x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 24

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 18/7

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 18/7

תודה לשחקן ובהצלחה לכולם !

ציטוט פורסם במקור על ידי gsk
    ציטוט פורסם במקור על ידי עמיחי
    שלום לשחקן ולכולם! בוצע בתקבול 2660 קצת נמוך לא? יעד הרווח? 260 שח?
    אשמח לתגובותכים
    עמיחי
    יעד הרווח לא נגזר מהתקבול אלא מהבטחונות פחות התקבול (במקרה שלנו 10% מתוך הנזק המקסימלי בפקיעה).

זאת אומרת
    יעד הרווח הוא 250 שח??

אני חדש פה מישהו יכול להסביר לי איך אתם קובעים את יעד הרווח???

ציטוט פורסם במקור על ידי slava_dav
    אני חדש פה מישהו יכול להסביר לי איך אתם קובעים את יעד הרווח???

בטחונות פחות תקבולים לחלק 10

אסט' הנוכחית:
    בטחונות 5000
    תקבולים 2700 לערך

2300/10

230 ש"ח - יעד רווח

תודה..

מישהו יכול בבקשה להסביר מה זה סקוויז שהשחקן מדבר עליו כבר שבוע רביעי ברציפות?

אורח

ציטוט פורסם במקור על ידי sagico77
    הסקוויז ששחקן מדבר עליו (ואתם מוזמנים לתקן אם אני מפספס) מתקיים כאשר המדד עולה מעבר לציפיות השחקנים הכתובים באופציות CALL בתוך הכסף, אז מתחיל תהליך בו הם מתכסים על הפוזיציות (קונים בחזרה את האופציות CALL) על מנת לצמצם/לחסום נזקים, וכתוצאה מכך המדד עולה.

מה ששחקן אמר זה כל עוד שלא מתבצע סקוויז, כלומר השחקנים לא מאמינים בהמשך עליות מעבר לרמה של הכתיבות (1120-1130 כתובים הרבה קולים) אזי ניתן להסתמך על כך שהשחקנים יבלמו את המדד בהתקרבו לאיזור וניתן לתכנן את הפוזיציה בהתאם.

ציטוט פורסם במקור על ידי supgog
    הסקוויז ששחקן מדבר עליו (ואתם מוזמנים לתקן אם אני מפספס) מתקיים כאשר המדד עולה מעבר לציפיות השחקנים הכתובים באופציות CALL בתוך הכסף, אז מתחיל תהליך בו הם מתכסים על הפוזיציות (קונים בחזרה את האופציות CALL) על מנת לצמצם/לחסום נזקים, וכתוצאה מכך המדד עולה.

מה ששחקן אמר זה כל עוד שלא מתבצע סקוויז, כלומר השחקנים לא מאמינים בהמשך עליות מעבר לרמה של הכתיבות (1120-1130 כתובים הרבה קולים) אזי ניתן להסתמך על כך שהשחקנים יבלמו את המדד בהתקרבו לאיזור וניתן לתכנן את הפוזיציה בהתאם.
    רק להרחיב - למיטב ידיעתי בסקוויז לא מדובר רק על התכסות על קולים כתובים (מה שמעלה את מחירם בטווח קצר בצורה חריפה), אלא גם קנייה חזרה של נכס הבסיס (או מכירת השורט), שכן הגופים הגדולים לא פועלים רק דרך אופציות. כשהם כותבים קולים הם גם מוכרים את נכס הבסיס בחסר (או קונים שורט...) כי הפעולה דומה בשני אפיקים שונים,
    ואז במקרה של עליות והתכסות על קולים כתובים - קונים בחזרה את נכס הבסיס שנמכר עם אותם קולים מה שיוצר השפעה כפולה - גם הקולים מתייקרים וגם המדד עולה.
    זו ההבנה שלי של איך הדברים עובדים.

צהריים טובים.
    העלתי תיקון/מיקסום בראש כל פורום.

המשך יום טוב.

יום ראשון בבוקר תלמד מה שורט סקוויז

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות