x

עמוד 7 מתוך 7 ראשוןראשון ... 567
מציג תוצאות 61 עד 68 מתוך 68

נושא: ניתוח טכני - שאלות כלליות

Re: מתנדים

לא רונן, אבל זו שאלה כללית מידי..
    אם יש לך מתנד ספציפי שאתה צריך הסבר/מידע עליו, אתה מוזמן לרשום!

Re: מתנדים

ציטוט פורסם במקור על ידי ahdrs
    שלום רונן
    האם ניתן לקבל בבקשה הסבר על כול נושא המתנדים כתומכי החלטה
    כתשובה כללית לשאלה כללית, אומר כי האנליזה הטכנית אינה נסמכת על מתנדים לצורך קבלת החלטות.

הכלים המרכזיים עליהם ניסמכת האנליזה הטכנית הם התנהגות המחירים והמחזורים.
    רק לאחר שהתנהגות זו נותחה והאנליסט מקבל החלטה, הוא עושה שימוש במגוון מתנדים, על מנת לתמוך או לשלול את ההחלטה שקיבל.

בהצלחה

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

מתנד ה macd ומתנד Stochastichs

באיזה ערכים משתמשים בכל מתנד על גבי הגרף היומי והשבועי ?
    STOCHASTICS ו MACD

יסודות הניתוח טכני

רונן שלום ,
    ראיתי שכתבת מאוד יפה על יסודות הניתוח טכני ,
    האם ישנה אפשרות שמעבר לקווי מגמה ודברים בסיסיים תוכל להסביר קצת על המתנדים השונים שעוזרים לך לקבל החלטות ?

Re: לרונן

ציטוט פורסם במקור על ידי dudiazu4
    רונן שלום ,
    ראיתי שכתבת מאוד יפה על יסודות הניתוח טכני ,
    האם ישנה אפשרות שמעבר לקווי מגמה ודברים בסיסיים תוכל להסביר קצת על המתנדים השונים שעוזרים לך לקבל החלטות ?
    לכשאמצא את הזמן הדרוש, אשמח לעשות כן.

בהצלחה

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

Re: מתנד ה macd ומתנד Stochastichs

ראשית, אדגיש כי מתנדים אינם עומדים בפני עצמם, והשימוש בהם מחייב ניתוח הגלים ומגמותיהם (מחירים) וניתוח התנהגות המחזורים.
    כללי הפרשנות של המתנדים משתנים, בהתאם לשינוי במגמת הגלים, ולפיכך הצבת מתנדים ללא ניתוח הגלים הינה חסרת משמעות.

אם אין לך ניסיון בשימוש במתנדים, רצוי שתשתמש בערכי ברירת המחדל המוצבים עבורך על ידי התוכנה. בדרך כלל ערכים אלו מספיקים.

עוד אציין כי מתנד הסטוכסטיק אותו ציינת, תזזיתי במיוחד ומייצר איתותי שווא רבים, לפיכך רצוי בשלב ראשון לעשות שימוש במתנד מומנטום מתון יותר, כמו ה- RSI.

לסיכום אציין כי לעולם אין לקבל החלטות מסחר על פי המתנדים.
    מתנדים הם כלי עזר ל"צ'רטיסט" ומיועדים לאשר או לשלול החלטות שקיבל לאחר ניתוח הגלים והמחזורים.

בהצלחה,

רונן
    ---

Re: מתנד ה macd ומתנד Stochastichs

ראשית - אני בעל ניסיון של מספר שנים בניתוח טכני ומשתמש במתנדים אלו כאידקטור נוסף לחיזוי נקודות כניסה ויציאה נוחות מנכס פיננסי אבל משתמש בהרבה כילים נוספים מלבדם.
    לגבי מתנד ב STOCHSTICHS - אני יודע שהוא תזוזתי ולכן שאלתי באיזה ממוצע נע ואחוז K כדי להשתמש כדי לקבל אינדקציה לטווח יותר ארוך. כמו כן אני יודע שיש גם את ה SLOW STOCHASTICHS ועניין אותי לדעת באיזה ערכים מתשמשים בו?

מתנד ה MACD אני בדרך כלל משתמש ב 17/8 או ב 39/19 ורציתי לשמוע מחברים פה בפורום באיזה ערכים הם משתמשים?

RSI - מתשמש בממוצע נע 13

Re: לרונן

תודה רבה זה יועיל מאוד לכולם

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות