x

עמוד 3 מתוך 9 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 83

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 6/6/10

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 6/6/10

כמה חשוב שישנם חברים כמו קאריה+גיל יודעי דבר אחראים ואכפתים למנוע אחרים מפזיזות יתר הגורמת לבלבול מיותר לחברים חדשים כמוני למרות שאני נצמדת לאסט' של שחקן אבל לך תדע?
    תודה לכם ותמשיכו להיות הבולמים בשער.
    דליה

ציטוט פורסם במקור על ידי FIXX
    כמה חשוב שישנם חברים כמו קאריה+גיל יודעי דבר אחראים ואכפתים למנוע אחרים מפזיזות יתר הגורמת לבלבול מיותר לחברים חדשים כמוני למרות שאני נצמדת לאסט' של שחקן אבל לך תדע?
    תודה לכם ותמשיכו להיות הבולמים בשער.
    דליה
    דליה,

אין כל בעיה באם חברים יכתבו את רעיונותיהם ודעותיהם, אף ללא הסברים ונימוקים (כל עוד אינם כותבים "הפחדות שווא לא מנומקות" או רעיונות מזיקים במיוחד), לכן כל אחד יכול לפתוח פוסט או שירשור משלו ולכתוב שם ברמת ידע, ניתוח והסברים כפי שיחפוץ, אולם בשירשורים של שחקן, שבהן מועברות מידי שבוע האסטרטגיה, שיפוציה, וסגירתה, ועם לא מעט חברים שמבצעים זאת, לכל הפחות ראוי כי מי שמביע דעתו על האסטרטגיה (לשלילה וגם לחיוב) יעשה זאת בליווי הסברים או נימוקים.
    לאו דווקא מחשש לכספו או כבודו של שחקן (לדעתי שחקן אינו קנאי במיוחד לכבודו, ועל כספו הוא יודע להגן), אלא בעיקר מפני שיצירת בלבול באסטרטגיות אף יותר גרועה מההפסד בהן, בדומה לכך ש "לפחד מהפחד, זה יותר גרוע מהפחד עצמו"
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

מה דעתכם על תיקון קל לאסטרטגה, לאור הירידות - קידום רגל הקול. זה יכניס קצת כסף ויאפשר לנו להגיע ל-10% רווח במהירות אם מחר יהיו ירידות, ואפילו קלות.
    תמיד נזכור את ספטמבר השחור

שלום גיל,
    תודה על התגובה המפורטת. המטרה שלי היא ליצור דיון ולא לכוון אף אחד. אני מנסה לחשוב לבד.
    אנסה להרחיב כמיטב יכולתי.
    הקושי עם האסט' התלויה בשחיקה בשלב זה של החודש (ולאור הסטייה העולה) ברור.
    ההטייה לכיון רגל הפוט דורשת מהאסט' ירידה של כ-2 אחוז כדי שהדלתא תביא להשפעה.
    ועכשיו למחשבה (שאולי לא נכונה אבל ראוייה לפחות לדיון) האם ניתן לייצר בשוק תנודתי אוכף (שוקת) קנויים ולמכור (עם הגנה מרחוק להקטנת בטחונות) כדי להעלות את שיפוע ושפת השוקת (הבור) אל מעבר לנקודת הריווחיות. ובכך לצמצם את הדלתא הדרושה למעבר לרווח.
    תודה
    ירדן

ציטוט פורסם במקור על ידי Isabell
    הי,

אני משתמשת באורדרנט של מגדל, ועדיין לא יודעת איפה בדיוק רואים את הבטחונות (אם מישהו יכול להסביר).

תודה מראש.
    לראות דרישת בטחונות באורדרנט צריך להכנם למסחר בשורה העליונה ואז ללחוץ על מעוף.

ציטוט פורסם במקור על ידי yardents
    שלום גיל,
    תודה על התגובה המפורטת. המטרה שלי היא ליצור דיון ולא לכוון אף אחד. אני מנסה לחשוב לבד.
    אנסה להרחיב כמיטב יכולתי.
    הקושי עם האסט' התלויה בשחיקה בשלב זה של החודש (ולאור הסטייה העולה) ברור.
    ההטייה לכיון רגל הפוט דורשת מהאסט' ירידה של כ-2 אחוז כדי שהדלתא תביא להשפעה.
    ברור שהאסטרטגיה מכוונת ירידות, ואז הרווח יגיע משלושה כיוונים, שינויים ביווניות לטובת 3 פוטים קנויים על פני 2 כתובים, שחיקת המרווחים הכתובים בקולים, אפשרויות לשיפוץ נוח שרק יוסיף לרווחיות.
    רק עליות חדות או רציפות יוכלו להזיק לאסטרטגיה זו (או דישדוש ודריכה במקום למשך ימים לא מעטים)

ועכשיו למחשבה (שאולי לא נכונה אבל ראוייה לפחות לדיון) האם ניתן לייצר בשוק תנודתי אוכף (שוקת) קנויים ולמכור (עם הגנה מרחוק להקטנת בטחונות ??? לא ברור איך אוכף קנוי דורש בטחונות) כדי להעלות את שיפוע ושפת השוקת (הבור) אל מעבר לנקודת הריווחיות ???. ובכך לצמצם את הדלתא הדרושה למעבר לרווח ???.
    תודה
    ירדן
    סימנתי שלושה קטעי משפט עם ???, כאשר את השנים האחרונים לגמרי לא הבנתי .

לשאלתך, האם ניתן לייצור בשוק תנודתי אוכף קנוי או שוקת קנוייה עם הגנות במרחק סטרייק (הגנה על הקניות שלא תישחקנה יותר מדיי בדישדוש), למיטב הבנתי זה די קשה , אלא באם יודעים הייטב כיצד לנהל כזו אסטרטגיה, ובנוסף מבצעים אותה בתיזמון בו מרבית היווניות יפעלו לטובתך, כבר מהתחלה או שיספיק שיפוץ קל ע"מ להטותן לטובתך.
    זה כן אפשרי באם יגיע תיקון חד במדד או המשך ירידות וודאי, אך שוב, צריך לדעת לתכנן נכון את יחסי הסיכוי/סיכון, אחרת זה יותר הימור מאשר תכנית עבודה נכונה.

הצעת יעול - תפתח שירשור נפרד בעניין, ונעביר אליו את תגובותינו השונות (לדעתי זה עדיף)

בברכה
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

רעיון לתיקון האסטרטגיה במידה והשוק יעלה אפשר לקנות 2 פוט 1080 ו2 פוט 1040 ולמכור 5 פוט 1060 תקבול כ1000 שקל ויש לנו שוקת בין 1130קול ל1060 פוט אשמח לקבל התיחסות אין לי אפשרות לסימולציה החישוב ידני תודה

המתן - בטח שחקן יריץ איזה תיקון היום באחת (או בשתי) הרגליים.
    תמיד נזכור את ספטמבר השחור

אני לא ממהר אבל מנסה לחשוב בצורה עצמאית . חלק מהמטרה פה זה ללמוד להבין את האסטרטגיה שעושים ולהבין את התיקונים במידה ונעשים . בתיקון שהצעתי אני שומר על אותה רמת ביטחונות . אשמח להתיחסות לרעיון עצמו (גם משחקן אם יש לו זמן) תודה

הרעיון מעניין. אכן הפכת את האסט' לשוקת 1060-1130, בתוספת תקבול של כ1000 (לי בסימולטור יצא 900, אבל לא קריטי) ש"ח ליח' ללא הגדלת הבטחונות.
    אבל כשאתה בא לתקן אסט', אתה צריך להחליט האם אתה משנה את הנחת היסוד שלך, כלומר האם אתה כבר לא מאמין בירידות (וגם לא מעוניין לתת לירידות משקל עודף באסט').
    בשוק תנודתי, כשהסטיות *אמורות* לעלות, שוקת זו עלולה למצוא את עצמה בהפסד די מהר.

מצד שני, מה ששחקן בנה זה בתכלס גם שוקת, שכוללת הגנה אחת "עודפת" בפוטים. אז ייתכן שהרעיון שלך כן הגיוני.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות