x

מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

נושא: ניתוח GBP/CHF

ניתוח GBP/CHF

שלום לכולם ,
    עקבתי אחר הצמד gbp/chf במשך כמה ימים , לדעתי השבוע אמור להתחיל מסע שורט לא קטן של הצמד , שימו לב כי בגרף יומי יש סטיה סטוכסטית , הסטיה לא כל כך יפה ויכול להיות שלפני מסע הירידות אנחנו נראה זינוק של 150 - 200 פיפס (ואז יכול להיות שנראה סטיה סטוכסטית מהסרטים) .

בקיצור אשמח לשמוע את דעתכם המלומדת , בכל מקרה שווה לעקוב !
    תמיר.

Re: ניתוח GBP/CHF

תפסת אותו יפה. רק נק' קטנה בכדי שבאמת תיהיה סטייה סטוקסטית אתה חייב שבמקביל לשיא השני(הגבוה יותר) יהיה שיא נמוך יותר בגרף הסטוקסטי ומשרואים עכשיו זה לא כל כך שיא(אבל בדקתי אצלי בגרפים ואצלי רואים כבר שיא שני) לכן משאמרת שייתכן ותיהיה עלייה זה דבר מתבקש משעוד יש עדיין לRSI לעלות עד שיגיע לקניות יתר ואם זאת שים לב טוב טוב לנר הלפני אחרון זהו נר היפוך שתומך לך בשורט.
    אז אם זה נראה כמו שורט ובולך כמו שורט...

טוב, הוא קצת מתקשה בירידה , אבל עדיין המגמה נשמרת . אני מעריך שזה בגלל הודעת הריבית שיש ביום חמישי.

סטס , האם אני טועה או שיש מצב לסטיה סטוכסטית בשבועי :shock: ?
    תמיר.

ציטוט פורסם במקור על ידי tamirdg
    טוב, הוא קצת מתקשה בירידה , אבל עדיין המגמה נשמרת . אני מעריך שזה בגלל הודעת הריבית שיש ביום חמישי.

סטס , האם אני טועה או שיש מצב לסטיה סטוכסטית בשבועי :shock: ?
    תמיר.
    אינני מתיימר לענות במקום סטס (בטח הוא יגיב לדעתי במוקדם או במאוחר) אבל גם אם תהיה סטיה בסטקוסטי בשבועי (את זה לא נדע רק כשיהיה (האפשרוית פתוחות כרגע)) שים לב שאין high ו-higher high כי מדובר בדבל טופ

כמו ש qjol גם אני לא רואה כאן שני שיאים. כדי לחפש שונות אני מתייחס רק לשערי סגירה וכאן אמנם הגבוה היומי של 28.1 גבוה יותר מזה של 20.1 אבל שער הסגירה שלו נמוך בהרבה. הייתי מחפש שונות מובהקת יותר להסתמך עליה.
    ובאשר לצמד, לדעתי אכן ייתכנו ירידות נוספות שעשויות להגיע אפילו קרוב לאזור של 1.645 אבל אני רואה פונציאל הרבה יותר גדול בכיוון מעלה ולכן הייתי מחכה להזדמנות קניה בירידות. לי נראה שהצמד עשוי להיות בגל תיקון שלישי (גל C) בגרף שבועי. הצמד גם שבר באמצע ינואר קו התנגדות יורד של מספר שבועות. בין המטבעות אין פערי ריביות משמעותיים (ממילא הם לטובת הפאונד) והצמד נמצא הרבה מתחת לשער חליפין המתבסס של PPP. אני רואה בטווח הבינוני מהלך גדול יותר מעלה בצמד ואחפש הזדמנות קניה באזור 1.65 עם יעד של אזור 1.75 (אם כי לדעתי העליה עשויה להיות גבוהה יותר).

QJOL אני מגיב(אומנם זה קצת מאוחר אבל מגיב)

כמו שנאמר פה בשבועי יש שני שיאים זהים- DT (הבדל של פיפס בין הפתילים העליונים לא נחשב).
    אני לעומת EA כן יכול להתייחס לפתילים במקרה זה ולא רק לשערי סגירה מה שגם הנר ב28.1 הוא נר היפוך התומך בירידה ואם להתייחס לסגירה אז אין לנו HIGH ו HIGHER HIGH. אבל כל פעם צריך לבדוק את הדברים ספציפית למקרה.

לגבי הלונג היית מחכה לראות איך המגמה המינורית תסתיים אבל משבטוח אני לא כל כך מסכים שיש פה גלים.

אגב גם אני לא לגמרי בטוח בגל הספציפי, אבל אני די משוכנע שאנחנו בעיצומם של גלי תיקון

רק לצורך העניין, כמה ארוך השורט הזה? על מה אתה מבסס את ההערכה שלך?

שתי הצעות מסחר:

1. לסחור בפריצה למעלה לפי רמות תמיכה והתנגדות שצינתי.

2. לסחור בטווח - לינק למאמר

בהצלחה

תודה אלי על הניתוח ,
    הצמד הזה עשה לי חיים קשים השבוע , ירד כפי שחשבתי אבל בקושי רב ועם מחטים בגובה האייפל
    בקיצור לאחר מלחמה קשה עם ה pivot החודשי והיומי יש סיכוי שנראה את הצמד קופץ למעלה שוב , צריך לחכות לתחילת המסחר .

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות