x

עמוד 2 מתוך 7 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 61

נושא: השחקנים מתקנים פוזיציות - 12/07/10 11:00

Re: השחקנים מתקנים פוזיציות - 12/07/10 11:00

מנהל - האם המחזורים המאוד נמוכים תומכים במה שאתה אומר?

אני לא נותן משקל גדול למחזורים. מבחינתי אין להם משמעות גדולה כי גם כשהשוק קורס ויורד ביום אחד שלושה או ארבעה אחוזים במחזור של 3-4 מיליארד (ראה סוף 200 כל שקל שמישהו מוכר מישהו אחר גם קונה. לדעתי זו טעות להניח שאם ביום אחד החליפו ידיים כך וכך מיליוני שקלים אז כל המוכרים הם חכמים והקונים הם טיפשים או להפך.
    באופן כללי לגבי הצגת המחזורים בבורסה יש בעיה כי מסתכלים על המחזור בכללי ולא על המחזור במעו"ף וגם מתעלמים מהחמזורים באופציות. שים לב שC1100 מרכזת את המסחר הגבוהה ביותר באופציות, אתה חושב שמישהו כותב שם אלפי פוזיציות או קונה אותם?
    ברור שקונים אותם, ואני חושב שמי שקונה אותן זה השחקנים בגדולים שכותבים במקומם ב1120-1150.
    באופן כללי אני ממליץ להסתכל כמדד רק עם המחזורים במניות המעו"ף ולא במחזור בכללי בבורסה.

מנהל תיקים.
    אין לראות באמור לעיל ייעוץ לביצוע פעולות בנייר הערך ו/או החזקה של הנייר ו/או כל נכס פיננסי אחר המוזכר בהודעה. האמור לעיל וכן המידע הנכלל בהודעות איננו מהווה בשום צורה תחליף לייעוץ השקעות המותאם לצרכי הלקוח.
    בכל מקרה עדיף ניהול על ייעוץ...

שימו לב לגרף (גילוי נאות: אני חושב שניתוח טכני הוא קישקוש הכי גדול שקיים) תראו שהמדד תוך יומי תקוע קצת מתחת ל-1107 מי לדעתם לא נותן לא להגיע לשם כל היום?

מנהל תיקים.
    אין לראות באמור לעיל ייעוץ לביצוע פעולות בנייר הערך ו/או החזקה של הנייר ו/או כל נכס פיננסי אחר המוזכר בהודעה. האמור לעיל וכן המידע הנכלל בהודעות איננו מהווה בשום צורה תחליף לייעוץ השקעות המותאם לצרכי הלקוח.

לדעתי זה שחקנים. או KGB
    וברצינות אני חושב שכולם יושבים על הגדר ומחכים מה יהיה בחו"ל.
    אם שם יעלה - אנחנו גם נעלה ואם שם ירד - אנחנו גם נרד.
    פקיעת ספטמבר 2010 - נשאר 8% מהתיק.
    מצב עדכני - 11%.

ציטוט פורסם במקור על ידי מנהל תיקים
    שימו לב לגרף (גילוי נאות: אני חושב שניתוח טכני הוא קישקוש הכי גדול שקיים) תראו שהמדד תוך יומי תקוע קצת מתחת ל-1107 מי לדעתם לא נותן לא להגיע לשם כל היום?
    הכח של הניתוח הטכני, זה אולי שיש מספיק אנשים שהולכים לפי זה, ואז זו נבואה שמגשימה את עצמה.

שאלה:
    איך אתמול עלינו ב 1.5% במחזור קטן ולא ראינו התערבות של השחקנים בשביל לשפר עמדות, מדוע שישפרו דווקא היום לאחר שאתמול "נתנו" לשוק לעלות בצורה דרסטית?

אגב, יש חשיבות גדולה מאוד למחזור,
    אם השחקנים מתערבים, המחזור גדל ביחס ליום רגיל עקב פעילות נוספת ומאסיבית שלהם ולכן נראה לי שיום של עליות עם מחזורים נמוכים מראה שלשחקנים אין עדיין אינטרס לנסות ולהשפיע.

יכול להיות שהיום פשוט הסתדר טוב לשחקנים והם מתקנים את הפוזיציה שלהם תוך התערבות קטנה יחסית במסחר כי אכן השוק באירופה לא מתחזק מידי.
    הדרך האמיתית לדעת מה באמת קורה היא לחכות למחר ולראות את השינויים בפוזיציות הפתוחות.

ציטוט פורסם במקור על ידי מנהל תיקים
    יכול להיות שהיום פשוט הסתדר טוב לשחקנים והם מתקנים את הפוזיציה שלהם תוך התערבות קטנה יחסית במסחר כי אכן השוק באירופה לא מתחזק מידי.
    הדרך האמיתית לדעת מה באמת קורה היא לחכות למחר ולראות את השינויים בפוזיציות הפתוחות.
    ניתוח "בדיעבד" זה הכי טוב, לא ניתן לטעות בו. מחר באמת נדע מה תוכנן היום.

"אין שחקנים"!

הבורסה שלנו הולכת על פי המגמה העולמית.

ההבדל יהיה רק בעוצמה.

היתרון לקוטן של הבורסה שלנו "ששחקנים" יכולים למתן את התגובה, בדרכים שציינת וגם בדרכים שלא ציינת. ויכולים להערך אליה בתנאים נוחים יותר.

ללכת נגד מגמה ממה שאני ראיתי עד היום הם לא יכולים לבצע. ובוודאי כמעט שלושה שבועות לפני פקיעה למה לבזבז תחמושת.

זה שנמצאים על צומת דרכים, גמר עליות ותחילת ירידות או לכיוון 1130, זה גם ברור.

הבעיה שכמו כולם אף אחד לא יכול לצפות זאת.

למרות שנוכחתי לראות שכדאי לסחור את אמריקה על פי הכיוון שתל אביב בוחרת בו.

אגב, על פי הגרף שהצגת אם פורץ 1106 , היעד הראשון על פי ניתוח טכני צריך להיות 1112.

פשוט מדהים. מישהו רוצה לעזור ולא מוכנים לקבל עזרה. אם שחקן היה אומר אותם הדברים היו עומדים בתור להשתחוות לו ומישהו אחר לועגים לו. אני דוקא האמנתי והקטנתי פוזיציה ובינתיים נראה שמנהל תיקים צדק.

תודה לך מנהל תיקים!

ציטוט פורסם במקור על ידי yisfri
    פשוט מדהים. מישהו רוצה לעזור ולא מוכנים לקבל עזרה. אם שחקן היה אומר אותם הדברים היו עומדים בתור להשתחוות לו ומישהו אחר לועגים לו. אני דוקא האמנתי והקטנתי פוזיציה ובינתיים נראה שמנהל תיקים צדק.

תודה לך מנהל תיקים!
    לא ברור לי על מה בדיוק אתה מתרעם. לא ראיתי שום לעג.
    יש כאן וויכוח לגיטימי. ואגב גם עם שחקן יש את אותו הוויכוח. שחקן מנתח דברים רבים דרך העיניים של השחקנים, ורבים מאיתנו מפקפקים בכח של השחקנים.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות