x

עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 36

נושא: אתגר לחברים - מצא את העוקץ

Re: אתגר לחברים - מצא את העוקץ

Uri1180

נשמע רעיון מדליק. אבל ...

1. בחשבון המפסיד, בכל זאת שילמת את העמלות.
    2. בחשבון המרוויח, לא פתרת את הבעיה של איך אתה שורד את ההתחייבות להמשיך לסחור בזמן מוגבל, ולשמר את הרווחים. כי אם הפסדת את הרוב אח"כ, כולל את ה25% אז יוצא ששילמת הרבה עמלות ובסה"כ יצאת מופסד.

אז רגע יש לי פיתרון ..

תפתח חשבון שלישי, ותעשה שוב אוכף .. זה נקרא hedging.
    ותקווה להפסיד בחשבון השלישי, כדי להרוויח בחשבון המרוויח, וכך תקבל את ההפסדים בחשבון המפסיד בחזרה, ויצאת תותח!
    כי אם הרווחת בחשבון השלישי, והפסדת בחשבון המרוויח, אז שוב אתה תקוע בחשבון השלישי עם החובה לסחור מספר עסקאות בזמן מוגבל.

אז רגע יש לי פיתרון ..

תפתח חשבון רביעי, ותעשה שוב אוכף..
    ותקווה להפסיד בחשבון הרביעי כדי להרוויח בחשבון השלישי ...

ותמשיך ככה עד שזה יעבוד, או שיעלו עליך "וירימו אותך על טיל".

רק אל תשכח, שברגע שעסקה אחת עפה בסטופ, חייבים לגשת לחשבון השני ומייד לסגור ברווח, ואכן אפשר לדעתי למשוך את זה מאות פיפסים, וזה גם יכסה על כל העמלות של החשבון המפסיד.

יפה. נראה לי שזה יעבוד. סחתיין על הרעיון. מישהו מוצא באגים ?

ציטוט פורסם במקור על ידי Uri1180
    קודם כל סליחה לגיל, שאני מתפרע בשירשור שלו .
    דבר שני, יואל - אתה חייב לבצע 20 עסקאות כדי לקבל החזר, אבל בוא נעזוב את זה.
    מה אתה אומר על אסטרטגיית המסחר שכתבתי בתגובה הראשונה שלי (אחרי העריכה) ?
    תגיד לי מה דעתך, כי אני לא מבין במט"ח.
    אשמח גם לדעתם של אנשים אחרים, וכמובן גיל
    Uri
    בשירשור "שלי" כל המתפרע הרי זה משובח.

לגבי האסטרטגיה שכתבת, היא מעניינת,
    מה שאני היתי עושה, אם אלה באמת התנאים, זה:
    1. פותח שני חשבונות עם סכום שווה.לדעתי עדיף ששני אנשים שונים יעשו זאת (נניח שני חברים עם 100% אמון ביניהם1.
    2. מבצע 19 עסקאות כמה שיותר קטנות בכל אחד מהחשבונות,
    כדי לא לצבור עמלות וכדי לא לסכן את כסף.נכון
    3. מבצע "אוכף" בעזרת שני החשבונות על כל הסכום.
    מבצע שתי עסקאות הפוכות - בחשבון אחד עסקת לונג וחשבון שני עסקת שורט
    על אותו צמד. אחרי כמה זמן חשבון אחד "נמחק" בגלל ההפסד ובחשבון שני העסקה נסגרת ב"Take profit" והוא כמעט מוכפל. את ההפסד מקבלים בחזרה מחברת המסחר[/color].
    גם האוכף זה רעיון טוב, אבל צריך להמשיך לתת גיבוי לאותו חשבון שהרוויח, כי הוא צריך להמשיך עוד 20 פעולות + זמן, לכן בחשבון שהפסיד וקיבל חזרה את הכסך, צריך גם להמשיך לסחור, ולבצע בדיוק ההפך ממה שעושים בחשבון שהרוויח, עד שהחשבון שהרוויח "משתחרר" מכל המחויבויות שלו.
    סה"כ רווח לפני מס כמעט 50%.

לי נראה שהחישוב קצת שונה:
    לדוגמה: שני חשבונות , כ"א 10,000 $ (סה"כ 20,000 $ משתתפים במשחק), ראשון מפסיד הכל, השני מרוויח 100%, עדיין נשארו ביד, ביחד, 20,000 $.
    כעת חב' הפורקס מחזירה לראשון 10,000 $, ונותנת לשני בונוס של 2,500 $.
    בשלב זה מאזן הכסף הוא: לראשון יש בחשבון 10,000 $, ולשני יש 22,500 $.
    בשלב הבא, בחשבון הראשון צריכים להפקיד עוד 12.500 $ כדי לאזן את שני החשבונות.
    וכעת , שוב לבצע 19 פעולות קטנות והפוכות בכל חשבון, למשוך בפעולה מס. 19 את הזמן כמה שיותר כדי לצבור את רוב הזמן שאתה מחוייב, כשלבסוף פעולה אחת גדולה (אחד החשבונות עושה ALL IN, והאחר עושה פעולה נגדית).
    כמובן שצריך קודם להתאמן היטב על שני חשבונות דמו ע"מ לצבור מיומנות בפעילות כפולה ונגדית.
    בשורה תחתונה מאזן הכסף (באם לא טעיתי בחשבון, ובהתעלם מעלות הספרדים) השקעה של 32,500 $ אל מול סה"כ 45,000 $ שאמור להישאר בסוף באחד החשבונות (באם הולכים עד מחיקה של אחד החשבונות) או בשניהם ביחד באם החשבון שהרוויח סיים את המחויבויות שלו לפני כן.
    תשואה = 45K פחות 32.5K חלקי 32.5K = בערך 38% על כל הכסף שהשתתף במשחק.

לא רע, אבל לא בטוח שניתן לבצע במציאות , אל תשכח שאותם "נוכלי" פורקס לא נולדו אתמול וגם לא עשו אותם באצבע הקטנה, סביר שיש להם דרכים לאתר עוקץ הפוך.

תודה
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

כתבת להמשיך לסחור בחשבון המפסיד, לאחר שקיבלנו את ההחזר המובטח.
    אבל אז אם שוב מוחקים אותו, אז כבר לא מקבלים החזר שוב,
    לכן כתבתי שצריך להמשיך לפתוח חשבון חדש, שלישי ורביעי, כי רק על חשבונות חדשים מקבלים החזר על ההפסדים.

אבל בגדול כיוונו לאותו פיתרון.

חוצמיזה ברור, עולים עלינו בקלות!
    שני חשבונות שונים עם פעולות הפוכות על צמדים זהים וסגירת פוזיציות בזמנים זהים.. די שקוף.

אמנם לא בטוח שזו עבירה על החוק, ואולי הם לא כל כך חכמים עם ה"מתנה" שלהם .. אבל לא נהיה קטנוניים .. אני לא הייתי עושה את זה.

ציטוט פורסם במקור על ידי wwoof

כתבת להמשיך לסחור בחשבון המפסיד, לאחר שקיבלנו את ההחזר המובטח.
    אבל אז אם שוב מוחקים אותו, אז כבר לא מקבלים החזר שוב,
    לכן כתבתי שצריך להמשיך לפתוח חשבון חדש, שלישי ורביעי, כי רק על חשבונות חדשים מקבלים החזר על ההפסדים.

אבל בגדול כיוונו לאותו פיתרון.
    נכון, שנינו מנסים למצוא פתרון לאותה הבעיה, גם הפתרון שלך נכון, אבל יש בו סכנת חשיפה (חשיפת העוקץ הנגדי) יותר גדולה מכיוון שצריך כל פעם לפתוח חשבון נוסף עד שהחשבון "הנכון" מתחסל.
    בדרך שלי, אני דווקא בונה על כך שלאחר אותם 20 פעולות ראשונות, אין יותר ביטוח הפסדים לאף חשבון, כלומר שאת 19 כפול 2 הפעולות הבאות אבצע במינימום גובה עסקה ומינימום זמן, את פעולה מס. 20 (כפול 2 חשבונות) אבצע שוב במינימום סכום אבל אמשוך אותה כמה זמן שצריך עד שתיגמר גם מחויבות "הזמן", ואז בפעולה מס 21 (וכאן כבר סיימתי את המחוייבויות שלי לזמן, למס. פעולות, ונשארתי רק עם המחוייבות לגודל עסקאות, שאותה מבצע בפעולה 21) אחד החשבונות מבצע פעולה במקסימום סכום במטרה להימחק, והחשבון האחר עושה פעולה זהה נגדית, כלומר בסופו של דבר מעביר כסף מכיס לכיס. זו גם הסיבה שכתבתי כי לא רק שחייבים להמשיך לעבוד עם שני החשבונות, אלא גם להפקיד עוד 12,500 $ בחשבון שהפסיד, ע"מ שאת הסבב השני של 1 + 20 הפעולות (ובעיקר את פעולה מס. 21 בסבב השני) ניתן יהיה לבצע בסכומים זהים ובפעולות נגדיות.

א ב ל - שוב מזהיר, גם אם הכל טוב ויפה "על הנייר" , במציאות איני מאמין שניתן לבצע כזו תוכנית מתחת לאף של חברת הפורקס, כי אלו ממזרים בני ממזרים, מרבית הסיכויים שיעלו על העניין לפני השלמת המהלך המכריע וישאירו אותנו קרחים משני הצדדים.
    לכן עצתי היא, להבין מה עושים השועלים, ללמוד את דרכיהם, אבל המטרה אינה לשחק נגדם אלא לדעת ממי לשמור מרחק ולהבין גם מדוע.

כל הרעיון בנוי על הנחה שיש חובה לבצע 20 עסקאות, אבל יש אפשרות לבצע אותן בעסקאות קטנות, ככה שהעמלות זניחות יחסית, ורווח/הפסד שנובע מאותן פעולות גם זניח.
    לצורך פשטות אפשר להגיד שאחרי ביצוע 19 פעולות, שני החשבונות נשארו באותו סכום,
    והעמלות ששולמו פחות מ-10%. אחרי זה מחשבים לשני החשבונות שתי עסקאות בכיוונים הפוכים.
    חשוב מאוד לחשב באיזה שער חשבון א' נמחק כדי לתת פקודת לקיחת רווחים בחשבון ב' כמה פיפסים לפני שחשבון א' נמחק. אותו דבר מחשבים פקודת לקיחת רווחים בחשבון א' כמה פיפסים לפני שחשבון ב' נמחק. בצורה כזו הרווח מובטח בכל תרחיש, בתנאי שחברת מסחר תשלים את החשבון שהפסיד. אחרי ביצוע 20 פעולות בכל אחד החשבונות, החשבונות נסגרים ורווח בכיס.

חשבתי גם על תוכנית אחרת (תוכנית ב').
    פותחים חשבון ומבצעים 19 פעולות קטנות, כאלה שנשלם כמה שפחות עמלות ולא נסכן כסף. הדגש כאן לבצע פקודות אקראיות עם ספרדים הכי קטנים שיש וגודל העיסקה הכי קטן שיש.
    אחרי זה מבצעים את העיסקה האחרונה, שצריכה להיות עם כמה שפחות עמלות, אבל על כל הסכום.
    ההיגיון בתוכנית ב' פשוט:
    אם העיסקה האחרונה תפסיד, עדיין נקבל רוב הכסף בחזרה וסוגרים את החשבון בלי הפסד.
    ואם העיסקה תרוויח, אז סכום ההשקעה כמעט מוכפל, ואז גם סוגרים את החשבון, אבל ברווח גדול מאוד.
    אם בצורה כזאת לפתוח הרבה חשבונות, במקביל או אחד אחרי שני, לפי ההסטברות רווח לפני העמלות ומסים 50%.
    דוגמה:
    לוקחים 10,000$ ומשקיעים אותם ב-10 חשבונות - כל אחד 1000 $.
    5 חשבונות נמחקים, אבל אחרי השלמת ההפסד וקיזוז עמלות, אנו מושכים מהם 900$
    מכל אחד, כלומר 4500$ ביחד.
    5 חשבונות האחרים מרוויחים, 1900$ אחרי העמלות ולפני מס. 1700$ נטו לכל אחד,
    כלומר 8500$ ביחד.
    סה"כ כסף אחרי שסוגרים את כל החשבונות 4,500+8,500= 13,000$ על השקעה של 10K.
    30% רווח שבועי נטו, לפני טלפונים, כאב ראש, קפה ופיצה.
    כל הרעיון בנוי על הצהרה של חברות המסחר שאי אפשר להפסיד, אפשר רק להרוויח.
    או כמו שאומרים:
    א. "ההפסדים עלינו, הרווחים עליך"
    ב. "ההפסדים לא בבית ספרינו"
    :P
    פקיעת ספטמבר 2010 - נשאר 8% מהתיק.
    מצב עדכני - 11%.

Uri,

לפי התוכנית שלך, עדיין ישנה "פינה" אחת שלא ראיתי כיצד אתה מגן עליה -
    החובה לבצע בחשבון שהרוויח עוד 20 פעולות, ולמשך הזמן הזהה לפחות לאותן 20 פעולות ראשונות, וכנראה שגם באותם היקפי סכומים.

איך תוכל להבטיח כי לא "תמחק" באותן 20 פעולות של סבב שני את החשבון שהרוויח ?

לדעתי , רק ע"י המשך עבודה מקבילה ומנוגדת, כלומר 19-20 פעולות סרק נוספות בשני החשבונות, ואז פעולה אחרונה בכל הסכום שיש באחד החשבונות (בהנחה כי שני החשבונות פחות או יותר זהים, לאחר 19-20 פעולות מינימליות) ופעולה הפוכה בחשבון השני. כך שחשבון אחד הולך לכיוון מחיקה והשני להכפלה.

woof:
    1. בחשבון המפסיד שילמתי עמלות, אבל מכיוון ש-19 מתוך 20 עסקאות היו עם סכום קטן ומינוף קטן, העמלות ששילמתי לא יעלו על 10%. גם בחשבון המרוויח העמלות הן בדיוק אותו דבר (10% מהסכום ההתחלתי).
    2. בחשבון המרוויח אני לא חייב להמשיך לסחור ולפי התוכנית גם הוא נסגר והכסף בכיס.
    מצב עדכני - 11%.

בחשבון המרוויח אתה לא חייב להמשיך לסחור אם אתה לא מתכוון לקחת בונוס 25% ולוותר על "ביטוח הפסדים". לכן אני לא מתכוון לקחת את הבונוס.
    כל החשבונות נסגרים אחרי ביצוע 20 פעולות. החשבונות המפסידים מקבלים "השלמה" מחברת המסחר, והחשבנות המרוויחים כבר הרוויחו וגם נסגרים.
    :P
    מצב עדכני - 11%.

ואני חשבתי שהקרימינילים נמצאים דווקא ב"פורקס"

בצחוק כמובן

העניין הרבה יותר פשוט הם מחייבים אותך לצאת (S.L) בעשרה אחוז ו לקחת רווח אחרי עשרה אחוז(T.P) כך שהסתברות שתרוויח או תפסיד היא 50% חצי חצי לעסקה יוצא שההסתברות שווה והם מרוויחים בטוח את העמלות -------- בדיוק כמו לשחק עץ או פאלי ולקבל עמלה על כל פעולה בטוח שעושה השוק (הברוקר)ירוויח בכל מצב - אתה הבנת את זה !

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות