x

עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 47

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 3/5/10

אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 3/5/10

אופציות
    אסטרטגיית השבוע החולף היתה מוצלחת, והניבה כ 10% רווח. להזכירכם, הנחת המוצא היתה כי המדד ידשדש אך השוק ירד בצורה מתונה (אמצע השבוע), מה שחייב כמובן לבצע תיקונים. עיקר ההצלחה טמונה באי-ההמתנה לפקיעה, שהפעם היתה עלולה להיות בעייתית מהרגיל.

חודש מאי הינו חודש חדש בכל המובנים. סטית התקן זינקה בשבוע החולף, השחקנים חלוקים, הסקיו משתולל ועוד פרמטרים. במלים אחרות – שוק שיותר נוח לנו, בשל פרמיה יותר פוריה. אם בחודשים האחרונים עבדנו עקב בצד אגודל, הרי שכעת מרחב התמרון גדול יותר, ואע"פ שבשלב זה אין מבחינים בכך, קרוב לודאי שגם הנזילות בשוק תעלה פלאים (יש יותר ספקולנטים פי כמה מלפני שבועיים).
    השבוע, האסטרטגיה עולה בצורה חריגה ביום שני, מה שמקזז לנו יום מסחר שלם מהשבוע. יחד עם זאת, מכיוון שמדובר באסטרטגיה בתחילת החודש, הרי שהדבר חסר חשיבות ונשמור על הכללים המוכרים.

ההנחות בבסיס אסטרטגיה זו:
    # כתיבות השחקנים בשבוע זה אינן רלוונטיות, ונכון יותר לומר, כי אף אינן קיימות עד כה בצורה בולטת.
    # סטית התקן עלתה (20), וכעת אנו נכנסים להגדרה של שוק תנודתי. אמנם שוק על גבול התנודתי בלבד אך די במבט קצר בסעיף הבא בכדי לאשר את העליה הנוספת הצפויה.
    # כהמשך לסעיף הקודם שיפוע ה SKEW עולה דרמטית ועל אף המהפך החיובי אמש והפתיחה הרגועה הבוקר, יש סערות מתחת לפני השטח.
    # מזה הרבה זמן שלא הבחנו ביחס C/P הנוטה לכיוון ירידות בצורה מוחלטת. השבוע אלו הם פני הדברים, וניתן להסתמך על כך קלות.
    # מאקרו – שבוע רצוף נתוני מאקרו שבראשם נתון התעסקה בשישי. אלו יכולים לזעזע את השווקים, ורובם על פי הצפי יהיו שלילייים. יחד עם זאת, איננו עוסקים בספקולציה, ולכן יש בכך רק לחזק את מגמת התנודתיות אותה אנו גורסים, ולא בחירה בכיוון מוחלט.

האסטרטגיה המוצעת היא לאחר הפתיחה עפ"י מדד 1161. יש לערוך התאמות כנדרש.

נבצע אסטרטגיה תנודתית מוטת כיוון, שבשונה מהרגיל אף אינה דורשת בטחונות:
    נרכוש CALL 1180
    נרכוש PUT1160
    נרכוש PUT1150
    נכתוב CALL1200
    נכתוב 2 יחידות PUT1130

כבכל חודש, האסטרטגיה הזו הינה נוחה לתיקון וכמובן מניחה ירידות מתונות. יחד עם זאת, במקרה זינוק במדדים נוכל לתקנה בקלות יחסית . שימו לב, שאין כל חשיבות לשחיקה משום שאנו בתחילת החודש, ולכן נזק מהותי לא יגרם במקרה דשדוש.
    הערה: בין שליחת ההודעה למנויי ה SMS ועד להעלאת מודעה זו עברו כ 10 דקות. למנויים - שימו לב, כי בדקות אלה כבר השאתם רווח נאה ולכן נקוקדת היציאה שלכם מוקדמת אף מהנקודה שתועלה באתר.

כבכל שבוע, יעד הרווח הוא 10%, ויש לממש מייד עם ההגעה אליו.

בהצלחה !

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 3/5/10

ממה שאני רואה תקבול מיח' אחת של האסט' מינוס 2400 ש"ח.

ממה שאני רואה המדד כבר 1163...
    תשלום בערך 2300
    R

האזור 1160-1180 הוא אזור שהמדד יכול להלכד בו למשך זמן מה.

יכול להיות, אבל אתה לא מבצע אסט' לשוק מדשדש כשכל הפרמטרים מראים שהולכים לתנודתיות...

בה
    שחקן כתב שהאסט' מניחה ירידות קלות .

איך רואים זאת? בסימולציה יצא לי רווח בעלית המעוף?

אודה על הסבר

יהודה

ציטוט פורסם במקור על ידי shahamsha
    בה

אודה על הסבר

יהודה
    הדלתא של האסטרטגיה היא שלילית, כלומר עליה של נקודה אחת במדד הייחוס (ת"א-25) תביא לירידה בשווי האסטרטגיה וההיפך, ירידה של נקודה אחת במעו"ף תביא לעלייה בשווי האסטרטגיה ולרווח למחזיק בה.

1

קנית CALL 1150/1160 במקום PUT 1150/1160

ציטוט פורסם במקור על ידי רואה ממטר
    בה

אודה על הסבר

יהודה
    הדלתא של האסטרטגיה היא שלילית, כלומר עליה של נקודה אחת במדד הייחוס (ת"א-25) תביא לירידה בשווי האסטרטגיה וההיפך, ירידה של נקודה אחת במעו"ף תביא לעלייה בשווי האסטרטגיה ולרווח למחזיק בה.
    להלן האסט'. הדלתא חיובית .
    היכן טעיתי?
    http://optionline.co.il/Stg/He/Stg.html?stgID=15361

כתבת שקנית C1160 ו-C1150 במקום P.
    אני מקווה שהטעות היא רק בסימולציה ולא בביצוע עצמו.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות