x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 27

נושא: כיוון המסחר 14/07/10

כיוון המסחר 14/07/10

בוקר טוב,

אחרי סגירה של +1.5% בארה"ב ו+2.5% בנייקי וחוזים על הFTSE שעומדים על +1.2% צפוי לנו כמובן עוד יום חזק גם היום.
    אני יודע שזה נשמע כו חוכמה בדיעבד אבל מבחינתי העליות הן ברורות והירידות הן בתמוהות בעיניי.
    הרבה חברות, גם במעו"ף הגיעו למחירים שאינם משקפים את שווין הכלכלי וכל מה שהיה צריך זה אירוע חיובי כל שהוא, גם אם הוא חסר משמעות וזניח למסחר בארץ והשוק התחיל לרוץ כאילו רודפים אחריו עם מקל. לדעתי למדד יש עוד לפחות 5% לעלות לפני שאפשר יהיה להתחיל לדבר על תיקון למגמת המאוד קצרה הזו.
    אני לא יודע איזו חשיבה מובילה את שחקן מעו"ף באסטרטגיה שלו (אני מבין את האסטרטגיה) כך שאני לא לוקח על עצמי לחלוק עליו או לחזק את עמדתו. מי שמחזיק אסטרטגיה של שחקן, שיפנה אליו בשאלות מה עושים.

מנהל תיקים.
    אין לראות באמור לעיל ייעוץ לביצוע פעולות בנייר הערך ו/או החזקה של הנייר ו/או כל נכס פיננסי אחר המוזכר בהודעה. האמור לעיל וכן המידע הנכלל בהודעות איננו מהווה בשום צורה תחליף לייעוץ השקעות המותאם לצרכי הלקוח.
    בכל מקרה עדיף ניהול על ייעוץ...

Re: כיוון המסחר 14/07/10

מנהל תיקים שלום,
    אודה על עזרתך-
    מכיוון שהייתי מאד דובי החודש, בהתאם להערכות שגויות מצידי אני מצוי באסט. הבאה שמופסדת הרבה וברצוני לשאול , איך לדעתך יש לתקן אותה/להגן מפני עליות נוספות?
    CALL 1110 כתוב 32 יחידות מוגן C1130 - מופסד הרבה
    CALL 1140 כתוב 20 יחידות מוגן C1160 - מופסד הרבה
    PUT 1080 כתוב 20 יחידות מוגן P1060 - מורוח מעט
    תודה מראש על דעתך
    מאיר

מנהל תיקים,
    אחרי התבוננות במפת הפוזיציות, רואים ששחקנים אתמול בקושי נגעו בקולים, אותו המצב היה גם שלשום. בניגוד למה שכתבת ביומיים האחרונים.
    אני מצטער אם זה נשמע קטנוני, רק רוצה להעמיד את הדברים על דיוקם.
    יום מוצלח לכולם!

ציטוט פורסם במקור על ידי dfrog
    מנהל תיקים,
    אחרי התבוננות במפת הפוזיציות, רואים ששחקנים אתמול בקושי נגעו בקולים, אותו המצב היה גם שלשום. בניגוד למה שכתבת ביומיים האחרונים.
    אני מצטער אם זה נשמע קטנוני, רק רוצה להעמיד את הדברים על דיוקם.
    יום מוצלח לכולם!
    אתה צודק.
    אני הערכתי שזה מה שקורה, בעיקר כי אם אני הייתי עם כמה מאות או כמה אלפי קולים כתובים ב1120-1130 הייתי ממהר לסגור אותם בעיקר כי אני מאוד שורי על השוק.
    מעולם לא התיימרתי שיש לי את כל התשובות, יחד אם זאת אני עדיין חושב שמה שכתבתי לפני יומיים יקרה. אולי יקח לזה עוד יום או יומיים.

מנהל תיקים.
    אין לראות באמור לעיל ייעוץ לביצוע פעולות בנייר הערך ו/או החזקה של הנייר ו/או כל נכס פיננסי אחר המוזכר בהודעה. האמור לעיל וכן המידע הנכלל בהודעות איננו מהווה בשום צורה תחליף לייעוץ השקעות המותאם לצרכי הלקוח.

ציטוט פורסם במקור על ידי מאיר טל
    מנהל תיקים שלום,
    אודה על עזרתך-
    מכיוון שהייתי מאד דובי החודש, בהתאם להערכות שגויות מצידי אני מצוי באסט. הבאה שמופסדת הרבה וברצוני לשאול , איך לדעתך יש לתקן אותה/להגן מפני עליות נוספות?
    CALL 1110 כתוב 32 יחידות מוגן C1130 - מופסד הרבה
    CALL 1140 כתוב 20 יחידות מוגן C1160 - מופסד הרבה
    PUT 1080 כתוב 20 יחידות מוגן P1060 - מורוח מעט
    תודה מראש על דעתך
    מאיר
    אני לא יכול לתת לך יעוץ/המלצה ספציפית לגבי פעולות בניירות ערך או נגזרים פיננסיים כי החוק לא מאפשר לי לעשות זאת בלי להכיר את הלקוח ובלי עוד כמה פרוצדורות.
    אני כן יכול להגיד לך, שאתה צריך קודם כל להחליט עם עצמך לאן הולך השוק (למטה, למעלה או מדשדש) ואז לפי זה לקבוע אסטרטגיה ואם תטעה אז אתה צריך להיות שלם עם זה כי אתה החלטת. דבר שני, צריך לדעת לנהל את הסיכון, קבע CL ואל תפסיד יותר ממה שיהיה לך נוח לישון איתו בלילה.

מנהל תיקים.

מנהל תיקים שלום,
    מה אתה היית עושה לו הצפי שלך היה שהשוק יגיע ל 1160?
    תודה
    מאיר

התשובה כפי שציין dfrog טמונה במפת הפוזיציות.
    מנהל תיקים - ניתוח יפה העלת, ויתכן שגם היה מדויק אם הבורסה היתה אוטונומית. הבורסה לא מתנהלת כפי שציינת ולכן יום ירוק חזק לא יהיה כאן. השחקנים יתערבו וימתנו מאוד את העליות שניתן היה לצפות להן.

מאיר,

אני לא רוצה ליעץ לך, וגם לא הייתי יודע מה הייתי עושה אם הייתי במקומך.
    אבל שים לב שככל שיש יותר עליות, ככה הסיכוי לתיקון למטה עולה. גם אם מסיבה טכנית לגמרי.
    יכול להיות שיהיה לך רגע קצת יותר נוח לשפר עמדות.

מנהל תיקים שלום,
    תודה
    מאיר
    התשובה הקצרה היא - קונה (מניות עם ביטא 2, תעודות סל ממונפות אופציות CALL, לא משנה. קונה משהו).

התשובה המורכבת היא, למה דווקא 1160? לפי מה אתה אומר את זה ומה אתה חושב שיקרה הלאה? (אני דרך אגב לא חושב שאפשר לתזמן את השוק או להגיד שעד נקודה X הוא יעלה ואז ירד עד Y. אני גם חושב שניתוח טכני, פיבונאצ'י, גלי אליוט ותיבות "לא זוכר מה קוראים לו" זה קישקוש בדיוק כמו ללבוש חצאית נוצות ולרקוד לגשם).

אתה צריך לבנות תסריט ממש טוב למה שיקרה עם הסברים כלכליים ואז אפשר לעבור לביצוע.

ממתין לתגובה,
    מנהל תיקים.

מנהל תיקים שלום,
    תודה
    מאיר
    מאיר,
    אנסה להניח ששאלתך לגבי "מה אם השוק יגיע דווקא ל- 1160" באה בעיקר בהמשך לפוזיציה שלך שהינה בשורט מובהק (דרך הקולים) של מרווחים עולים כפולים, ועד מדד 1160 הפסד התיאורטי הולך וגדל.

לדעתי, אילו היית מוסיף הסבר קצר לגבי הסיבות/השיקולים שלך בעת שביצעת את האסטרטגיה, וכן מה היו סיכויי רווח מול סיכוני הפסד (לא באחוזים, כי אם בסכומים , ומהן נקודות האיזון מול התקבול שקיבלת), זה יאפשר לנתח בצורה טובה יותר את הפוזיציה שלך, ויאפשר , אולי, לחברים אחרים לומר את דעתם, ואשר אולי נמנעים מכך מכיוון שאינם חפצים להעלות רעיונות מבלי שתהיה להם תמונה יותר ברורה על המהלכים שלך.
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות