x

עמוד 1 מתוך 7 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 68

נושא: ניתוח טכני - שאלות כלליות

ניתוח טכני - שאלות כלליות

שלום רב.
    אני חדש בפורום ובתחום בכלל ולכן יש לי שאלה של מתחילים - איפה ניתן למצוא נתונים היסטוריים כגון P\E, EPS וכו' של כמה שנים אחורה? כמו כן, איפה ניתן להשוות אותם מול מתחרים או מניות אחרות באנף\מדד ?
    תודה מראש.

Re: שאלה של מתחילים

תנסה באתרים כמו יהאו פיננס ,BLOOMBERG או CNBC

תודה, אבל התכוונתי למניות ישראליות...

בבלומברג יש ישראליות.

נתונים של שנים אחורה יש בתוכנות לניתוח טכני, ובתוכנה בשם "פרדיגמה" אותה ניתן למצוא בדרך כלל באוניברסיטאות.

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

שאלה לגבי חיזוי מגמה לטווח הקצר מאוד

רונן שלום רב

שאלה לי בנוגע לכלים המשמשים לחיזוי המגמה בטווח התוך יומי
    מהם הכלים או איזה אינדיקטורים המהימנים ביותר המשמשים לחיזוי המגמה בטווח התוך יומי (הכוונה לחיזוי המגמה של מדד 25)?

תודה

Re: שאלה לגבי חיזוי מגמה לטווח הקצר מאוד

בראש ובראשונה ניתוח הגלים.
    אם אתה סוחר תוך יומי, הרי שתשתמש מן הסתם בגרף יומי לניתוח הגל הראשי, בגרף 60 דק' לניתוח הגרף המשני ובגרף 15 דק' או 5 דק' לתזמון הטרייד (גל מינורי) - אני משתמש בשניהם אגב.

לאחר ניתוח הגלים, כל שנותר הוא לאשר או לשלול את ההחלטות שקיבלת, באמצעות שימוש במתנדים נוספים (ויש רבים כאלו).

אם אינך בקיא בשימוש בכלים טכניים - תתמקצע לפני שתסחור על פיהם בתוך יומי. הקצב שם אינו מיועד לחובבים.

הסתייגות נוספת - אם אתה סוחר באופציות, ניתוח נכס הבסיס לא יתן לך ולא כלום, יש לנתח מן הסתם את גרף "הגלום" ואת גרף האופציות המעניינות אותך, אבל זה כבר "משחק" אחר לגמרי וניתוח אופציות בכלים טכניים כמוהו כאכילת ארוחת "מלווה מלכה" עם פטיש ואיזמל.

שבוע טוב,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

תודה רבה על תגובתך

לא ברורה לי ההערה לגבי ניתוח הגרף "הגלום"
    המדד הגלום הוא מדד מחושב מתוך האופציות בכסף. האם אתה מתכוון שהגרף "מנבא" את מדד הבסיס?

אם מדד הבסיס לא יכול להוות בסיס לחויי המסחר באופציות?

ציטוט פורסם במקור על ידי HRL
    תודה רבה על תגובתך

לא ברורה לי ההערה לגבי ניתוח הגרף "הגלום"
    המדד הגלום הוא מדד מחושב מתוך האופציות בכסף. האם אתה מתכוון שהגרף "מנבא" את מדד הבסיס?
    לרוב, כן.
    ציטוט פורסם במקור על ידי HRL
    אם מדד הבסיס לא יכול להוות בסיס לחויי המסחר באופציות?
    למרבה האירוניה, לא.
    באופציות יש גורמים רבים המשפיעים על המחיר כמו למשל מח"מ האופציה, טתא, יחס P/C, וכו'

אם ניתן היה לעשות כן, הייתי מליארדר היום (אני באמת טוב במה שאני עושה).

שבוע טוב,

רונן
    ---

ציטוט פורסם במקור על ידי mronen62
    הסתייגות נוספת - אם אתה סוחר באופציות, ניתוח נכס הבסיס לא יתן לך ולא כלום, יש לנתח מן הסתם את גרף "הגלום" ואת גרף האופציות המעניינות אותך, אבל זה כבר "משחק" אחר לגמרי וניתוח אופציות בכלים טכניים כמוהו כאכילת ארוחת "מלווה מלכה" עם פטיש ואיזמל.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות