x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 19

נושא: אסטרטגיית 30/5 - 10% רווח שבועי, נא לסגור במיידי !

אסטרטגיית 30/5 - 10% רווח שבועי, נא לסגור במיידי !

1083; 9:45

בוקר טוב.
    האסטרטגיה שהניחה תנודתיות חדה עם העדפה לתנודה מטה, מגיעה הבוקר ליעדה עם הדשדוש שרושם המדד.

מכיוון שיעד ה 10% רווח שבועי הושג, אין להמתין ויש לסגור את האסטרטגיה במיידי !

נא לבצע:

קנית PUT 1000
    קניית PUT1090
    מכירת PUT 1070
    מכירת PUT 1060

חשוב לציין, כי כפי שהתחייבתי גם האסטרטגיה הראשונית נסגרה ברווח, מאחר והנחת היסוד והקורלציה זהות.

בנוסף לכך, מצויין היה לראות בשרשור את הסגירה המוקדמת של חלק מהחברים אמש, עת המדד ביקר לרגע מתחת לרף 1080. הודעה כמובן לא יצאה משום שמדובר היה בכמה שניות, אך כל אחד ראוי שיחליט מה יעד הרווח האישי שלו ויסגור בהתאם. המשיכו כך.

ברכות על הרווחים,

המשך יום טוב.

קודם כל תודה...

מצד שני... מדידת 10% פה היא סובייקטיבית :)

אני קיבלתי מכה בכנף מטעות ה SMS וסגירה לא אופטימלית במסחר התנודתי של הבוקר וסך הכל רווח.
    Every good deed deserves a punishment.

Re: אסטרטגיית 30/5 - 10% רווח שבועי, נא לסגור במיידי !

אני שיכת לאלה שסגרו כבר אתמול ולא בגלל שתפסתי את המדד בירידה אלא בגלל שהחלטתי ש 8% ביום זה מספיק לי.מצטרפת לתודות הרבות שהופיעו בפורום אופציות וזו היתה לדעתי אחת האסטרטגיות היותר מלמדות שהעלת.
    וכרגיל אחתום (שוב) ב

תודה

אם מישהוא יוכל להעיר את עיני? אני קניתי שתי יחידות בעלות כוללת של 300 שח ליחידה ויצאתי היום עם הודעתו של שחקן ברווח 800 שח על שתי הפוזיציות משמע פחות מ100 שח ליחידה לפני עמלות???????? מה עישיתי לא בסדר?

שלום שחקן. אני יצאתי עם ה אסאמס ב300 שקל ליחידה שזה בערך 12% לפי המחירי ביצוע שלי אבל עם יד על הלב כואב לי לראות את הירידות עכשיו ולדעת שיכולתי לעשות גם הרבה יותר.
    עמיחי אני לא מכיר את המחירי ביצוע שלך אבל אתה יכול לבדוק לפי המחירים שלי או בהודעה בפורום אופציות יש בערך 15 שסגרו כבר אתמול עם רוח של עשר אחוז וגם העלו מחירי ביצוע. תעקוב גם אחרי ההודעות שמגיעות אחרי האסטרטגיה של שחקן כי לי זה נותן פרספקטיבה על אם המחירי ביצוע שלי טובים או לא.

בוצע .

אם זה שוק יורד וכנראה זה נראה כך אז למה לא ללכת בכיוון למטה ברור?
    מה האסטרטגיה המעודפת לשבוע פאניקה ובלאגן?

סגרתי את הפוזיציה הראשונה (המוטעית) בהפסד של 300 שקל לפני עמלות, וגם זה במזל,
    בגלל הסחירות הנמוכה.
    מקווה שלא יקרה שנית.

ranjef - הפוזיציה הראשונה ברווח.
    הפוזיציה השניה (המוטעית) ברווח יותר גדול. זו היתה הפוזיציה:
    כתיבת P1190
    קנית P1170
    קנית P1160
    כתיבת P1000

הרווח כאן כפול ומכופל. אם סגרת בהפסד זה יתכן רק כי ביצעת לא במלואה את אחת האסטרטגיות.

שאפו!!

שחקן - האסטרטגיה המוטעית כיוונה למכור את P1110 ולא את 1000.
    ביצעתי אותה במלואה.
    היום כשסגרתי אותה, בגלל סחירות נמוכה ב-1190, הייתי צריך "להתפשר" על המחיר, ובהשוואה למחירים שקיבלתי בפתיחת האסטרטגיה (חצי ממנה בוצע ישירות בקבלת ה-SMS השגוי), אלו היו התוצאות לצערי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות