x

עמוד 34 מתוך 36 ראשוןראשון ... 243233343536 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 331 עד 340 מתוך 355

נושא: שוקת רחבה מאי - דיונים ופרשנויות

Re: שוקת רחבה מאי - דיונים ופרשנויות

מדהים מה שקרה החודש הזה - מצד אחד החודש הכי ריווחי(כ-13% תשואה)
    מצד שני מחקתי היום חצי (ומחר כנראה את השאר).

אוףףףףףף :evil:
    נראה לי שסיימתי את הרומן עם השוקת. לא שווה את העבודה - וגם בחודש משוגע לא עושים שוקת או שאפשר לוותר על רגל הפוט מראש.
    R

ריקי אל תנטשי אותנו
    כולנו חווינו על בשרנו את המעבר לשוק תנודתי.
    לחודש הבא אנחנו כבר חכמים יותר. פותחים רחוק מאוד (יש בשר הרי), לא נלחצים כשהמדד מתקרב (ראינו שחנינות הגיעו בשני הצדדים החודש, ובשפע), מחכים ולא פותחים הכל כבר בשבוע הבא, פותחים יותר קולים מפוטים וכו'...
    בקיצור יש דרכים להתמודד עם שוקת גם בחודשים כאלה. אם לא - שחקן היה כבר אומר לנו לנטוש את הדיונים האלה בתקופה הזו.

גם אני "אכלתי אותה" החודש ונמחקו לי הרווחים של חודש קודם
    וכל זה בגלל פאניקה. אם הייתי נוהג בהגיון וממתין קצת אז החודש היה נגמר אחרת.
    לא חשוב - זה היה "שיעור טוב" .
    נשארתי לפקיעה עם קולים כתובים ב-1160 (מוגנים) - אם היו חששות היום הם נעלמו כי הקולים נמחקו...

לחודש יוני מכרתי אתמול פוטים חשופים ב-940 והיום מכרתי עוד כמה פוטים 890 ללא הגנות . התקבולים היו די גבוהים.
    אני מקווה שיהיו קצת עליות ואז נוכל לקנות הגנות לפוט 940.
    לגבי רגל הקול אני ממתין לעליות כי כרגע אין בשר בקולים הרחוקים.

בהצלחה..

לי נראה שמוקדם לקפוץ למסקנה שהשוקת "פשטה רגל".
    ראשית, היה חודש משוגע וקשה בכל מידה אובייקטיבית. בשל הקושי ובזכותו הזדמנה לנו הזדמנות ללמוד על מנת להתקדם קדימה- הפסדים יהיו!
    ומי שלא מוכן לספוג הפסד מידי פעם, עדיף שלא ישחק את המשחק הזה.
    הסוד הוא לדעת לצאת ממצבים קשים, לא להלחץ, ללא בטחון עצמי מופרז, לא להיות חמדנים מדי ולא לתת לפחד לשלוט.

טעויות עשיתי החודש והרבה- בעיקר הייתי חמדן וקירבתי את הרגליים קרוב מדי מוקדם מדי... מצבים שהכריחו אותי לרחיק ולהכפיל - לא רק שהפסדתיכמה אלפים בכל הרחקה אלא גם שילמתי עמלות בכמות שבודאי מממנות איזה מנהל בכיר. ההפסד הקטן שלי החודש הוא אך ורק נובע מהעמלות!ללא עמלות הייתי מסיים עם רוחח קטן, אבל עם רווח.
    כבר דימיינתי מה אני קונה עם הרווח וכל קירוב נוסף הוסיף עוד פריט לרשימה- מכירים את המחשבה?

למדתי שלא להלחץ בשוק תנודתי- היו מספיק פעמים שרגל הוכפלה ויותר ביום וירדה ל 50% ביום שלמחרת- כל עוד רחוקים מהפקיעה יש זמן לתקן. לא חייבים להזיז מיידית (וזה יתרון גדול של שוקת, אין כאן פעולות שחייבים לבצע על בסיס שנית).
    אני חושב בהחלט שרצוי לשלב אסטרטגיות נוספות במקביל- אם אנחנו בשוק תנודתי, יש אסטרטגיות לנצל את המצב.
    אבל השוקת יכולה לתת בסיס טוב לכל שאר הפעילות.
    ביוני הסטיות גבוהות זה אומר שיש בשר באופציות הרחוקות- אני גם לא חושב שזו בעיה להגן במרחק של שני סטרייקים ולהגדיל גם את התקבול וגם את הגמישות לפתוח את הרגל במידה והצורך מתעורר.

אני בהחלט צפה להתחיל לעבוד על יוני- מה שכן, אני חושב שאנוח מעט בסופ"ש...

ציטוט פורסם במקור על ידי gomer
    ריקי אל תנטשי אותנו
    כולנו חווינו על בשרנו את המעבר לשוק תנודתי.
    לחודש הבא אנחנו כבר חכמים יותר. פותחים רחוק מאוד (יש בשר הרי), לא נלחצים כשהמדד מתקרב (ראינו שחנינות הגיעו בשני הצדדים החודש, ובשפע), מחכים ולא פותחים הכל כבר בשבוע הבא, פותחים יותר קולים מפוטים וכו'...
    בקיצור יש דרכים להתמודד עם שוקת גם בחודשים כאלה. אם לא - שחקן היה כבר אומר לנו לנטוש את הדיונים האלה בתקופה הזו.

לדעתי,
    לא חייבים ללמוד הכל מנסיון אישי, רשמת שלא צריך להלחץ שהמדד מתקרב כי יש חנינות - הרי ברור שיהיה שלב מסויים שהחנינה לא תגיע, ומה אז?
    רצוי שתהיה תשובה למצב הזה.
    לדעתי שוקת כאסטרטגיה בודדת ולא כמשלימה מאוד מסוכנת ויכולה להביא למחיקה אם לא עומדים בכללים ברורים אבל אם כן עומדים בכללים - חודש כזה מביא להפסדים.

יום טוב.

לי עוד מוקדם לסכם. יש עוד את מחר.

מה שראיתי באופן ברור מאד, זה שבשוק תנודתי מהסוג שהיה לנו החודש, קניה של אוכף יכולה להיות רווחית מאד מאד, ואני עומד לנסות זאת הפעם באופן משמעותי.

מצד אחד למדנו שלא כדאי להיות בצד של הקונים קרוב לפקיעה. ובכל זאת, בדקתי היום שמי שקנה אוכף על הסטרייק אתמול, הרוויח היום (לא דווקא בשיא הלחץ) 30% (!), שזה די מדהים.

תזוזות של 2% במדד, שכאלו היו לנו החודש בקילוגרמים, יכולות לגרום להכפלה/חלוקה של אופציות על הסטרייק (אופציה אחת מכפילה את מחירה, ואופציה אחת מפסידה 50%). זה נותן בחישוב מהיר רווח של 25% תוך יום.

זאת אומרת שאם השוק ימשיך להיות תנודתי ברמה וירביץ קפיצות של 2% לכאן או לכאן, אפשר לעשות רווחים לא רעים. אפשר לממן את השחיקה הפוטנציאלית באמצעות שוקת מאד רחוקה.

בקיצור, זה משהו שאני בהחלט עומד לנסות ביוני, בתנאי כמובן שהפאניקה תמשיך. ואני מקווה שהיא תמשיך. בהתנהלות נכונה, פאניקה יכולה להיות מאד רווחית.

אני מסכים עם red
    אני -בשוקת - מוצא עצמי כל הזמן בהתגוננות - פעם מימין ופעם משמאל.
    אם אני כתוב עם הגנות אז נורא מסורבל לנוע ואם חשוף- אז נאלץ לפעולות מפסידות במקרי לחץ.מוצא את עצמי מתעסק עם 20-30 ש"ח לאופציה שתופחת למאות ש"ח.
    כמו שכתבתי באמצע החודש - זה כנראה סוג של שוק לקניית שוקת , ראו כל האסטרטגיות של שחקן- למעט בשבוע זה- היו קניית שוקת.
    בתחילת החודש קניתי פוט 1160 ב-1000 ש"ח והרווחתי עליו יפה.לא נשארתי איתו אך היום שווה 7300 ש"ח.

כנראה שבסוג כזה של שוק השוקת היחידה שבאה הבאה בחשבון-אם בכלל-הינה ממש רחוקה ולא מתניידת.

ציטוט פורסם במקור על ידי hanan121
    אני מסכים עם red
    אני -בשוקת - מוצא עצמי כל הזמן בהתגוננות - פעם מימין ופעם משמאל.
    אם אני כתוב עם הגנות אז נורא מסורבל לנוע ואם חשוף- אז נאלץ לפעולות מפסידות במקרי לחץ.מוצא את עצמי מתעסק עם 20-30 ש"ח לאופציה שתופחת למאות ש"ח.
    כמו שכתבתי באמצע החודש - זה כנראה סוג של שוק לקניית שוקת , ראו כל האסטרטגיות של שחקן- למעט בשבוע זה- היו קניית שוקת.
    בתחילת החודש קניתי פוט 1160 ב-1000 ש"ח והרווחתי עליו יפה.לא נשארתי איתו אך היום שווה 7300 ש"ח.

כנראה שבסוג כזה של שוק השוקת היחידה שבאה הבאה בחשבון-אם בכלל-הינה ממש רחוקה ולא מתניידת.
    המסקנה (לדעתי) לא נכונה. כמו שכתבתי בעבר, שורש הרע בחודש מאי היה פתיחה כאשר סטיות התקן היו 16, ומעבר השוק לתנודתי עם סטיות תקן של 30. זה גרם פתיחות קרובות מדי. אם יוני נפתח כמו שצריך, לא צריכה להיות שום בעיה.

אני מסכים עם דמי כיס - מכיון שתחילת החודש הפרמיה שקיבלנו הייתה נמוכה הדבר הכריח אותנו להתקרב לסטרייק ואז שהסטיה עלתה -די מהר הכפלנו ושילשנו את מחירי הקניה וכדי לפצות את המרווחים "תיבלנו " בקצת חשופים -דבר שהחריף את הפאניקה 8-)
    לגבי חודש זה - אני בחוץ עם %1.5 על הכסף - לפחות לא הפסד
    חודש יוני הסטיות באזור 20-30 נותנים לנו אופציה להתרחק
    לטעמי קיבלנו שיעור מאלף החודש ומכיוון שאך אחד לא נמחק אז שיעור "זול" יחסית

למזלי החודש קניתי פעמיים שקתות { חבל שלא עשיתי יותר} שהניבו לי 5% . הדבריםשנאמרו מחכימים מאד ואני מסכים עם רבים מהם . אני מחכה לראות מה יהיה מחר ושוקל שוב קניית שוקת ליוני . את הכתיבות אשאיר לשבוע הבא... .

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות