x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 26

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף, לשבוע 21/2/10

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף, לשבוע 21/2/10

ציטוט פורסם במקור על ידי אריאל2
    יש בעיה כי באסטרטגייה מ-31.1 יש 2 קול 1200 קנויים ולכן אי אפשר לכתוב עכשיו קול 1200.
    אפשר מקסימום למכור 1 מתוך ה-2 מהאסטרטגיה המקבילה שעדיין לא נסגרה.

אריאל שלום,
    לדעתי, לא כדאי לך לבצע את האסט' הזו שדורשת מיומנות גבוהה מכיוון שהיא בשבוע פקיעה לאור השאלה שלך שמראה מעט על חוסר הבנה - אני לא קוטל אלא רק מנסה להבהיר שיש עוד מה ללמוד לפני שמבצעים פעולות בשבוע פקיעה.
    תשתפשף מעט יותר בשבועות "קלים" יותר ואל תקפוץ למים העמוקים (במיוחד בחורף - גם עמוק וגם קררררר )

יום טוב.

תודה לכולם. ביצעתי את האסטרטגיה כפי שהיא.

אני לא רוצה לבאס אבל ממש אי אפשר להגיד שהחודש יש רווחים כי כל מי שהתחיל את החודש עדיין תקוע בהפסדים מהאסטרטגיה הראשונה של החודש.אגב,מתי יהיו תיקונים?אולי כדאי להזיז אתה הרגל ל1150??

ציטוט פורסם במקור על ידי קרנף
    אני לא רוצה לבאס אבל ממש אי אפשר להגיד שהחודש יש רווחים כי כל מי שהתחיל את החודש עדיין תקוע בהפסדים מהאסטרטגיה הראשונה של החודש.אגב,מתי יהיו תיקונים?אולי כדאי להזיז אתה הרגל ל1150??
    שכחת שאסט' ה- 7 וה-14 הניבו רווחים?!

מה גם שאסט 31.12 מופסדת כרגע רק על הנייר. יש לנו עוד 3 ימים עד הפקיעה ואנחנו עדיין בטווח הבטוח (אם כי מתקרבים לקצה הרגל העליונה).

לא שכחתי .אך כמו שכתבתי, מי שהשקיע בתחילת החודש את כספו לא ראה מהרווחים כי הוא עדיין "תקוע " באסטרטגיה הראשונה.י

שאלה לשחקן ,
    האם הפרמיות שקיבלנו כתוצאה מהכתיבות , ברמת סטיה של 14!!, אכן מצדיקות את הסיכון לפעול בשבוע פקיעה ?,
    האם לא היה עדיף להמתין על הגדר ?

לדעתי , יש שבועות שבהם עדיף לא לפעול והשבוע הוא בהחלט שבוע כזה.

אם זאת בהצלחה לכולם

לדעתי זה בעייתי לנהל בתיק אחד מס' אסטרטגיות במקביל של אותו חודש. אני מבין את הנושא ומה זה אומר, אבל עדיין אין פתרון, כאשר יש סתירה בין אסטרטגיות שונות. כמו לכתוב קול באס' 1 ובמקביל לקנות אותו קול באסט' 2. ברור לכולם שאחד מבטל את השני. אולי צריך לשנות את השיטה, שלא פותחים אסטרטגיה חדשה כל עוד הקודמת לא נסגרה. אשמח להתייחסות של שחקן.

אין עם זה בעייה חשבונאית. רק בעייה מנטלית.

בקשת הסבר לאסטרטגיית שחקן מעוף, לשבוע 21/2/10

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    אופציות

[]#[=] גם הפער בין הגלום ליציג אותת מרבית השבוע על עליות ועל אופטימיות בשוק[/size].[/size]
    אודה למי שיסביר לי את השורה הנ"ל מנימוקי אסט' 21/2/10

יהודה

Re: בקשת הסבר לאסטרטגיית שחקן מעוף, לשבוע 21/2/10

ציטוט פורסם במקור על ידי shahamsha
    ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    אופציות

[]#[=] גם הפער בין הגלום ליציג אותת מרבית השבוע על עליות ועל אופטימיות בשוק[/size].[/size]
    אודה למי שיסביר לי את השורה הנ"ל מנימוקי אסט' 21/2/10

יהודה

אם השער הגלום באופציות ברגע נתון הוא גבוה מהשער היציג באותו רגע זה מראה שצופים עליות. אם הגלום הוא נמוך מהיציג צופים ירידות. אם רואים במשך היום שהגלום הוא בדרך כלל גבוה מהיציג יש אופטימיות שהשוק יעלה, אחרת לא היו מוכנים לשלם יותר מהיציג עבור אופציה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות