x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 23

נושא: usd/cad כניסה לעיסקה

usd/cad כניסה לעיסקה

לאחר מעקב בן שלושה ימים (וניסיון כושל לכניסה מוקדמת ) יש איתות כניסה לעסקת לונג בצמד usd/cad

השיקולים :
    *איתות סטוכסטי יומי
    *תבנית היפוך של נרות יפנים ביומי
    *מומנטום 4 שעתי חזק למעלה
    *מומנטום יומי התחיל להתהפך כלפי מעלה

כניסה 1.0315
    סטופ 1.0255

יעד ראשון - 1.0500
    יעד שני - 1.0640

בהצלחה!

Re: usd/cad כניסה לעיסקה

אומר לך את האמת אני עדיין מצליח לראות בבירור איתות כניסה אבל מה לעשות אתה קצר רוח חוץ מאולי סיבה שהוא יתקן את המהלך החד יחסית 4-5 ימי ירידה רצופים ובולינגר יהדוף אותו אבל אומר שוב איתות ברור עדיין אין

כניסה 1.0315
    סטופ 1.0255

יעד ראשון - 1.0500
    יעד שני - 1.0640
    אינני מסכים איתך לגבי מובהקות ההיפוך, עדיין
    בגרף היומי,
    סטוכסטי אומנם בתחום שלילי אולם עדיין לא ההגיע אפילו להיפוך
    מומנטום מדשדש
    RSI לא במכירות יתר וגם לא שבר כלפי מעלה

בגרף ה4 שעתי,
    סטוכסטי התהפך אולם יש לזכור שטוכסטי משמש ל גילוי סטיות ולא היפוכים וכרגע לא נראה שתיווצר סטייה סטוכסטית (אין זה אומר שלא צפוי היפוך מגמה) בשל הדישדוש שקדם לה (תזכורת, סטייה היא מגמה יורדת בגרף המחירים לעומת מגמה עולה בגרף הסטוכסטי+שבירה)
    מומנטום מדשד
    RSI נמוך במקצת אולם גם כן מדשדש זה תקופה.

למרות זאת אני כן סבור כי יש מקום להיכנס לעסקה לאורך טווח מעט יותר ארוך,
    בגרף היומי, אנחנו בדשדוש סביב המחירים 1.022 ו-1.0782 כאשר שניהם מהווים קווי התנגדות חזקים (שתי נגיעות ומיד לאחריהן זינוקים כלפי מעלה),

כניסה 1.0277
    1.02 s/l
    t/p 1.054

אנו כרגע נמצאים קרוב מאוד לפני רמת המחירים התחתונה משמע הזדמנות מצויינת לכניסה עם פוטנציאל הפסד נמוך מאוד - כ80 פיפס (שכן פריצת מחיר ה1.022 תהווה איתות ירידות מהותי) , לעומת פוטנציאל רווח של כ-270 ( אני מיקמתי בסביבות התנגדות פיבונאצ'י 38.2, שמרנים יכולים למקם סביב 50 ועדיין לקבל רווח יפה)

הסיבה לכניסה עכשיו ולא להמתנה עד להתקרבות לקו התמיכה (שככל הנראה תהיה ולכן יש לצפות כי הפזויציה תתחיל בהפסד) היא להימנע מאפשרות של היפוך מגמה בזמן הקרוב מאוד שכן לא סביר שהמתנדים יהיו בדישדוש כזה לאורך זמן רב.

אשמח לשמוע דעות, ביקורות ורעיונות

הי רביד ,

אני מסכים איתך שהכניסה שלי לעסקה היתה קצת מוקדמת ועדיין אין איתות מובהק על הצמד, בכל מקרה אני מסתמך גם על קורלציות . הדולר הקנדי הוא מטבע סחורה שבד"כ נחלש כשהנפט נחלש , שים לב כי יש איתות סטוכסטי יומי מובהק לשורט על הנפט . אני עדיין בעסקה מיום שישי , הורדתי קצת את הסטופ ל 1.0240 . ואני עדיין חושב שיהיה פה מהלך לונגי לטווח ארוך של הצמד usd/cad .

(מצורף גרף יומי של הנפט)

ותודה על הניתוח

קו 1.022 אכן קו התנגדות הייתי מחכה לפריצה מעל 1.03 בעבר היה גם קו התנגדות וגם תמיכה. יעדראשון 1.046 (פיבו 38.2) יעד שני 1.051(פיבו 50)

אכן בניתוח של הנפט שפירסמתה מסתמנת סטייה.
    אולם יש לי מספר נקודות למחשבה

1) אם הסטייה היא בנפט מדוע לקחת פוזיציה בצמד מתואם לנפט ולא בנפט עצמו?

2) אם כבר החלטתה לסחור לפי מתאמים, עלייך לבנות גרף העוקב אחר המתאם של הצמד עם הנפט בתקופה האחרונה ולגלות את מגמת המתאם ואם אכן היא קבועה\מתחזקת בטווח זמן הארוך(יחסית לזמן המתוכנן לפוזיציה, למשל פוזיציה של יומיים יש לבדוק מתאמים בחודש האחרון)
    יש מקום לחשוב על הפוזיציה.

כמו כן יש לבנות גרף שינויי מחירים (החל מאיזהשהי נקודת בסיס, נניח שוב חודש אחורה) ולראות מה הפרשי התזוזות (למשל, יתכן והצמד ירד בתקופה האחרונה משמעותית יותר (באחוזים) ממה שהנפט עלה) ולפי הנייר בעל התשואה העודפת(במקרה שלנו בערכה המוחלט בשל הקורולציה ההפוכה) יש להחליט את הכיוון שהקורולציה תמשוך את הצמד במידה ואכן יהיו ירידות בנפט.

באופן כללי יש לזכור כי שקורולוציה הינה אמד בלבד ואין הוא אומר שהמטבעות יתנהגו תמיד יחדיו, אלא "פחות או יותר יחדיו" כמו כן קורולציות הן דבר שמשתנה באופן תכיף מאוד אפילו לאורך זמן.

הדברים מקבלים תוקף מיוחד בתקופה האחרונה בה קורולציות מאוד חזקות ויציבות נשברו בשנה האחרונה.

אני אישית חושב שקורולציות הן כלי טוב לגידור השקעות (למשל קול על הנפט וקול על הצמד) ולא למסחר ישיר באמצעותן.

סטס, היכן הייתה ממקם s\l לאחר הפריצה של 1.03?

הכניסה בפריצה של 1.03?! תלוי ביעדי רווח יש את אותו קו תמיכה 1.022 או שאפשר אפילו בשפל הנוכחי (לא מתחשב בפתיל הארוך) 1.0235
    גם אם הכניסה תיהיה עכשיו זה אותם SL

הי רביד , הסיבה שאני לא מרבה לשים את כספי על הזהב השחור היא התנודתיות הרבה . הסחורה הזו היא תזזיתית מאוד והרבה פעמים מאוד קשה למסחר (לא תמיד מכבדת מתנדים) .

אני מסכים איתך שצריך לשים אצבע על הדופק בכל הנוגע לקורלציות , הן משתנות לא מעט אבל בהחלט לפני עסקה על צמד מסויים אבדוק מה אומרים לי שאר הגרפים , זה הרבה פעמים נותן לי ראיה יותר רחבה של השוק.

דרך אגב בנוגע לקנדי , רוב הצמדים מאותתים להחלשות הקנדי ביומי , ה usd/cad כבר איבד את האיתות היומי (יש איתות ב 4 שעות) , אומנם הכל אפשרי בשוק המט"ח אבל נראה כי ההודעות היום ב 03:30 יחלישו את המטבע הקנדי.

מצורפים גרפים של eur\cad ושל cad/chf .

מסכים לחלוטין. אני בלונג מ 1.0257 וחיזקתי ב 1.0235 סטופ בשניהם זהה כמה פיפסים מתחת ל1.02

t/p הופעל בשער 1.0297 לעסקה שנכנסה ב1.0257 , סה"כ רווח של כ 40 פיפסים ובכך "מכסה" את ההפסד המקסימלי האפשרי שנותר (s\l - 1.0195 לעיסקה שנכנסה ב1.0235)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות