x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: USD/CAD

USD/CAD

הצמד דולר דולר קנדי הגיע לשפל חדש שהוא לא ביקר בו מספר שנים .. את התמיכה של הצמד ניתן לראות בגרף שבועי (1.6.200 והיא ממוקמת ב 1.0160.אני אישית חושב שזאת הזמנות מצויינת להכנס לעסקה לונד לטווח ארוך -בינוני.אני אסביר את ההיגיון העומד מאחורי העסקה:
    1.בצד הטכני-מדובר על רמת תמיכה מאוד חזקה ואני מתקשה להאמין שהזצמד יפרוץ מטה את הרמת ה 1.0000 בזמן הקרוב.
    2.מחירי הנפט-יש קורלציה מאוד גבוה בין המטבע הקנדי לנפט.מחיר הנפט נכון לרגע זה הוא קרוב ל80 דולר,מחיר מנותק מן המציאות.מחרי הריאלי של הנפט קרוב ל 70-72 דולר לחבית אני אישית מאמין שהנפט יבצע תיקון לכיוון ה70 בזמן הקרוב ולכן המטבע הקנדי צפוי להחלש.
    3.אם מסתכלים על המטבע הקנדי מול שאר המטבעות המרכזיים (יורו פאונד שוויצרי זהב ) זהו המטבע היחיד שלא נחלש בחודש האחרון .
    לסיכום : אני מאמין שהצמד ידשדש ברמה נוכחית מספר ימים ואז יביא טיסה לכיוון 1.10 ואף יותר.
    אין לראות באמור המלצה לפעולה .

Re: USD/CAD

- לשחקןמט"ח, בוקר טוב,

- הצמד USD/CAD חזר לשפל הקודם של אמצע חודש ינואר 2010.

- אתה צודק שיש קורלציה בין המטבע הקנדי לנפט ולסחורות, אבל יש גם קורלציה בין המטבע הקנדי למדדי וול סטריט.

- עדיין כדאי לך להישאר בפוזיצית CAD/USD, וזה כל זמן שמדדי וול סטריט במגמת עליה, ותהפוך את הפוזיציה כשיגיע התיקון המתבקש, תודה

פתחת שירשור חדש
    מה לעשות אני מרגיש חובה להוסיף את דעתי ההפוכה

viewtopic.php?f=78&t=7505&p=37956&hilit#p37956

שחקן מט"ח אני ישמח אם תסהיר איפה אתה רואה קו תמיכה ברמה 1.016.

אני אישית לא רואה קו תמיכה נורמלי עד 0.979.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות