x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 23

נושא: usd/cad כניסה לעיסקה

Re: usd/cad כניסה לעיסקה

אהלן חברים

גם אני בפנים, חיכיתי וחיכתי בכיתי ובכיתי, פיספסתי ביום ג' בעשרה פיפס. נשברתי.
    כניסה 1.0230
    סטופ 1.0180
    קח רווח 3.0000 לא אוהב קח רווח.

לעניין ההתאמה שימו לב לחוזק של הדולר לוני לעומת דולר נפט. לוני מתחזק פחות בעליית השחור.
    בהצלחה לכולם.

שבת שלום

ארז
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

הי חברה ,
    היום הצטרף עוד איתות יומי , והפעם של ה cad\jpy . האם היום נראה מהלך החלשות רציני של הקנדי ?
    רק הזמן יוכל להגיד . יש הודעות Unemployment Rate ו Employment Change בשעה 14:00 , כנראה שזה מה שיניע את המהלך . המון תלוי בהודעות אלה , אם הם יצאו טובות מהמצופה, כנראה שכל האיתותים שקיבלנו בזמן האחרון על המטבע הקדני יתפרקו וההפך , אם יצאו גרועות מהמצופה נראה מהלך חזק של החלשות הקנדי. בכל מקרה תישארו, יהיה מעניין

(מצרף איתות בגרף יומי של cad\jpy )

ציטוט פורסם במקור על ידי tamirdg
    הי חברה ,
    היום הצטרף עוד איתות יומי , והפעם של ה cad\jpy . האם היום נראה מהלך החלשות רציני של הקנדי ?
    רק הזמן יוכל להגיד . יש הודעות Unemployment Rate ו Employment Change בשעה 14:00 , כנראה שזה מה שיניע את המהלך . המון תלוי בהודעות אלה , אם הם יצאו טובות מהמצופה, כנראה שכל האיתותים שקיבלנו בזמן האחרון על המטבע הקדני יתפרקו וההפך , אם יצאו גרועות מהמצופה נראה מהלך חזק של החלשות הקנדי. בכל מקרה תישארו, יהיה מעניין

(מצרף איתות בגרף יומי של cad\jpy )
    מאד לא נראה לי ההסברים שלך לגרף הזה כי יכול להווצר מצב שהקנדי דווקא ייחזק ומה שיהיה הטריגר למהלך הזה הוא דווקא שהיין יפני יחלש יותר חזק מאשר הקנדי מתחזק ולכן לא נראה לי לדחוף הסבר פונדמנטלי לטכני

qjol ידידי , לא ניסיתי להסביר את הגרף הזה ספציפית , בכלל , קטונתי מלנתח פונדומנטלית את השוק . ביומיים האחרונים קיבלנו איתותים טכנים על מירב צמדי הקנדי לכיוון החלשות הקנדי , והעלתי תהיות לגבי המשך הדרך . כמובן שציינתי את עניין ההודעות אך אל לך לראות בזה ניתוח (ובטח לא של גרף ה cad\jpy) , בסה"כ הזכרתי את נקודות הציון שיש היום על המטבע המדובר . העלתי את הגרף הספציפי הזה כי היום הוא הצטרף למסדר האיתותים שקיבלנו על צמדי הקנדי .
    יום נפלא לכולם

ציטוט פורסם במקור על ידי tamirdg
    qjol ידידי , לא ניסיתי להסביר את הגרף הזה ספציפית , בכלל , קטונתי מלנתח פונדומנטלית את השוק . ביומיים האחרונים קיבלנו איתותים טכנים על מירב צמדי הקנדי לכיוון החלשות הקנדי , והעלתי תהיות לגבי המשך הדרך . כמובן שציינתי את עניין ההודעות אך אל לך לראות בזה ניתוח (ובטח לא של גרף ה cad\jpy) , בסה"כ הזכרתי את נקודות הציון שיש היום על המטבע המדובר . העלתי את הגרף הספציפי הזה כי היום הוא הצטרף למסדר האיתותים שקיבלנו על צמדי הקנדי .
    יום נפלא לכולם
    אני מצטער אם לא הובנתי נכון הכוונה היתה שיכול להיות כמה מצבים שהצמד cad/jpy תחלש ואחד המצבים לא קשורים בכלל לcad ודוגמה נניח שהcad יעמוד במקומו ולא יזוז כלל וכלל עדיין הצמד יכול לרדת ו/או לעלות וזה יהיה בהשפעת הjpy וכמובן שיש עוד ואריאציות

כל טוב ושבת שלום

ציטוט פורסם במקור על ידי ILEEAVIV
    אהלן חברים

גם אני בפנים, חיכיתי וחיכתי בכיתי ובכיתי, פיספסתי ביום ג' בעשרה פיפס. נשברתי.
    כניסה 1.0230
    סטופ 1.0180
    קח רווח 3.0000 לא אוהב קח רווח.

לעניין ההתאמה שימו לב לחוזק של הדולר לוני לעומת דולר נפט. לוני מתחזק פחות בעליית השחור.
    בהצלחה לכולם.

שבת שלום

ארז
    לא היית צריך להגיד "לא אוהב לקחת רווח"
    זה מיד סוגר תפוזיציה.
    כי הצד השני של המשפט--- אתה כבר יודע אותו.
    SL.

אני נכנסתי 1.0172.
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים,,,

s\l הופעל. נסגרה הפוזיציה ללא רווח וללא הפסד.
    בינתיים אני ממתין. רמת ההתנגדות שנפרצה הייתה חזקה מאוד ולאורך טווח זמן רחב.
    אני מחכה אולי לאחר התיקון תיפתח אופציה לשורט

אני מצטער אם לא הובנתי נכון הכוונה היתה שיכול להיות כמה מצבים שהצמד cad/jpy תחלש ואחד המצבים לא קשורים בכלל לcad ודוגמה נניח שהcad יעמוד במקומו ולא יזוז כלל וכלל עדיין הצמד יכול לרדת ו/או לעלות וזה יהיה בהשפעת הjpy וכמובן שיש עוד ואריאציות
    צודק בהחלט אולם תמיר לאורך השיחה השווה מספר צמדים בהם כלול הדולר הקנדי ובכולם התקבלו איתותי (שווא מסתבר) להיחלשות, ולכן הראה צמד נוסף כחלק מסידרת צמדים.

תמיר, באיזה אתר אתה מתעדכן על הודעות?

מצטער להודיע לכל הלונגיסטים על הצמד של usd/cad שברה דישדוש של חצי שנה דעתי שהולכת לבקר את 0.96

ציטוט פורסם במקור על ידי qjol
    מצטער להודיע לכל הלונגיסטים על הצמד של usd/cad שברה דישדוש של חצי שנה דעתי שהולכת לבקר את 0.96

פועל יוצא-הולכים ל85.4 בנפט.

ורק אז תיקון ועליה של הצמד.
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים,,,

פעם למעלה, פעם למטה.

נמעכתי כמו ג'וק בסטופ, תפסתי סיבוב קל בעליה 1.0165 עד 90 וברחתי כמו שפן.
    השפן מהבדיחה של יוליש, זה שמשתמש באקסטות.*

צודקים כולם, נתון אבטלה טוב מהצפוי טרף את הקלפים. פעם הבאה.

שבת שלום ומבורך.

[left:28358l90]ארז[/left:28358l90]
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות