x

עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 50

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 13/6

אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 13/6

אופציות
    אסטרטגיית השבוע החולף מדשדשת למדי, ועד כה לא מניבה את הרווח המיוחל אך גם אינה מסבה נזק מיוחד. כתוצאה מכך, תיקנו אותה הבוקר והתבססנו על קניות קיימות לשם ביצוע כתיבות. אסטרטגיה זו יתכן ותצריך תיקון נוסף ,אע"פ שגבולות הרווח בה נוחים מאוד, ולכן בהחלט יתכן כי הסגירה תבוצע בעיקר בשל קירבה לפקיעה.

השבוע, נפתח באופטימיות רבה לאור סופ"ש חיובי בארה"ב. הן אירופה והן ארה"ב מסכמות שבוע של נתונים מעודדים מבחינתם, אך יותר מזה שבוע בו ראשי הכלכלות ובפרט הנגידים עודדו את השווקים.
    קשה להתיחס לכך ברמת המאקרו, שכן אין משמעות כלכלית להצהרות אך הדבר בודאי שמשפיע על הפקטורים הנידונים, ובהתאם נתיחס לשבוע הנוכחי.

ההנחות בבסיס אסטרטגיה זו:
    # השחקנים מתחילים להזיע הבוקר, היות וגבול עליון מבחינתם הינו ברמת 1120 הנקודות. כתוצאה מכך, אפשרות ראלי במדד מוגבלת למדי, וצפויה התערבות במידה והמעוף יוסיף לטפס. גבול תחתון רחוק סביב 1050 אינו רלוונטי מבחינתנו השבוע.
    # הסטיה הבוקר צוללת אל מתחת לרף ה 20%. בעיקרה סטיה זו מצביעה כי המדד צפוי להוסיף ולדשדש ברמות הנוכחיות, ואין פאניקה באופק.
    # גם ה SKEW "נפתח" הבוקר ומאותת כי לא צפויה תנודה חדה. יחד עם זאת, חשוב לתת את הדעת כי בערכים היסטוריים הוא עודנו מסמן תזזיתיות בשוק, ולכן צלילה לא ך תנועה תוך יומית של 1.5-2% בהחלט כן.
    # יחס C/P כבכל החודש אינו מוסיף לנו אינדיקציה כלשהי (ואולי זו האינדיקציה עצמה) ונסחר סביב 1.
    # התטא נכנסת הבוקר לתמונה בצורה חריפה, וצפויה ללוות אותנו ולשחוק היטב את האופציות בצירוף הוגא. חובה להתחיל ולתת לה מרכזיות באסטרטגיה.

האסטרטגיה המוצעת היא לאחר הפתיחה עפ"י מדד 1105. יש לערוך התאמות כנדרש.

נבצע אוכף קרוב לסטרייק:
    נכתוב CALL1100
    נכתוב PUT1100

ההגנות אינן שוויוניות:
    נרכוש CALL1140
    נרכוש PUT1080

בכדי ליצור כמעט שוויון בין הצדדים, נוסיף כתיבת מרווח ברגל ה PUT, אך כזו הרחוקה מהכסף ולא תסב נזק במקרה ירידות מתונות:

נרכוש PUT1040
    נכתוב PUT1060

האסטרטגיה בעיקרה מניחה דשדוש, כשרגל ה PUT תשמש אותנו כמנוף לרווחים קטנים ועקביים, שיצמצמו מנזק אפשרי בדמות עליה בסטית התקן.

כבכל שבוע, יעד הרווח הוא 10%, ויש לממש מייד עם ההגעה אליו.

בהצלחה !

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 13/6

הי שחקן, שאלה

- מה ההבדל בין האוכף על 1100 לבין אוכף של put 1100 ו-call 1110 ? שהרי הסטרייק הינו 1105.....
    - האם כרגע האוכף רלוונטי בגלל התטא השוחקת? ומה אם הסטייה תעלה? מתי מתאים לכתוב אוכף?

האם קניות וכתיבות הפוטים הינם רק לצרכי ניצול בטחונות?

תודה שחקן
    R

1. אני מניח שהמדד יזלוג לכיוון 1100, ולכן לא מבצע על הסטרייק.
    2. האוכף אכן רלוונטי בגלל התטא.
    3. אם הסטיה תעלה זה אומר כנראה שהשוק תקן וזה נוח לך. בכל מקרה הכתיבה הרחוקה תישחק ותגן עליך מפני עליה בסטיה.
    4. הכתיבות הן חלק מהאסטרטגיה ולא רק לשם בטחונות.

בוצע - תקבול 2420 ש"ח

שחקן - האם המכונות הפסיקו עם ריסון המדד בין 1070-1089 או שהם עדיין ישנים ?

כלומר על מנת למקסם אוכף, יש לכתוב בצדדים (שהשחיקה תעבוד גם שם)? האם נכון?

שנית, לא הבנתי את סעיף 3. אם הסטייה תעלה = השוק סביר להניח יורד - מדוע זה נח לי?
    (הרי אני כתובה בנוסף בצד הפוט...)
    R

נקנה
    כמה שווים ללכאן 10% ?ל

ציטוט פורסם במקור על ידי red-r
    כלומר על מנת למקסם אוכף, יש לכתוב בצדדים (שהשחיקה תעבוד גם שם)? האם נכון?

שנית, לא הבנתי את סעיף 3. אם הסטייה תעלה = השוק סביר להניח יורד - מדוע זה נח לי?
    (הרי אני כתובה בנוסף בצד הפוט...)
    אני לא חושב שכתיבות בצדדים הם על מנת "למקסם אוכף"... אלא אם כן אני לא מבין נכון.
    מה שיש לנו פה זה אוכף כתוב עם הגנות (רחוקות יותר בקולים).
    הבטחונות הנדרשים לצד הקולים = 4000 ש"ח, ובפוטים רק 2000. לכן יש היגיון לנצל עוד 2000 בטחונות בפוטים (כי תמיד נשאף לנצל את מלוא הבטחונות בשני הצדדים).
    אז כתבנו 1060 עם הגנה 1040 (בדיוק 2000 שח בטחונות).
    שחקן אמר שהכתיבה הנוספת היא לא רק לשם ניצול בטחונות. למה הכוונה? עפ"י האינדיקטורים, אנחנו לא צפויים לתנועה חדה מדי לכיוון כלשהו. כלומר 1060 נכון לעכשיו נראה בטוח - אז יש היגיון לקחת תקבול ממנו. התטא שלו היא כ10% ורק תתחזק.

לגבי עליה בסטיות - הנקודה הכי נוחה לאסט' הזו היא בדיוק במרכז (כך הכל יישחק מסביב) - בסביבות 1090. ירידה לשם תעלה אמנם את הסטייה, אך תביא אותך למצב האידאלי ולכן זה "נוח לך". מה גם שהעלייה הסטייה תתקזז עם השחיקה של הכתיבה הרחוקה כך שלא תרגישי אותה מדי.
    (כל הנכתב הוא ההבנה שלי למה שקורה. יש מצב שאני טועה...)

gommer

לגבי הסעיף השני, נכון. אתה צודק, הנקודה האופטימלית היא ירידת המדד לכיוון של האוכף.

לגבי הסעיף הראשון - שחקן אומר שהמרווח היורד שביצע הוא לא רק לשם בטחונות!!! כלומר נוצלו 4000 מצד הקולים ומצד הפוטים נוצלו רק 2000 (לפני הכתיבה הנוספת).
    מה ששחקן עשה להבנתי זה ויתור על כסף, לשם הגנה צמודה יותר (כ-320 ש"ח ויתור אם היה עושה הגנה ב-1060) ותקבול כלשהוא של 190 ש"ח (עם ביצוע המרווח היורד) כלומר בשורה התחתונה - גם הגן יותר צמוד וגם ויתר "מעט" על תקבול.
    R

ריקי, איפה יש פה מרווח יורד?
    כתיבת 1060 וקניית 1040 הם לא מרווח יורד... אם היה הפוך (קניית 1060 וכתיבת 1040) - אז היה מרווח יורד שמרוויח מירידות.
    אם כבר ניתן לקרוא לזה מרווח עולה בפוטים.

(אלא אם כן את מתייחסת לקניית 1080 וכתיבת 1060 כמרווח יורד, מה שנכון. אך אני רואה את 1080 כהגנה לאוכף, ו1060-1040 בנפרד)

מרווח יורד
    תיאור: קניית אופציית PUT ומכירת אופציית PUT בסטרייק אחד גבוהה יותר.
    R

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות