x

מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

נושא: "כסף קל, זה הדבר שהכי קשה לעשות".

"כסף קל, זה הדבר שהכי קשה לעשות".

זה המוטו שלי בתחום המט"ח.

שלום לכולם,
    שמי מאיר קרסו, ומהיום אנהל את פורום המט"ח והסחורות (יחד עם סטס).
    בתחילה, אציג את עצמי בפני כל מי שלא מכיר אותי ולא פגש בי, באמצעות אחד מהכובעים, שאותם אני חובש. אז לכל מי שלא פגש בי, באחד מהחדרים בהם אני משמש כאנליסט או לא למד אצלי באימון אישי או בכיתת לימוד, אגדיר את עצמי: קודם כל, אני סוחר מט"ח ואנליסט. בנוסף לכך, אני מורה וקואוצ'ר, מפתח שיטות מתקדמות למסחר, מפתח רובוטים למסחר אוטומטי ומהיום, אני גם מנהל את פורום המט"ח כאן, בשחקן מעו"ף.
    בהגדרתי אני קרקפן – SCALPER , כי זה אופיי ובכך אני מתמחה. אולם, אל תהססו לשאול שאלות בטווחי זמן שונים, כי למרות שאני חי מקירקוף, אני מנתח בכל טווחי הזמן.
    במסגרת הפורום, אשתדל לסייע, להסביר, להגדיר ולענות בכל פנייה ושאלה שתצוץ, אבל אשמח גם אם יועלו על ידיכם נושאים שונים לדיון, וכך אשמע גם את דעתו של כל אחד, שירצה להעשיר את הבנתנו ויכולותינו ברעיונות ובכלים חדשים.
    מדי שבוע, אסקור את השוק בעזרת גרף אחד או שניים ואכתוב לאן מועדות פניו, לדעתי. ואם הדבר יתאפשר, אשתדל לכתוב גם על סווינג שבועי (מסחר של שעות עד ימים).
    מדי לילה או בוקר, אשתדל לכתוב על טרייד תוך יומי אפשרי (אם יהיה) ואולי גם על טריידים לקירקוף (זהירות! זהירות! זהירות! נא לבדוק היטב את נושא הקירקוף, כי מה שרלוונטי לשעה מסויימת, לא יהיה רלוונטי בשעה שלאחר מכן).
    מדי פעם אדבר על הסחורות העיקריות : זהב ונפט, אכתוב גם על החוזים העתידיים על ה"סנופי" (S&P 500) ואולי גם על מדדים אחרים.
    אני מקווה שאעמוד בציפיות שלי מעצמי וכמובן, בציפיותיכם, ואני מקווה שפורום זה יהפוך לשם דבר בכל הארץ, בשל מקצועיותו, כנותו ולא פחות , בשל האנשים המשתתפים וכותבים בו – אתם.
    חג שמח ובהצלחה לכולנו, מאיר קרסו.

Re: "כסף קל, זה הדבר שהכי קשה לעשות".

ברוך הבא

נקווה שנחכים גם בתחום זה בעזרתך.

אגב, כמה מילים בבקשה על קירקוף לטירונים בתחום... (ובכלל קח בחשבון שחלקינו לא בדיוק מנוסים בתחום אבל תאבים ללמוד)

אין בעיה. בהמשך אסביר ואדגים.

תודה רבה

אגב, יש סיכוי שבקרוב יקרום עור וגידים קורס מסודר למתחילים בנושאי הפורום? (דוגמת הקורס באופציות מעו"ף?)

בוודאי, אבל קודם בוא נתחיל בנתינת דחיפה לפורום המט"ח.
    אז ספר לחברים ולמכרים שלך והזמן אותם - אתה ושאר החברים בפורום - להצטרף אלינו.
    אין צורך לציין, שככל שהצטרפו חברים רבים יותר, יהיה לנו כוח גדול יותר מול ברוקרים ווחדרי מסחר וכך נוכל למשל: להוריד את הספרדים ועוד.

מאיר

ברוך הבא, והמון בהצלחה

שבת שלום

מאיר אהלן

עלה והצלח, אנחנו העדר מחפשים רועה. יש חליל???

דרך אגב גם אני מקרקף .... את החשבון.
    הפוך גוטה, הפוך.

אנחנו איתך

[left:28t1bp91]ארז[/left:28t1bp91]
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

מאיר בוקר טוב- ובהצלחה!

לעניין הקירקוף, האם תוכל להתייחס ליכולת ביצוע המסחר בשיטה זו- במסחר באופציות (ולאו דווקא מט"ח)?

באופציות יש מה שנקרא Gamma Salping אבל אני מניח שזה שונה..

רב תודות- ובהצלחה!

תודה לכל המברכים. אצלנו מברכים עכשיו "תרבחו ותסעדו".

זוהי ברכת הצלחה ושגשוג, שאני מברך בה את כולכם...
    ואל תשכחו להפריש מעט גם לצדקה.

להתראות.

בהחלט מסתמן שאתה נכס בעל ערך לפורום. ברוך הבא!
    מחכה בשמחה רבה ללמוד את רזי הקירקוף, כבר הרבה מאוד זמן אני מרגיש שעסקאות לטווח זמן קצר מאוד הן הכי מתאימות לאופי המסחר שאני מחפש. אולם לצערי, עדיין אינני מצליח לתפוס מספיק בטחון בעסקאות אלו.
    אשמח לראות את מהליכיו של בעל נסיון בתחום וללמוד מהם.

בהצלחה לכולם (מסתמן שהיא כבר התחילה לאלו שעקבו אחרי הדיונים האחרונים... )

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות