x

עמוד 2 מתוך 6 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 56

נושא: מדד הבנקים על שולחן הניתוחים

Re: מדד הבנקים על שולחן הניתוחים

המדד נמצא בתיקון דובי מינורי למהלך העליות האחרון.
    תיקון שליש עומד על 1248 לערך.

בהצלחה

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

עדכון 24/1/10:

מדד הבנקים קבע היום מגמה יורדת בגל המשני, לאחר שבר מטה את רמת השפל הקודם
    (1255.99) וקבע תצורת שני שיאים יורדים ושני שפלים יורדים.

מדד הבנקים - מהמדדים הבכירים בבורסה הישראלית, משמש כעת סמן ימני לתיקון הדובי
    לו אנו מצפים מזה כחודשיים.

המחזורים מגלים נטייה דובית (עולים קלות במהלך הירידות)
    המתנדים בטריטוריה דובית ובנטייה דובית.

התמיכה הקרובה - 1211 לערך.
    תמיכת קו המגמה העולה, ממתינה למדד באיזור 1200.

התנגדות קרובה - 1255.99.

בהצלחה

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

אורח

האם לדעתך זה מקום מתאים להכנס לשורט?

תודה!

ציטוט פורסם במקור על ידי supgog

תודה!
    עקרונית כן, אבל המחזורים מדאיגים אותי מעט.
    הייתי מעדיף לראות מחזור הרבה יותר גבוה על מנת להכנס לשורט.
    מציע להמתין ולראות התבססות ועליה במחזורים.

רונן
    ---

ציטוט פורסם במקור על ידי mronen62
    ציטוט פורסם במקור על ידי supgog

תודה!
    עקרונית כן, אבל המחזורים מדאיגים אותי מעט.
    הייתי מעדיף לראות מחזור הרבה יותר גבוה על מנת להכנס לשורט.
    מציע להמתין ולראות התבססות ועליה במחזורים.

רונן
    ראה גרף מצורף
    ---

- שאלת מיליון הדולר היא, האם היה לוול סטריט קרב בלימה מוצלח בתחתית? והאם היומיים האחרונים, עם 3 נקודות בלימה וקליטת היצעים, מאותתים לוול סטריט על דעיכתו של הניגון לתיקון?

- ומצד שני, טוענים שורטיסטים מושבעים להגנתם, "אל תטעמו ממלכודת הדבש המתוק" אז האם יש כאן אך ורק מדרגת עצירה טכנית בלבד?

- והם עוד מוסיפים להגנתם: "למרות שמדד אמון הצרכנים לינואר עלה על התחזיות, ולמרות שהגיע לשיא של 16 חודשים, אז למרות זאת מדדי וול סטריט לא תפסו מים, והעליות שנמשכו בגלל זה, גססו ומתו עד לסיום המסחר, כך שאירופה תיאלץ לפתוח באדום

- אז למי להאמין? ללונגיסטים המאיצים בנו לתפוס מניות במחירי מציאה? או לשורטיסטים המתריעים ממלכודת הדבש? ואיך וכיצד אנחנו יודעים, בזמן אמת, שאנחנו לקראת סוף התיקון?

- סיפר לי מנתח טכני: "ישנו מתנד מומנטום טכני, בשם RSI, שכאשר הוא מגיע לרמה שבין 20 ל-30, אז זה אומר שהשוק נמצא במצב של מכירות יתר, oversold, ויש סיכוי טוב שהתיקון הנוכחי יסתיים, ואז יצא לדרך מהלך עליות חדש ורענן, אבל לפני כן כדאי לדעת, מה זה RSI ?

Relative Strength Index - RSI
    A technical momentum indicator that compares the magnitude of recent gains to recent losses in an attempt to determine overbought and oversold conditions of an asset. It is calculated using the following formula

RSI = 100rs/(1+rs) when rs = Average of x days' up closes / Average of x days' down closes, and the factor (1+rs) stands for normlizing the RSI ranges from 0 to 100

An asset is deemed to be overbought once the RSI approaches the 70 level, meaning that it may be getting overvalued and is a good candidate for a pullback. Likewise, if the RSI approaches 30, it is an indication that the asset may be getting oversold and therefore likely to become undervalued

A trader using RSI should be aware that large surges and drops in the price of an asset will affect the RSI by creating false buy or sell signals. The RSI is best used as a valuable complement to other stock-picking tools

- ועוד סיפר לי אותו מנתח טכני: "כדי שיצא לדרך מהלך כזה, קיימת תבנית היפוך, הנקראת תבנית כוכב בוקר, וזו תבנית היפוך מירידה לעליה, וכאן מופנית שאלת מיליון הדולר לחברים: "האם קיימת שיטה נוספת לדעת בזמן אמת את סופו של התיקון? תגיבו כאן, כדי שהכל יהיה מרוכז בשרשור אחד

- ועוד סיפר לי אותו מנתח טכני, "כי השיטה המוצלחת ביותר מתבססת על מהלך התיקון ביחס לקו התמיכה שלו, אך דא עקא, המצב פטטה, כי אין לנו קווי תמיכה לפני 7/3/2009, וזה מריח מסריח כאשר בונים על קו המסתמך אך ורק על שתי נקודות תמך בלבד, אז בהצלחה לפקיעה, תודה

אותו מנתח טכני הטעה אותך (או שלא הבנת אותו)...
    כניסה לאזור OS במגמה יורדת מצביעה דווקא על עוצמת הירידות ...
    כללי הפרשנות של מתנד ה- RSI תלויים מאד בכיוון המגמה.

לתשומת לבך

רונן
    ---

רונן, תודה רבה

מדד הבנקים בישראל - לדעתי איתות שורט התקבל השבוע

מדד הבנקים בישראל - לדעתי איתות שורט התקבל השבוע

נר דובי בולע שני מאז נקבעה פסגה במדד. השבוע גם נר דובי אדום ובולע שמאגף את כל הנר הירוק של השבוע הקודם. חשוב להדגיש כי בתבנית היפוך של נק דובי בולע צלליות לא נחשבות. כמו כן, מחזור המסחר גבוה מהממוצע מאשר את קיום התבנית. שימו לב לממוצ נע 18 שתמך במדד לכל אורך הגל העולה. הסגירה השבועית מתחת לממוצע נע הינה איתות שלילי נוסף. לפיכך, כל עליה בשלב זה הינה לצורך ירידה כל עוד נסחרים מתחת לרמת 1,307 נקודות. יעד בטווח המיידי נמצא באזור 1140 נקודות - כ - 10% מתחת לרמה בא אנו נמצאים כעת ויעד ארוך יותר ברמת 1,040. יחס סיכוי סיכון מצדיק מכירת המדד בתיקון כלפי מעלה ככה שיהיה לפחות 1:2. בהצלחה

מסיבה כלשהי אני לא מצליח להעלות גרף - אשתקל להעלות מאוחר יותר בסיוע עובדי האתר

Re: מדד הבנקים בישראל - לדעתי איתות שורט התקבל השבוע

אהלן
    מסכים לניתוח ולדעתך.
    חדש בשורטים,יכול לחוות דיעה מה מתאים??
    תודה ושבת שלום
    יוסי

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •