x

עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון ... 234
מציג תוצאות 31 עד 36 מתוך 36

נושא: אתגר לחברים - מצא את העוקץ

Re: אתגר לחברים - מצא את העוקץ

גיל, בחיפוש אחר העוקץ הבא, אל תשכח להביא את כל הנתונים.

אנשים כאן משקיעים זמן ומחשבה כדי להקים מאפיה, ואז הכל נופל באחת עם גילויים חדשים.

ציטוט פורסם במקור על ידי wwoof

אנשים כאן משקיעים זמן ומחשבה כדי להקים מאפיה, ואז הכל נופל באחת עם גילויים חדשים.

ידעתי מהתחלה, שחייב להיות איזהשהו פרט קטן שלא יתן לנו "לעקוץ את העוקצים" :P ,
    בדרך כלל "תקנון" עם הרבה דפים והרבה אותיות קטנות, שבן אדם שלא משלמים לא על כמה שעות שיקח לו לקרוא ולהבין את זה לא יקרא. אבל היה משעשע לפתח את הרעיון.
    פקיעת ספטמבר 2010 - נשאר 8% מהתיק.
    מצב עדכני - 11%.

ציטוט פורסם במקור על ידי wwoof

wwoof,

נכון, מסכים אתך שהתמונה הראשונית שהצגתי, מסתבר שהייתה חלקית (אבל זה לא שינה מאומה מהעמדה הנחרצת שלי נגדם).

נכון גם שציינתי כי הדברים מובאים כפי שאני הבנתי אותם, ונכון גם שהדגשתי כי משהוא לא מסתדר לי בכל הסיפור (איפה העוקץ), אבל מודה כי יכולתי לעשות בדיקה יותר מעמיקה ואז להעלות הדברים, אולי הייתי חוסך את הדיון על איך לעקוץ אותם, למרות שהוא כלל לא היה מזיק.
    כנראה שהייתי צריך להתקדם עם הפורקס שלב נוסף (פגישה, לעבור על החוזה ועל האותיות הקטנות וכו') ואז להביא תמונה יותר מלאה.

אבל, העניין נראה לי כל כך לא סביר, שמאוד רציתי לקבל תובנות נוספות מחברי האתר, אשר יאירו את מה שפיספסתי.

בכל אופן, היה כיף להתדיין קצת, היה מאיר לקבל את כל ההערות, ולמרות שהתחלתי השירשור עם מידע לא מלא, אני חושב שבשלב זה הוא בהחלט השיג מבחינתי את היעד, והוא הצפת הבעייתיות של כל אותן הצעות מפתות, ואני בהחלט חושב שלאותם חברים (בין שהשתתפו ובין שרק קראו) יש כיום קצת יותר ידע וטיפה כלים נוספים ע"מ להישמר ולא ליפול בפח.

אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

no worries at all.

זה היה הדיון הכי מעניין שהשתתפתי בו, בפורום.

היי גיל, אין בעיה

כל דיון בנושא לפי דעתי חיובי...

כמו כן אני חושב שכל פעילות בנושא שמטרתה להעשיר את הידע ולתרום לקהילת המשקיעים חיובית - עלה והצלח...

ציטוט פורסם במקור על ידי גיל (רעננה)
    תודה רבה לכולם.

אלון, מבחינתי אין שום בעיה להעביר את כל השירשור לאזור אחר או לצרף אותו כמו שהוא לשירשור שלך.
    המהות והסיבה שפתחתי הודעה זו נובעים בעיקר כי אני מתחיל לאסוף חומר על כל אותן "כמעט" נוכלויות שכל מיני חברות למסחר במט"ח / נאסד"ק / השקעות נדל"ן ב- "טיז אל בלוך" מפרסמות, במקביל גם אוסף חומר על עסקאות בעלי עניין "כשרות אבל מסריחות".

המטרה שלי איננה לחשוף אותם או לתבוע או כל פעולה שהיא נגדם, אלא ללמוד אותם ע"מ שבעתיד אוכל לתכנן מעין ערכת הישרדות למשקיע/סוחר המתחיל. מכיוון שתחום הניתוח הפונמנטלי דורש ידע/מקורות/זמן שגדולים עלי בכמה דרגות, ובתחום הניתוח הטכני ישנם כבר רבים וטובים לפני, החלטתי שבמקום להתמקם בצד שנותן המלצות, אתמקם בצד של הסוחר/משקיע.
    להראות לאותו משקיע/סוחר מיהם הנפשות הפועלות בשווקים השונים שמעניינים אותי, ממי וכיצד להיזהר ואיך לאתר מלכודות ומכשולים, מתוך גישה ש- אם אצליח לשפר לאותו בנאדם את יכולתו שלו, לשמור על כספו מפני הזאבים, שיפרתי במשהו את הסיכוי שלו לתוחלת חיובית.

ושוב, תודה למגיבים, למדתי הרבה - וכל ההערות וההארות שמורות ונצורות אצלי.

"לימוד והעמקת הידע הפיננסי האישי הם חובתו של כל אדם בעידן בו אנו חיים"

האמור לעיל אינו מהווה חלופה לייעוץ אישי
    המותאם לצרכיו של המשקיע, ע"י יועץ מוסמך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

ציטוט פורסם במקור על ידי גיל (רעננה)
    ....................
    הי,
    הלוואי שזו הייתה בדיחה, מעצם העובדה שיש כל כך הרבה פרסומים של חברות פורקס, ז"א שכנראה לא מעט אנשים "נתפסים" לעניין. אחרת לא הייתה כזו מוטיבציה לפרסם תחת כל עץ רענן ותחת כל אלה עבותה.
    ......................
    בקיצור - חברות הפורקס יכולות לראות ממני רק אצבע (בין כפולה למרובעת), וזו עצתי הכנה ביותר ל- 99% מחברי האתר.
    הסיבה העיקרית שהם צריכים לפרסם נונסטופ, היא שללקוחות שלהם יש אורך חיים מוגבל מאד. וצריך כל הזמן להביא "בשר טרי" על מנת להמשיך את העסק.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות