x

עמוד 2 מתוך 9 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 87

נושא: איתותים וסיכומים

Re: סיכום שבועי 7/1/10 - 3/1/10

ציטוט פורסם במקור על ידי exclusive
    תודה רבה על ההסבר, עכשיו אני מבין מה אתה מציג.
    1. האם אתה מציג רק איתותי קנייה או גם איתותי מכירה?
    2. האם איתותי הקנייה שהצגת בשבוע החולף הם יותר רלוונטיים/כדאיים כאשר המניות ירדו מספר אחוזים? ובאיזו רמה אתה מסיק שהמגמה התהפכה?
    3. מהתעניינותי במניות ובמושגים בכלל מהעולם הזה קראתי עם מושג שנקרא EY האם אתה יכול להסביר לי עליו מכיוון שלא מצאתי מקור מידע.
    4. האם אתה מנתח רק את הגרפים או גם את המצב הפינסי של החברה?
    מקווה שלא העמסתי שאלות רבות מידי בהודעה אחת
    אשמח לקבל תשובות.
    שבת שלום וסוף שבוע טוב
    1. איתות מכירה הוא אישי (כפי שהסברתי מספר רב של פעמים כאן בשבועות האחרונים) ותלוי בסכום אותו מוכן כל משקיע לאבד במידה וכיוון הטרייד משתנה. הוא תלוי במספר גורמים כמו גודל הפוזיציה, הרווח שצבר המשקיע ועוד. בצע חיפוש בפורום אחרי המושג סטופ לוס, ותשריין כמה שעות טובות לקריאת אלפי המילים שכבר כתבתי על כך.

2. איתות קניה הוא נקודת תזמון מדוייקת. ברגע שה"רגע חלף" יש לחכות לאיתות הקניה הבא. ככלל אני מציע תמיד לא לקנות נגד הכיוון. אם המניה יורדת כרגע, לא נכנסים. סוחרים תמיד רק עם הכיוון.

3. כיוון המגמה לא קשור ברמה זו או אחרת אלא במבנה המחירים. קרא את האשכול הנעוץ בראש הפורום "מושגי יסוד והגדרות".

4. לא מכיר את המושג EY. איפה נתקלת בו ? (צרף קישור).

5. הגרפים הם חזות הכל ומכילים את כל המידע הדרוש על מנת לקבוע את כיוונה של המניה. הגרף מכיל את כל המידע הרלוונטי ועוד הרבה מעבר לדוחות פיננסיים, ידיעות, הודעות, וכו'. הגרף מייצג את כל מה שחושב השוק (הציבור) על המניה, ואת הציפיות שלו ממנה. מידע אחר לא רלוונטי בעיניי.

הדוגמא הטובה ביותר לכך היא גבעות למשל, חברה שלא הכניסה גרוש מעולם, הדוחות הפיננסיים שלה מסתכמים במילה אחת - "אפס", אך המניה משתוללת (נסחרת מכוח הציפיות ולא מכוח העובדות). לעומתה למשל טבע, 26 רבעונים רצופים של צמיחה, החברה הטובה ביותר בארץ ואחת הטובות בעולם, ובכל זאת ירדה המניה שלה לפני שנה 40% ...

לעיתים קרובות אין כל קשר בין מצבה של החברה לבין התנהגות המניה. הכוחות היחידים הרלוונטיים בשוק הם כוחות ההיצע והביקוש. הם אלה המכוונים את השוק. התנהגות כוחות זו אני "קורא" על הגרף ומגיב בהתאם.

מקווה שעזרתי,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

לא מצאתי היכן נמצא הקישור של "מושגי יסוד והגדרות"
    1. האם תוכל לצרף קישור?

2. קראתי שאתה עדיין ממליץ להחזיק את התיק שהמלצת עליו שבוע שעבר והמניות ירדו, האם הירידה הז מתבטאת כתיקון טכני או כשינוי מגמה? להערכתך.

3. האם תוכל להמליץ על אתר או תוכנה שניתן לבצע בהם ניתוחים על-פי מתנדים או פיבונצ'י?

בברכה ושבוע טוב,
    יוסי.

שלחום מר סוחר טכני
    אני חדש באתר וזו ההודעה הראשונה שאני כותב, בין אם היא תמחק או לא אשמח שתענה לי עליה לפחות
    עקב חוסר הבנתי בכל קיצורי המילים הנהוגים האם תוכל להסביר מה כוונתך כשאתה מציין איתות קנייה למניה מסויימת ביום מסוים לפי אחוז מסויים? אנא תסביר כל חלק בניפרד ואז תחבר אותם ביחד.
    תודה רבה
    יוסי מורד

שלום וברוך הבא
    ביום שני יתקיים קורס טכני על ידי רונן
    שלח מייל שלך לפרטי שלי במידה ותהיה מעוניין
    ניתוח טכני הוא כלי נוסף בכלים שעומדים לרשותו
    של הסוחר, שווה בדיקה.

שבוע טוב

לא מצאתי היכן נמצא הקישור של "מושגי יסוד והגדרות"
    1. האם תוכל לצרף קישור?

2. קראתי שאתה עדיין ממליץ להחזיק את התיק שהמלצת עליו שבוע שעבר והמניות ירדו, האם הירידה הז מתבטאת כתיקון טכני או כשינוי מגמה? להערכתך.

3. האם תוכל להמליץ על אתר או תוכנה שניתן לבצע בהם ניתוחים על-פי מתנדים או פיבונצ'י?

בברכה ושבוע טוב,
    יוסי.
    1. קישור למושגי יסוד והגדרות

2. לא קראת נכון. לא ממליץ ולא בטיח. תקרא שוב את הכללים הרשומים בפתיחת התיק ואת האמור בחתימה שלי. לגופה של שאלה, הירידה היא תיקון טכני.

3. מתנדים או פיבונאצ'י אינם תחליף לניתוח הגלים והמגמות במחירים תוך התייחסות להתנהגות המחזורים, ולפיכך אין בהם שום ממש. מתנדים וכלים טכניים נוספים מהווים רק כלי עזר נוסף לאישור או לשלילת החלטה שהתקבלה לאחר ניתוח שפורט לעיל. מי שמקבל החלטות על בסיס מתנדים או כלים אחרים, שם את כספו על קרן הצבי.

ניתוח טכני הוא מדע, המחייב מקצוענות, ידע נרחב והמון המון תרגול. ככל מקצוע חופשי (עו"ד, מהנדס, רופא וכו'), יש להקדיש זמן רב (לדעתי מספר שנים) לצורך הכשרה בשימוש בכלים השונים, בגישות הרבות ובטכניקות המסחר המבוססות על כל אלה, וכל נסיון לעשות שימוש "אינסטנט" בשיטה ללא הידע והניסיון המתאימים, כמוהו כהימור על כספך (וככל הנראה גם תפסיד את כולו).

שבוע טוב,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

איתותים וסיכומים

איתותים שהתקבלו

איתותי קניה:

10/01/2010 18:46כלל עסקי ביטוח (לאחר תום המסחר)
    10/01/2010 14:21איתוראן
    10/01/2010 10:06פיבי
    10/01/2010 09:49דלק רכב

מניות במעקב צמוד:

10/01/2010 11:48קמהדע חצתה את השער 2076.82 כלפי מעלה
    10/01/2010 10:23גילת חצתה את השער 2110 כלפי מעלה
    10/01/2010 10:06איתוראן חצתה את השער 5094 כלפי מעלה
    10/01/2010 09:49אבגול (בהמשך לאיתות קניה מה- 4/1/10)
    10/01/2010 09:49אינטרנט זהב חצתה את השער 7929 כלפי מעלה
    10/01/2010 09:49אגוד חצתה את השער 1800 כלפי מעלה
    10/01/2010 09:49טבע חצתה את השער 21890 כלפי מעלה
    10/01/2010 09:49אלביט הדמיה חצתה את השער 8850 כלפי מעלה
    10/01/2010 09:49כלל תעשיות חצתה את השער 2446 כלפי מעלה

בהצלחה,

רונן
    ---

Re: ריכוז איתותים שהתקבלו היום (10/1/10)

רונן שלום,

האם תוכל לרשום כמה מילים על הסיבה לאיתות הקנייה, מה היעד ואיפה אתה שם SL?

עמית.

עמית ערב טוב,

אלפי מילים נשפכו כאן כמים בחודש האחרון בנוגע לשאלתך.
    אני מציע שתקח חופש מהעבודה, ותתחיל לקרוא.

לילה טוב,

רונן
    ---

רונן,
    אתה צודק לגמרי.
    אני כל הזמן מנסה לשכנע את עצמי שמעבודה קשה אני לא אתעשר
    קראתי והשכלתי.
    בכל זאת האם מחזור הפריצה באיתוראן תומך פריצה מעלה?

עמית

הייתי שמח אילו המחזור היה כפול.
    הטריידים לא תמיד נותנים לנו תנאים אידיאליים לצערי.
    כאן נכנס ניהול הסיכונים לתמונה.

רונן
    ---

כהן פיתוח גם הוזכרה אתמול למעקב , לא ?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות