x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 23

נושא: מעוף - גרף שעתי 17/02/2010

Re: מעוף 31/01/10 - גרף שעתי

זו הסיבה שהרזולוציה חשובה. (ברגיל , אני עובד על stochret ).

אתה צודק מאה אחוז. 1040 בטווח בינוני הרבה יותר משמעותי.

סרטטת יפה, 900 זה חמישים אחוז פבוניצי תיקון מי 600 -1180.

על כל פנים ניתן לראות כי הטווח של 1000-1100 מאוד משמעותי.

גם אם הטווח קצר/בינוני ירידות, כנראה זה יהיה בתנודתיות גדולה בשלב ראשון.

Re: מעוף 02/02/10 - גרף שעתי

[attachment=0:cadx5uf1]1HR.02.02.10.GIF[/attachment:cadx5uf1]
    בטווח הקצר, המדדים בעולם נמצאים במצב של מכירות יתר, ותיקון הירידות מתבקש.
    כמו כן הדולר האמריקאי מאותת על החלשות זמנית (כרגע) כנגד רוב המטבעות, מה שתומך בעליות קיצרות טווח אילו.
    בעיניי היה איתות לונג לGBP/USD ביום שני. הצמד צפוי להגיע ליעד המיידי שלו בימים הקרובים, ומיד לאחר מכן יימצא שוב באזור של לחץ מכירות. שאר המטבעות מתנהגים בצורה דומה.

גם המעוף עשוי לתקן את הירידות.
    במידה והמעוף יצליח לצאת מהתעלה ולהשאר שם, אני חושב שאזור ה1160 היא הרמה המשמעותית יותר שיש לשים אליה לב.

בשורה התחתונה, אין לי באמת מושג מה הולך לקרות בטווח הקצר. הכל פתוח ותלוי כרגע בארה"ב, ואפשר לדלות רמזים מהתנהגות הדולר האמריקאי.
    אני שמח שאני לא מתעסק עם שורטים (אני רק מפסיד איתם), חצי מהתיק שלי מושקע סלקטיבית במניות, וחצי במזומן מחכה להזדמנויות לכשתתחדש מגמת העליה.

בטווח בינוני התמונה בגרפים השבועיים לא השתנתה, כל המדדים בעולם "אמורים" להמשיך מטה כולל המעוף. "אמורים" כי כרגע אין איזה איתות רציני שישלול זאת. לא סטייה, לא מחזור, לא תבנית, לא תמיכה, לא פיבונאצ'י ...

בהצלחה.

Re: מעוף 03/02/10 - גרף שעתי

[attachment=1:2o96cdn1]1HR.03.02.10.GIF[/attachment:2o96cdn1]
    המעוף יצא מהתעלה היורדת, וכל עוד יישאר בתחומי האליפסה שציירתי בין 1130 ל1160, לא יהיו דרמות מיוחדות. הדבר עשוי לאפשר סביבה נוחה לבחירה סלקטיבית ביותר של מניות שבהחלט יכולות להניב תשואה עודפת כשהמעוף מדשדש.

[attachment=0:2o96cdn1]NAD15.Daily.03.02.10.GIF[/attachment:2o96cdn1]
    כמה שזה נשמע הזוי, מדד הנדלן עדיין נראה יחסית טוב, ונתמך על קו המגמה. המחזורים הירוקים יותר דומיננטיים מהאדומים, וכל עוד קו מגמה זה לא נשבר מטה, ימשיכו לצוץ פה ושם הזדמנויות אך בודדות בלבד במניות הנדלן.
    אילו הן מניות הנדלן 15 וחלק מהן שוות תשומת לב:
    אלוני חץ - מאוד איטית, מתקנת הצידה
    אלרוב ישראל - אתמול עשתה 6.84%+. מעניין אם תפרוץ את ה12020.
    אמות - שיא כל הזמנים! עשוייה לספק איתות בקרוב.
    אפריקה - אין לי מושג.
    אפריקה נכסים - דשדוש יפה בן מספר חודשים, תפרוץ לכאן או לכאן.
    ארפורט סיטי - מגמת עלייה, נתמכת על הקו, לא אקזוטית, איתות בפריצת 1984.
    בריטיש ישראל - חסומה באזורי שיא, לא נראית לי מעניינת.
    גב ים - חודש שעבר היתה בשיא כל הזמנים. מתקנת כרגע. איתות קנייה ב100500.
    גזית - מחזורים מתכווצים בעליות. לא ברורה לי.
    גזית גלוב - שווה מעל 4010. פרצה אך לא מתבססת שם.
    כלכלית ירושלים - כל מילה מיותרת.

מבני תעשיה - איתות קניה בפריצת ה700.
    מליסרון - יש לי הרגשה שהעליות מוצו.
    נצבא - נראית מצויין! איתות קנייה בפריצת 3406.
    שיכון ובינוי - עדיין מתקנת. תהיה מעניינת בפריצת אמיתית באזור ה800.

חשבתי שאלביט הדמיה גם במדד הנדלן, אך היא יצאה משם. אני מאוד אוהב אותה מעל 9000.

נ.ב.
    אהבתי את הכתבה של יונתן קריספין בביזפורטל. http://www.bizportal.co.il/shukhahon/bi ... mid=227583

Re: מעוף 03/02/10 - גרף שעתי, וקצת על נדל"ן 15

נקודה למחשבה. להתבונן בתמונה ולחשוב אם כך נראה שוק נורמלי.

בהצלחה

Re: מעוף 03/02/10 - גרף שעתי, וקצת על נדל"ן 15

בורסה בהגדרה זה לא דבר נורמלי...

בכל מקרה אם זה לא היה ברור אז התמונה הבאה משקפת את מה שאני חושב על המעוף:

זהו DARK CLOUD COVER בתוספת קווי התנגדות בגרף שבועי. זוהי התבנית היפנית הכי אמינה בעיניי שממשיכה להוכיח את עצמה כל פעם מחדש בכל גרף שאני מסתכל עליו, ובודאי בגרף שבועי.
    אותה תבנית דרך אגב הופיעה על גרף חודשי בסוף נובמבר 2007 ערב המפולת.

אבל הפעם זה מופיע בגרף שבועי בלבד והאפקט כנראה יהיה קטן יותר. אין לי יכולת להגדיר יעדים. לדעתי זה בילתי אפשרי. ובכל מקרה ע"מ שהירידות יתפסו תאוצה, לדעתי אזור ה1100 צריך להשבר מטה, ואינני יודע אם זה יקרה או לא, אבל יותר סביר שכן.

בהצלחה.

Re: מעוף 07/02/10 - גרף שעתי, וקצת על נדל"ן 15

יום ראשון, מחצית היום.
    [attachment=1:11pt2chw]1HR.07.02.10.GIF[/attachment:11pt2chw]
    המעוף חוזר אל תוך התעלה היורדת, הירידות מתמתנות עקב חזרת המדד אל תוך רצועות הבולינגר בגרף השעתי. אני מודה שאין לי מושג לאן זה הולך מכאן, כך נראה חוסר החלטה. המעוף מדשדש ולא תופס כיוון. אולי כך נראה תיקון/מימוש בריא ?! ימים יגידו.

[attachment=0:11pt2chw]NAD15.Daily.07.02.10.GIF[/attachment:11pt2chw]
    מדד הנדלן 15 נלחם בשיניים על קו המגמה הזה באזור ה300, וממאן לשבור אותו מטה לעת עתה.

אני מבקש להפנות את תשומת ליבכם למה שקרה בדאו ג'ונס ביום שישי, למי שלא קרא: viewtopic.php?f=93&t=6363

מעוף על פי תורת גלי אליוט

מעוף על פי תורת גלי אליוט - לדעתי עוד מהלך עולה נוסף לפני מימוש אגרסיבי כלפי מטה.

Re: מעוף 08/02/10 - גרף חודשי משנת 1995

באופן אישי אני לא מתלהב מגלי אליוט בגלל מספרם הרב של הקומבינציות לסיפרור.
    לפי מיטב הבנתי צריך להיות איזה תיקון ABC איפשהו, ולא סימנת. אני רק יכול לנחש איפה התכוונת שיש ABC אבל זה לא נראה פרופורציונלי לכל הגלים.

אם כבר הזכרת גלי אליוט, אז זה המקום היחיד שאיכשהו הצלחתי להשתמש בו בגרף חודשי:
    [attachment=0:3ht9zgqo]MAOF.Monthly.2.GIF[/attachment:3ht9zgqo]

מפולת הדוט.קום הורכבה מ ABC והסתיימה באזור תיקון טכני שני שליש ממהלך העליות שקדם לה.
    מפולת 2008 הורכבה מ ABC והסתיימה באזור תיקון טכני שני שליש ממהלך העליות שקדם לה.

סימנתי ב2 אליפסות את קו פיבונאצ'י 61.8% אבל החישוב המדוייק של סיום המפולות בסופם של גלי ה C (למתמטיקאים פרפקציוניסטים ) נמצא למטה בסוף הפוסט.

נשגב מבינתי להלביש את הגרף ב 5 גלים עולים שקדמו למפולות, עמכם הסליחה.

תחת ההנחה שלפחות משנת 1995 השוק רק עולה, 2 המפולות האחרונות היו תיקונים טכניים בלבד, וכעת אנחנו אולי בסופו של גל 1 מתוך 5 הגלים שיבואו עלינו לטובה. כולנו מצפים בקוצר רוח להתעצמותו של גל 2 (שכנראה כבר החל) שיתקן את גל 1 ויביא עלינו הזדמנויות כניסה יפות לרוב.

המנתח הטכני משה שלום, אותו אני מעריך מאוד טוען שהמפולת היתה גל A (אני אומר ABC), העליות ב2009 היו B (אני אומר 1), והירידות כעת הן תחילתו של C והגל עלול להסתיים מתחת ל590 (אני אומר גל 2 (מתוך ה5) אשר עשוי להסתיים הרבה יותר מהר).
    נקודה 2 באזור 965 שציינתי נבחרה אקראית! אני לא מנחש יעדים. סתם בחרתי אותה כי היא רמת תמיכה, וכן תיקון שליש של עליות 2009.
    נקודה 3 נבחרה אקראית רק כדי להמחיש פריצה אל שיאים חדשים.

המסקנה האישית שלי היא שגלי אליוט רק עושים בלגן ולא עוזרים, כיוון שכל אלה שחיכו לתחילתו של גל C יורד לפי משה שלום, עדיין ממשיכים לחכות, ועכשיו אם יתחילו ירידות הם יחשבו שזה גל C עד 590 ויהיו בשורטים?! ומה אם בסוף יתברר שזהו גל 2, שבסופו נפרוץ מעלה את ה1180 ולאחריו את 1248?! אז איפה יהיו כל נאמני אליוט בכל התקופה הזאת?!

אני בטוח שלאליוט היו כוונות טובות, לי אישית זה פשוט לא מתאים. סליחה אליוט, זה לא אתה, זה אני.

החישוב המתמטי לסיום שתי "המפולות":
    • מרץ 1995 – תחילת העליות מהנקודה 148.93[/*:m:3ht9zgqo]
    • ספטמבר 2000 – סוף העליות ותחילת המפולת/תיקון בנקודה 580.13, מסומן בחץ אדום.[/*:m:3ht9zgqo]
    • פברואר 2003 – סוף המפולת/תיקון ותחילת העליות בנקודה 292.22, מסומן בחץ ירוק.[/*:m:3ht9zgqo]
    • נובמבר 2007 - סוף העליות ותחילת המפולת בנקודה 1248.80, מסומן בחץ אדום.[/*:m:3ht9zgqo]
    • נובמבר 2008 - סוף המפולת/תיקון ותחילת העליות בנקודה 590.69, מסומן בחץ ירוק.[/*:m:3ht9zgqo]

66.77%=(580.13-148.93) / 100*(580.13-292.22)
    68.8%=(1248.80-292.22) / 100*(1248.80-590.69)
    בשני המקרים תוקנו כשני שלישים ממהלכי העליות שקדמו להן, ובנוסף רצועת ה580-590 שימשה רצועת תמיכה לתיקון האחרון.

Re: מעוף - גרף שעתי 15/02/2010

ציטוט פורסם במקור על ידי wwoof

[attachment=1:7zoohzek]1HR.03.02.10.GIF[/attachment:7zoohzek]
    המעוף יצא מהתעלה היורדת, וכל עוד יישאר בתחומי האליפסה שציירתי בין 1130 ל1160, לא יהיו דרמות מיוחדות. הדבר עשוי לאפשר סביבה נוחה לבחירה סלקטיבית ביותר של מניות שבהחלט יכולות להניב תשואה עודפת כשהמעוף מדשדש.
    מאז ה3 בפברואר, המעוף התנהג כמעט כצפוי ממנו עם כמה זיופים בדרך כשירד ל1115 וקפץ מעלה. (שם כתבתי שאין לי מושג לאן זה הולך.. אבל עכשיו יותר ברור ..)
    מה שנתן את האות ללונג בזמנו הוא בין השאר, אותו הפטיש שנצפה בדאו ג'ונס. והמעוף הגיע בדיוק ליעד שלו 1160.

[attachment=0:7zoohzek]1HR.16.02.10.GIF[/attachment:7zoohzek]
    הבוקר, המעוף שוב נמצא באזור בעייתי, אזור ה1160, התנגדות חזקה.
    המתנדים בגרף השעתי נמצאים בקניות יתר.
    הAUD/USD נסחר מתחת 0.8950, והוא אזור התנגדות. בנוסף אזור זה הוא תיקון 50% למהלך הירידות שקדם לו. איתות שורט לפי כל מיני שיטות עדיין לא התקבל. כנראה דרושה דחיפה קטנה נוספת מעלה לפני כן.
    ה GBP/USD נסחר מתחת ל1.5700 שהוא אזור התנגדות, ונראה כי יש צבירת מומנטום להמשך הירידות. גם כאן, איתות שורט לפי כל מיני שיטות שאני מכיר עדיין לא התקבל. כנראה דרושה דחיפה קטנה נוספת מעלה לפני כן.

המסקנה האישית שלי היא שתחת ההנחה שהמגמה הכללית היא ירידה או דשדוש במקרה הטוב, למעוף צפוי קושי מסויים בחציית ה1160 כלפי מעלה עד אשר נראה סימנים להמשך במט"ח ו בארה"ב.

ולפיכך התרחישים:
    אם המעוף פורץ מעלה את ה1160 באופן אמין, אז יש סיכוי טוב להמשך העליות והעפלה אל שיאים חדשים.
    אם המעוף שובר מטה את ה1100, אז המעוף עלול להדרדר מדרגות נוספות מטה.
    אחרת, ממשיכים לדשדש.

Re: מעוף - גרף שעתי 15/02/2010

ווף כתב:

לפיכך התרחישים:
    אם המעוף פורץ מעלה את ה1160 באופן אמין, אז יש סיכוי טוב להמשך העליות והעפלה אל שיאים חדשים.
    אם המעוף שובר מטה את ה1100, אז המעוף עלול להדרדר מדרגות נוספות מטה.
    אחרת, ממשיכים לדשדש.

מה מוגדר כפריצה אמינה, לדעתך?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות