x

עמוד 35 מתוך 38 ראשוןראשון ... 253334353637 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 341 עד 350 מתוך 379

נושא: טבע - ניתוח טכני

תודה רבה חיפושית.
    תודה על הליווי במניה, אני אישית נעזר בך הרבה

מניית - טבע - TEVA

שער: 10.20 דולר

המגמה הראשית דובית. כעת בתנועת לונג יומית ושבועית שמצפה להיפוך יומי באיזור ה-16 דולר. בטווחים ארוכים יותר ניתן לנתח היפוך דווקא ב-7 דולר. רק מעל 19 דולר המגמה הראשית היומית עשויה להפוך שורית. הממוצעים הנעים ל-200 ו-250 ימים במגמה דובית מהותית ללא שינוי בכיוון. הסטוקסטי האיטי ברמות קניית היתר עם התכנסות מסוימת. קיימת נימת רכישה של מניות לפי מתנד ה-FORCE. מתנד ה-RSI הקו הסגול בגזרת הלונג הירוקה בהירה, כמו צמד המתנדים הקצרים המכוונים את עוצמת התנועה. השער עצמו בעמודות בתחתית הימנית של המבט על הגרף.
    teva.png
    ===============================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מניית - טבע - TEVA

שער: 10.26 דולר

המגמה הראשית דובית. כעת בתנועת לונג יומית ושבועית שמצפה להיפוך יומי באיזור ה-18 דולר.
    teva.png

=====================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מניית - טבע - TEVA

שער: 10.45 דולר

לגרף נטיה לנוע בתנועת שורט עד 9 דולר או לבצע היפוך ב-18 דולר. כמובן היפוך מגמה לשורי יומי רק מעל 19 דולר.
    teva.png
    על פי הגרף מתנד ה-RSI מעט בתחום הלונג 55% ומתנד הסלאו סטוקסטי מאבד עוצמה ויורד (צבע סגול) קיימת צניחה גדולה במחזורי המניות במנייה זו רק 3.8 מליון מניות.
    =======================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

היי חיפושית
    יש עדכון בגזרת טבע ?
    כפי שצפית המניה הגיע ל 9$ וכעת כבר ב 12$ עם גידול לא רע במחזורים...
    לי נראה שהמניה מפתחת מומנטום חיובי, לא ?

חברת טבע

שער: 12.16 דולר
    בגרף הרמה היומית והשבועית המגמה הראשית דובית עם מחירי יעד באיזור ה-18$ שכן, רק מעל שערים 18-20$ קיים סיכוי להתהפכות המגמות הקצרות האלה לשוריות יומיות/שבועיות, אלא שבגרף בטווח חודשי ברורה הדוביות שכן לפי הניתוח שלהבנתי רק מעל 45$ יש סיכוי שהמניה/החברה חוזרת לצמיחה והמגמה הראשית תהפוך להיות שורית. כרגע ברמה החודשית מחיר היעד נע סביב ה-8$.

בגרף המצורף נתונים חודשיים על פני 20 שנים. המגמה הדובית ברורה גם ללא סימון קווי המגמה. צירפתי רק ממוצעים נעים של 50 (בכחול) של 100 (באדום) ושל 250 (בירוק). ממוצע 50 היחידות הרגיש ביותר עוקב אחרי הגרף ומשתפל מטה. צמיחה קלה עשויה לחצות אותו. הממוצע האדום כבר פחות רגיש להשתנות והגרף כנראה יזדקק לצמיחה נוספת כדי לעבור ממוצע זה. הממוצע הירוק הארוך למרות המשבר בחברה הינו בשיפוע צומח קל וכדי לחצותו כנראה הגרף יזדקק לעוד חודשי צמיחה, כי המעבר מעליו עשוי להחשב להשתנות המגמה הראשית לשורית. כמובן, שבשילוב מתנדים נוספים נבחן הערכה זו כשהיא תגיע.
    teva.png
    ===========================

הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חברת טבע

שער: 13.45 דולר

בגרף ברמה החודשית על פני 6 שנים, המגמה הראשית דובית עם מחירי יעד באיזור ה-18$ שאנו ממש לא שם. קיימים סיכויים קלים להתהפכות המגמות הקצרות האלה לשוריות.
    הפעם בחרתי לצורך הבנת המגמות על שינוי נתוני המתנדים באופן המבטל את התנודות הקצרות כדי שנראה מגמות.

RSI 14 – שעברה לדוביות בפברואר 2016 והיום בערך דובי 44.89
    RSI 50 – שעבר לדוביות בספטמבר 2016 וכיום הוא דובי של 42.19
    RSI 90 – שעבר לדוביות בדצמבר 2016 ונותר דובי ברמה של 45.45

מתנדי ה- MACD הקצרים מבטאים פתיחת תנועת לונג בעוד מתנד ה-MACD 50/29 מבטא סיומה של תנועת הלונג הארוכה ממרץ 2016 ותחילת נימה של תנועת שורט

בממוצעים הנעים, רק הממוצע הנע SMA 10 הפך להיות שורי.
    ממוצעים נעים SMA 20, 50, 100, 250 נעים מעל העמודות ומקבעים את דוביות הגרף.

איזור ההתנגדות המשמעי הקרוב הינו ברמת ה-18$ וההתנגדות הבאה היא ב-26$ בעוד רמת התמיכה הקרובה ניצבת באיזור ה-4$
    teva.png
    ==================================
    אחריותו בלבד

חברת טבע

שער: 7.27 דולר

המגמה הדובית בעיצומה של תנועה שהחלה מתקנת וזאת לאחר צלילה של כ-37% בגיבוי כל המתנדים הראשיים. מתנד SAR החל תנועה לונגית. לאחר שהגרף בחן כבר פעמיים את רמת התמיכה 6 דולר. כעת השאיפה למחיר יעד של 7 דולר. ולרמת מחיר שהית נהוגה בשנת 2000.
    teva.png

=====================================

תודה חיפושית. מספר שאלות:
    טבע הגיע לשער 7$ לפני מספר ימים, האם צריכה לחזור לשם שוב ?
    וגם בשנת 2000 המניה הייתה גם ב 8.3$ וגם ב 20$. לאיזה שער הכוונה ?
    וגם האם מצידך נבדק גם הצד הפונדמנטלי או רק הטכני ?
    וכמובן, תודה על העדכונים

יובנט היי,

אני לא מדבר לפי הדוחות, אך ורק לפי הניתוח הטכני. רמת התמיכה ב-6.5 דולר היא בינתיים רמה חזקה מאוד. במידה שהיא תיפרץ מטה נקבל ערכים גבוליים. כעת ברמה היומית לא רואים בניתוח המתנדים או בעמודות שאיפות לצמיחה.
    ==============================
    אחריותו בלבד

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות