x

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 36

נושא: אתגר לחברים - מצא את העוקץ

Re: אתגר לחברים - מצא את העוקץ

ציטוט פורסם במקור על ידי tamim
    ואני חשבתי שהקרימינילים נמצאים דווקא ב"פורקס"
    בצחוק כמובן
    תמים, על תהיה תמים .
    אני מדבר על רעיון חוקי, איך לישם את ההצהרה שלהם "ההפסדים לא בבית ספרנו" .
    לא חשבתי על משהו לא חוקי, אני מאוד רציני בזה ולא רוצה ללכת נגד העקרונות או חוק.
    פקיעת ספטמבר 2010 - נשאר 8% מהתיק.
    מצב עדכני - 11%.

ציטוט פורסם במקור על ידי Uri1180
    בחשבון המרוויח אתה לא חייב להמשיך לסחור אם אתה לא מתכוון לקחת בונוס 25% ולוותר על "ביטוח הפסדים". לכן אני לא מתכוון לקחת את הבונוס.
    כל החשבונות נסגרים אחרי ביצוע 20 פעולות. החשבונות המפסידים מקבלים "השלמה" מחברת המסחר, והחשבנות המרוויחים כבר הרוויחו וגם נסגרים.
    :P
    האם אתה בטוח שחובת המשך המסחר למשך עוד 20 פעולות חלה רק על מי שלוקח את הבונוס ואינו חלה על מי שרוצה להינות מביטוח כנגד הפסדים.
    באם אתה מוותר גם על 25% בונוס וגם על ביטוח הפסדים, אז לא עשית כלום, פעלת בשני חשבונות הפוכים, כאשר סך הפעילות = 0 פחות עמלות הספרדים.
    אבל גם אם רק רצית להנות מביטוח הפסדים (אף ללא בונוס), עדיין הנך חייב לקבל מראש את תנאי "חברת הביטוח", קרי - חב' הפורקס, ולהמשיך לסחור עוד 20 פעולות בחשבון המורווח.

שוב, כך אני הבנתי את התנאים, אבל באם טעיתי אשמח לדעת על כך.
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

ציטוט פורסם במקור על ידי selfservice
    העניין הרבה יותר פשוט הם מחייבים אותך לצאת (S.L) בעשרה אחוז ו לקחת רווח אחרי עשרה אחוז(T.P) כך שהסתברות שתרוויח או תפסיד היא 50% חצי חצי לעסקה יוצא שההסתברות שווה והם מרוויחים בטוח את העמלות -------- בדיוק כמו לשחק עץ או פאלי ולקבל עמלה על כל פעולה בטוח שעושה השוק (הברוקר)ירוויח בכל מצב - אתה הבנת את זה !
    תודה, הפרט הקטן הזה הורס את כל האסטרטגיה.
    :(
    מצב עדכני - 11%.

גיל, אלה שני חשבונות נפרדים והם היו קשורים אחד בשני רק בראש שלי .
    אני הסתמכתי על מה שכתבת בתגובה הראשונה, ממנה אני מבין שאין חובה להמשיך לסחור אחרי קיזוז ההפסד.
    הרעיון היה נכון, אבל היה חסר נתון, מה שאמר SELFSERVICE.
    זה הורס את כל הרעיון.
    מצב עדכני - 11%.

ציטוט פורסם במקור על ידי tamim
    ואני חשבתי שהקרימינילים נמצאים דווקא ב"פורקס"
    בצחוק כמובן
    תמים, על תהיה תמים .
    אני מדבר על רעיון חוקי, איך לישם את ההצהרה שלהם "ההפסדים לא בבית ספרנו" .
    לא חשבתי על משהו לא חוקי, אני מאוד רציני בזה ולא רוצה ללכת נגד העקרונות או חוק.
    Uri,
    הרעיון שלך חוקי לחלוטין, אבל אני די בטוח (99.99%) שלא יתנו לאף אחד לממש אותו הלכה למעשה, כי לדעתי יש להם כמעט בוודאות מערכת תוכנות ששומרת עליהם כנגד כל אפשרות שהסוחרים / מהמרים יכו את "הבית".
    כך שהדיון ביננו מחכים ככל שיהיה, יכול במקרה הטוב (וזו כוונתי) לפקוח במעט את עיני החברים, אך אין בו לדעתי כל צד יישומי מול אותן חברות פורקס.

Tamim,
    אמר מי שאמר "ברומא התנהג כרומאי", במקרה של מסחר בפורקס כמעט ואין לי או לרבים אחרים מאתנו אפילו סיכוי קלוש להיות כמוהם "רומאים" (מותר להשמיט את האות "ו"), אבל לא יזיק לאף אחד ללמוד את דרכי הרומאים למען כי ידע איך להיזהר מהם.

גיל, אלה שני חשבונות נפרדים והם היו קשורים אחד בשני רק בראש שלי .
    אני הסתמכתי על מה שכתבת בתגובה הראשונה, ממנה אני מבין שאין חובה להמשיך לסחור אחרי קיזוז ההפסד.
    הרעיון היה נכון, אבל היה חסר נתון, מה שאמר SELFSERVICE.
    זה הורס את כל הרעיון.
    יפה מאד, הנה בא Self ועשה לנו השלמת מידע, עכשיו התמונה נראית הרבה יותר הגיונית.
    כעת ברור שלא צריך לחפור יותר מדי עמוק בשביל להבין כיצד אנו במצב Loss Loss ואותה חברת פורקס נמצאת במצב Win Win עם עצמם ועל הגב שלנו.

בקיצור, כשמציעים לי מתנה חינם אין כסף, אני מחפש קודם את העוקץ, ואם לא מצאתי, מחפש שוב, ואם עדיין לא מצאתי, שואל ברבים כי בסופו של דבר יש סיכוי טוב שמישהו הבין טוב ממני את הקומבינה.

אז להתראות בינתיים, עד העוקץ הבא.

ציטוט פורסם במקור על ידי גיל (רעננה)
    Uri,

לפי התוכנית שלך, עדיין ישנה "פינה" אחת שלא ראיתי כיצד אתה מגן עליה -
    החובה לבצע בחשבון שהרוויח עוד 20 פעולות, ולמשך הזמן הזהה לפחות לאותן 20 פעולות ראשונות, וכנראה שגם באותם היקפי סכומים.

איך תוכל להבטיח כי לא "תמחק" באותן 20 פעולות של סבב שני את החשבון שהרוויח ?

לדעתי , רק ע"י המשך עבודה מקבילה ומנוגדת, כלומר 19-20 פעולות סרק נוספות בשני החשבונות, ואז פעולה אחרונה בכל הסכום שיש באחד החשבונות (בהנחה כי שני החשבונות פחות או יותר זהים, לאחר 19-20 פעולות מינימליות) ופעולה הפוכה בחשבון השני. כך שחשבון אחד הולך לכיוון מחיקה והשני להכפלה.

ואני חשבתי לרגע שכל השרשור הזה מדובר בבדיחה מה גיל אתה מתכוון ברצינות להתחיל לגלגל כסף

ציטוט פורסם במקור על ידי selfservice
    העניין הרבה יותר פשוט הם מחייבים אותך לצאת (S.L) בעשרה אחוז ו לקחת רווח אחרי עשרה אחוז(T.P) כך שהסתברות שתרוויח או תפסיד היא 50% חצי חצי לעסקה יוצא שההסתברות שווה והם מרוויחים בטוח את העמלות -------- בדיוק כמו לשחק עץ או פאלי ולקבל עמלה על כל פעולה בטוח שעושה השוק (הברוקר)ירוויח בכל מצב - אתה הבנת את זה !
    אתה בטוח במה שאתה אומר מסטומרת מחייב אותי איך הוא יכול לחייב אותי מה לעשות עם הכסף שלי

ציטוט פורסם במקור על ידי qjol
    ציטוט פורסם במקור על ידי גיל (רעננה)
    Uri,

לפי התוכנית שלך, עדיין ישנה "פינה" אחת שלא ראיתי כיצד אתה מגן עליה -
    החובה לבצע בחשבון שהרוויח עוד 20 פעולות, ולמשך הזמן הזהה לפחות לאותן 20 פעולות ראשונות, וכנראה שגם באותם היקפי סכומים.

איך תוכל להבטיח כי לא "תמחק" באותן 20 פעולות של סבב שני את החשבון שהרוויח ?

לדעתי , רק ע"י המשך עבודה מקבילה ומנוגדת, כלומר 19-20 פעולות סרק נוספות בשני החשבונות, ואז פעולה אחרונה בכל הסכום שיש באחד החשבונות (בהנחה כי שני החשבונות פחות או יותר זהים, לאחר 19-20 פעולות מינימליות) ופעולה הפוכה בחשבון השני. כך שחשבון אחד הולך לכיוון מחיקה והשני להכפלה.

ואני חשבתי לרגע שכל השרשור הזה מדובר בבדיחה מה גיל אתה מתכוון ברצינות להתחיל לגלגל כסף

הי,
    הלוואי שזו הייתה בדיחה, מעצם העובדה שיש כל כך הרבה פרסומים של חברות פורקס, ז"א שכנראה לא מעט אנשים "נתפסים" לעניין. אחרת לא הייתה כזו מוטיבציה לפרסם תחת כל עץ רענן ותחת כל אלה עבותה.
    בשביל להיות סוחר פורקס מצליח (תוחלת חיובית) צריך להיות סופר מנוסה, מיומן, בעל ידע ומשמעת מפלדה וגם לא מזיק אם המזל עושה אצלך התנחלות חוקית.
    בשביל להיות "לקוח מוצלח" של אותן חברות פורקס, לא צריך שום דבר מלבד חלומות בהקיץ, וראו איזה פלא, מאד מהר מגלים כי הדולרים עשויים מחומר מיוחד - נייר ירוק אך כשהוא בא במגע עם חברת פורקס הוא הופך לנייר נדיף ביותר (שלב הנידוף אורך בין חודש לשלושה חודשים).

כל השירשור הזה נועד במקור רק להאיר את עיניי ועיני אחרים בכל אותם טריקים ועוקצים.
    אמה מה, תוך כדי נוצר גם איזה סיעורון מוחות קטן על איך ניתן ,אולי, לגנוב "מהרומני".
    רק שבסוף, ולאחר עדכון כללי המשחק התברר שאין לנו אפילו צ'אנסון קטן לנצח את "הבית".

בקיצור - חברות הפורקס יכולות לראות ממני רק אצבע (בין כפולה למרובעת), וזו עצתי הכנה ביותר ל- 99% מחברי האתר.

חברים כמובן זה היה אחלה דיון אני אישית קצת אבדתי בין אין ספור האסטרטגיות.... אבל לי יש רעיון מוזר קצת(סוג של אסטרטגיה)

אולי נלמד לסחור במט"ח?!

ואז הבונוס יהיה כמו שהוא "בונוס" נסחור נרוויח ואז על הדרך נקבל בונוס. וסליחה על הרעיון הביזארי :P

אני יודע שהנושא מעניין ובוער בי לענות אליו אך כמו שאמרתי קודם (בשרשור אחר) כרגע אני מנוע מלעשות זאת ובתקופה הקרובה אני מבטיח לענות על כל העניין.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות