x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: אורדרנט מול FMR - רשמים אישיים

אורדרנט מול FMR - רשמים אישיים

שלום לכולם,
    התחלתי לסחור דרך מערכת FMR ופשוט נדהמתי.
    עד עכשיו עבדתי דרך אורדרנט שמסתבר שהקשר בין השערים הכתובים במערכת לבין האמתיים מקרי בהחלט...
    לכל מי שעובד עם אופציות רחוקות האורדרנט מספיק כי שם אין שינויים דרמטיים אבל למי שעובד עם אופציות קרובות לכסף עבודה דרך האורדרנט זו פשוט החלטה לזרוק כסף... עדיף כבר לתת הוראה טלפונית.
    בהצלחה בפקיעה.

Re: אורדרנט מול FMR - רשמים אישיים

תודה חביתוש.
    בזמנים של חלץ (הימים האחרונים), טלפון באמת היה עובד הרבה יותר מהר מאורדרמת.
    כבר הרבה זמן אני בודק מדד מעו"ף באתר שלנו כי הוא מהיר ומדוייק יותר מאורדרמת.
    אני עובד קרוב לסטרייק בשבוע האחרון, ולפעמים היתי צריך לשנות פקודה 3 עד 5 פעמים,
    כי עד שהפקודה היתה נקלטת, השער היה משתנה בעשרות עד 100 שקלים, שזה באמת אלפי שקלים שנזרקו בגלל העצלנות שלי נטו. שבוע הבא אני הולך לחתום על טפסים ואקבל FMR.
    אתה יכול לספר מהו התהליך ומה דרישות התוכנה (מהירות מחשב ואינטרנט, כמות הזיכרון) ?
    האם אתה יכול לעבוד גם עם אורדרנט וגם עם FMR ביחד או לסירוגין ?
    פקיעת ספטמבר 2010 - נשאר 8% מהתיק.
    מצב עדכני - 11%.

ה FMR שאני עובד איתו הוא אינטרנטי ולא מצריך קו נלן כך שאפשר לעבוד מול השרת של הFMR ולגלוש במקביל ולכן ניתן לעבוד על הFMR והאורדרנט במקביל.
    ברור לי שגם הFMR שאני עובד עליו איטי יותר מכיוון שהוא עובד על שרת מרוחק אבל נראה בינתיים שלי זה מספיק.

המחשב שלי דיי ישן, בן 4, אבל מכיוון שהוא לא מריץ את המערכת הוא בהחלט מספיק.

יום טוב.

מעניין היה להשוות את הביצועים עם Trade1

היי

האם אפשר לקבל פרטים כמה עולה ה FMR ??

תודה

צ'רלי

חביתוש,
    האם אפשר לשאול:
    1. דרך איזה בית השקעות אתה עובד ?
    2. האם אתה יכול להתחבר מכל מחשב שמחובר לאינטרנט ל - FMR ? למשל מאינטרנט אלחוטי של בית קפה.

אני שואל זאת כי לא לכל בית השקעות יש FMR אינטרנטי...

תודה

צ'רלי,
    אם אתה סוחר ברמה של כמה מאות של אופציות (נדמה לי לכיוון האלף ולא לכיוון המאה) תוכל לדרוש שידרוג של האורדרנט, יש לי הרגשה שגם סביבות ה 600-700 אופציות לחודש יספיקו.

גביו,
    לא משנה דרך איזה בית השקעות אני עובד, תדרוש FMR אינטרנטי ובמידה ואין להם תעבור לבית השקעות אחר שמוכן לספק לך את המערכת!
    כל שימוש באורדרנט על סטרייקים באזור הכסף עולה שקלים רבים שהעמלות זה כלום לידם.
    עד כמה שאני מבין ניתן לגלוש גם דרך רשת של בתי קפה, לא ניסיתי אבל גם לא אמרו לי שאי אפשר, אמורים להיות מסוגלים להתחבר מכל מקום.

דמ"כ,
    אם יש לך טרייד1 אפשר לנסות לבדוק את זה טלפונית, אחד מול השני בבדיקה פשוטה, לא מקצועית אבל מספקת למדיי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות