x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 14

נושא: מניות ביומד

מניות ביומד

אני באופן אישי דיי אוהב את המניות מהסקטור הזה , חלק מהן עלו יפה מאוד ומי שזהה את הפוטנציאל ,גזר רווח יפה .
    הייתי רוצה לשאול או לקבל הצעה לגבי מנית טופספין מדיקל . נכון שזה שלד בורסאי , נכון שאין בחברה שום פעילות , נכון שהיא שווה אגורה מסכנה ואף פחות , אבל בזמן אחרון יש התעוררות במחזוריות של המניה , ישנן גם שמועות , שמישהו אוסף את המניה במחיר הזה, במטרה להחיות את החברה ולהביא משקיעים נוספים . מה דעתכם , האם יש סיכוי כלשהו לחברה הזאת לחזור להיות איזשהו גורם?

Re: מניות ביומד

שלום.
    גם אני חדש באתר הזה, נמאס לי מכל המריצים למינהם באתרים הרגילים, נראה שכולם שם מנסים לעבוד על כולם. לשאלתך על טופספין, לפני מספר חודשים קנה מר אשר שמואלביץ' את השליטה בשלד (בחברה היו אנשים מצויינים, אלה שהם פיתחו מוצר ללא שוק - זיהו מחלה ללא תרופה...). לפי הכרותי עם אותו אשר שמואלביץ' הרי שמדובר באדם רציני מאוד בעל חוש עסקי בריא (עשה כמה סיבובים יפים ב"אתריה" ועוד כמה חברות ביו). אני התחלתי לאסוף מניות בשער 1 בסכומים קטנים. הערכתי היא שתהיה פריצה בקרוב. סיכון גבוה אבל פוטנציאל לרווח בצידו. לא הייתי שם שם את כל כספי, אבל מצד שני אין לה יותר לאן לרדת, ומבחינתי עצם העובדה ששמואלביץ' קנה את השליטה מספיקה לי.
    הערכתי - הוא הולך להשתמש בטכנולוגיה שפותחה (MRI מיניאטורי) לאפליקציות אחרות.

ממש יופי ומצויין , זה בדיוק מה ששמעתי על שמואלביץ' הזה מכמה אנשים . אין לי מושג מיהוא , אבל ,עצם עובדה, שיש התעוררות, שווה לשים על מניה סכום ( כמובן , אף אחד לא ישים שם כל הכסף )

תשמע, אני לא יודע איזה סוג משקיע אתה.
    רוב האנשים כאן נראים לי סוחרי יום.
    אני לא כזה לכן ההגדרה שלי "בקרוב" אולי שונה מעט..
    בביומד הקפיצות יכולות להיות גדולות אבל סבלנות ועצבי ברזל הם שם המשחק.
    התחלת הקפיצה יכול להיות ממחר בבוקר ועד לעוד חודשיים.
    כבר עשו במניה הזאת סיבוב ספקולטיבי לפני שנה, העלו שווי עד 12 ואז היא צנחה חזרה.
    בהצלחה...

האמת , שפחות מעניין אותי סיבוב ספקולטיבי , אלא , הבראת החברה וחידוש פעילות . אם כל זה יקרה , אז כמובן יהייו גם רווחים . ואין לי בעיה לחכות אפילו שנים רבות עד שתבוא הפריצה האמיתית וזה לא עיניין של עצבים ,כי אני לא אשים שם סכומי כסף גדולים , רק סכום, שלא יטריד אותי במידה רבה...

נשמע שמניה זו מתאימה לאופי שלך.
    יש עוד כמה כאלה....
    איפה אתה מושקע מעבר לטופספין?

גבר שיחקת אותה!

חבל שלא נכנסתי :?

לא נורא...
    יש עוד כמה כאלה בקנה....

מה למשל ?

הבאה בתור - מדיגוס. תיזכרו את מה שאמרתי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות