x

עמוד 3 מתוך 11 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 108

נושא: בדרך חזרה לתחתית 666 בs@P כלומר הv השני של הw

Re: בדרך חזרה לתחתית 666 בs@P כלומר הv השני של הw

בסנופי גל 3 סגול יורד החל ולדעתי ביום חמישי קבלנו את האות שגם במדד ת"א 25 זה החל אבל רק גל 1
    בדמות פסגה כפולה לשיא האחרון.ראו שרטוט

ת"א 25 ראו את החולשה של המתנדים ביחס לשיא הקודם וגם את העובדה שאנחנו מתחת לקו המגמה שהיה לאורך כל התיקון

אנשים למי שלא נכנס לשורט הזדמנות פז השיא האחרון שנכבש הוא לא יותר מהטעיה.
    החזרה לאזור 1160 ומטה יגיע כמו בומרנג ביום בהיר להערכתי תוך ימים מספר.

סללום -

אשמח להתכתב איתך במייל - אני רואה שאתה מנתח מעולה וטיעונייך מצויינים ועומדים במבחן הסביר שלי לפחות.

eidosharoni1@gmail.com

אשמח לשמוע ממך ----

על כל מקרה מה דעתך על תעודת סל - קסם שורט נדל"ן 15 כפליים חודשי?

ואם אתה מבין בתעודות סל אשמח לשאול על FAZ - תעודת סל דובית מינוף 3 בארה"ב.

ממתין לתשובתך בהערכה רבה

עידו

- סללום - - אני רואה שאתה מנתח מעולה, וטיעונייך מצויינים, ועומדים במבחן הסביר, ואשמח לשמוע מה דעתך על מדד הדאו ג'ונס?

- סללום, מצורף בזאת קובץ של גרף הדאו ג'ונס, ומאז חודש מרץ 2009 ועד היום, הוא נע בסללום, בין קו התמיכה לקו התנגדות (זה מופיע בקובץ המצורף) ושאלת מיליון הדולר היא: "האם ירד דאו ג'ונס לקו התמיכה ויחדור ויפרוץ אותה? ותתגשם נבואת רוביני?

- או האם סימנה וול סטריט את המינימום הלוקלי של התיקון הנוכחי? והאם הדאו ג'ונס בדרכו למעלה, לקראת המפגש המהפנט עם קו התנגדות?

- סללום, התזכור את החוב(=300 מיליארד) של יוון? כי זה היה הטריגר להתחלת התיקון הנוכחי, ולכן אני שואל: "מדוע ולמה עלו מדדי אירופה בכ+6%+ לשבוע? (מיום חמישי ועד אתמול=רביעי)

- אז האם זה בגלל יורגוס פפאנדריאו? שהכריז על קיצוצים של 4.8 מיליארד? או/והאם זה בגלל יורגוס חאצימרקאקיס? שאמר שגרמניה צרפת והולנד מתכננות לקנות אג"ח יווניות?

- אז מבחינה פוליטית זה בזכות יורגוס פפאנדריאו,
    אבל מבחינה אפקטיבית זה בזכות יורגוס חאצימרקאקיס,
    כי מר חאצימרקאקיס את הספקולנטים הכעיס,
    וזה בגלל שאת ידו הוא הכניס להם לכיס,
    והם חייבים להתכסות, ברומא, לונדון, או פריז,

- אז חצי קרדיט ניתן למר פפאנדריאו שהכריז,
    ואת החצי למר חצימרקאקיס שאת תשואות האג"ח הזיז,
    ועכשיו, על הנפקה של 300 מילארד, ממשלת יוון תכריז,
    כי כה אמר מר חצימרקאקיס: "גרמניה צרפת והולנד יקנו זאת, זריז,
    אז האם על חוב של 300 מילארד, מר חצימרקאקיס לא הפריז?

- ממתין לתשובתך בהערכה רבה, תודה

אפשר לראות שמאז התחתית של ה-8 לפברואר סנופי עולה אך במחזורים נמוכים מהממוצע לשלושת החודשים האחרונים דבר המצביע על זהירות יתר. מאידך עם כניסת מרץ ניתן לראות נפילה בדמות הגאפ השלילי בגרף מדד הפחד ועמו המשך העלייה בסנופי יחד עם עלייה במחזורי המסחר לפיכך נטייה לכיוון האופטימי של המשקיעים מעבר לים. יום המסחר האחרון נסגר בנר ירוק ברור עם סגירה בגבוה וזנב תחתון יחד עם נר הפוך בדיוק בויקס משמעותם שלמשקיעים נשאר טעם של עוד לפחות עם סיום יום המסחר והם מעוניינים להפסיק לחשוש גם בהמשך .

מעניין לציין שדווקא המשקיעים באחד העם לא הפגינו את אותה הזהירות וסחרו במחזורים זהים גם במהלך חודש פברואר.

כעת ניתן לראות שנמצאים לפני שיא ומעניין לראות עם ישבר או אם נתון מאקרו מאכזב או איזה התבטאות מעניינת מצד הממשל יפנו את סנופי לכיוון תיקון.במקרה כזה אני אישית סבור שהתיקון יהיה עד לטווח שבין 1060 ל- 1100 במקרה הרע.

הסיכוים לסוף התיקון גדלים שבירת היתד מטה תוציא מהלך ירידות

מדוע הסיכויים גדלים? אני לא כ"כ מבין...
    הרי המחזורים דווקא מתרחבים בעליות לעומת בחלק הנוכחי של מהלך העליות שהחל בפברואר.
    יש אמנם התנגדות ב-1150 שיש סיכוי שתוביל לתיקון, אני אישית לא מאמין שיהיה יותר ממינורי ולא מצליח למצא אליוט שיתמוך בכך וגם יעמוד בכל הקריטריונים לגבי רמות מרזולוציה גבוהה ועד הנמוכה.
    אם אתה רואה משהו שאני לא, אשמח אם תעיר את עיני... :?

התשובה נמצאת בגוף השאלה.נכון לירידות שהחלו ב1150 והובילו אותנו עד 1040 היו במחזורים יחסית גדולים למהלך התיקוני שמחזיר אותנו לאזור 1150 .נכון אם השיא ישבר אז כנראה זה היה עוד תיקון.אבל כל עוד לא נשבר אז יש סימן שאלה.והערכה שלי שאנחנו בגל c של גל 2 מה דעתך?
    היתד ששרטטתי באדום זה גל c ובדרך כלל זו תבנית דובית.וגם תראה אנחנו קרובים לחלק העליון של התעלה המתקנת שיהווה קו התנגדות למהלך.ותראה גם המתנדים מצבעים על חולשה.

אני חושב שאנחנו מסכימים על התנגדות ב1150 ואפילו אני אוסיף וגם ציינתי כבר בתגובות קודמות שתיקון לפני שבירת התנגדות 1150 הוא בהחלט האפשרות הסבירה בעיניי, אך השאלה היא בין אם מדובר בתיקון מינורי ובין אם לאו.
    בסנופי ל-10 שנים אם נסרטט פיבונאצ'י מעוגן בתחתית של המשבר שפקד ב-2000 ונמשך לתוך 2003 (זה עוגן לא מדוייק אך לא מדובר בסטייה משמעותית מדי אלא כזאת שעדיין תתחום את טווח התמיכה הנוכחית ב-1150-1090 להערכתי) רואה התנגדות אכן ב-1150 שאם תישבר תיקח אותנו ליעד של 1250, התמיכה עפ"י הסרגל כאמור בתחום שציינתי וזה התסריט הסביר מבחינתי וזה שאני מאוד נוטה להיאחז בו ואף סבור שנאספו מספיק נתונים שיאוששו אותו. אותה שבירה של התנגדות באם תתקיים תוביל אותנו ליעד הבא בעלייה מתונה הרבה יותר לדעתי באופן די אופייני להיחלצות ממשבר (כמוראה בגרף).
    שאלה נוספת שקופצת מיד היא שאלת ניתוח מחזורי המסחר או יותר נכון המידה בה זורם הכסף למדד. ניתן לראות בנקל שהירידות שליוו את המדד מסוף 2007 בעצם היו במחזורים ממוצעים חודשיים מתגברים עד לשיא שהיה בנפילת "ליהמן ברדרס" ומשם זרם מהמדד הרבה מאוד כסף החוצה. מתחילת ההתאוששות שתפשה תאוצה באזור מרץ 2009 ניתן לראות שמחזורי המסחר הממוצעים החודשיים נמוכים בהרבה. ניתן להסביר זאת בכך שעדיין הרבה כסף יושב בחוץ ועם ריביות כ"כ נמוכות באדיבות הבנקים המרכזיים יזרום בחזרה פנימה ככל שייתרבו האינדיקטורים החיוביים ומדד הפחד ימשיך וישמור על ערכיו הנוכחיים. אז נהיה חייבים לראות גם עלייה בנפח מחזורי המסחר לרזולוציית הזמן הרחבה (דבר שעוד לא ניתן לראות בגרף הסנופי כפי שמוצג) ומגמת העלייה תמשיך ותצבור תאוצה.
    מצד שני, חילופין אם אכן מדובר בגל 3 אליוטי אלים כמו שרק גל 3 יכול להיות הוא כמובן ייקח אותנו למחוזות שהאופטימיות לא ניבטת מהן, השאלה באיזה גל 3 מדובר (כלומר צריך להראות את האבות הקדומים שלו ככל שניתן בכדי לחזק את אמיתותו וזאת לא עבודה פשוטה כלל שכן כ"א מהאבות צריך לעמוד בכל הקריטריונים). אם אכן כך יהיה זה דווקא התיקון שיתרחש במחזורי מסחר מוגברים.
    חשוב להדגיש שבכל מקרה נכון לרגע זה שתי התרחישים אפשריים והשאלה היא רק איזה מהם יותר סביר מבחינה סטטיסטית.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות