x

עמוד 11 מתוך 14 ראשוןראשון ... 910111213 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 101 עד 110 מתוך 138

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 31/1/10

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 31/1/10

סטאטוס הפוזיציה ואינדיקטורים של השוק.

ציטוט פורסם במקור על ידי qjol
    ציטוט פורסם במקור על ידי qjol
    ציטוט פורסם במקור על ידי wofer9
    חברים, לא נעים אך גם לא נורא....
    בסה"כ אחוז מעל המדד בו פתחנו את הפוז'. סיום אדום בסטריט היום
    ומחר תקבלו 1124 בחזרה, אם לא פחות.
    עד שהסנופי לא חוצה את 1100 חזרה למעלה הוא עם יעד של 1030 לערך,
    וזה אומר אצלנו 1100 אם לא פחות, אז להעזר בסבלנות.
    חוץ מזה יש עוד הרבה מאוד זמן עד הפקיעה, יש בשר באופ' ואפשר לשפץ במקרה הצורך.

בלי לחץ, יהיה בסיידר
    לדעתי אין תוקף למילים הללו כמו עד שהסנופי לא חוצה אל 1100 בחזרה למעלה..... כי נוצר מצב שאנחנו מנותקים מהסנופי בזמן האחרון אנחנו תלויים רק בחוזים לא משנה אם וול מסיימת 3 אחוז למטה אם החוזים ירוקים אנחנו ירוק ולמחרת אותו דבר סיימו בעוד 2 אחוז אדום אבל חוזים בבוקר ירוק אנחנו ירוק עובדה שמעולם לא היינו מעל הסנופי ורק ממתי שהורידו שעה מהבורסה עברנו אותם במהירות האור ויש כבר פער של 50 נקודות בערך לטובת הגנבים מתל אביב. נקודה למחשבה
    מה ששכחתי לציין שיום כמו היום שוול היה אתמול ירוק והחוזים אדומים אז לא מתייחסים לחוזים רק מה שהיה אתמול, אתמול היה ירוק חזק בוול אז גמרנו תל אביב ירוק :? כן חוזים או לא חוזים :?:
    שימו לב יום כמו היום שאתמול היה ירידות טיפה בוול היום אסיה סיימה אדום אירופה אדומה חוזים אדומים וכאן מתלבטים בין 0.23 ל 0.25 מינוס סיכום אין לנו כלום עם הסנופי ולא עם העולם ולא עם אף אחד ככתוב בתורה"ק הן עם לבדד ישכון ובגוים לא יתחשב (במדבר כג, ט)

סטאטוס הפוזיציה ואינדיקטורים של השוק.

ביום ראשון צ'ין צ'ין צ'ין... :mrgreen:

חמסה חמסה חמסה...

בהצלחה לכולם.

גם לי יש "הרגשה" שכמה וכמה אחוזים טובים ירשמו לזכות לאסט' הזו...

(אבל לא נפתח פה, כמו שכתב קודמי:
    חמסה חמסה חמסה)

שלום לכולם,

סיימתי את קורס הנגזרים לא מזמן כך שאני די חדש/טרי בנושא האופציות.
    ביצעתי את האסטרטגיה של שחקן פעם אחת בלבד כדי להשתפשף
    קחו בחשבון שתיאורטית, אני מבין את האסטרטגיה שביצע שחקן, ומבין למה כרגע - לפני שנפתח המסחר מחר - האסטרטגיה בהפסד.
    אני מנסה ליישר קו עם השפה של החברים באתר ולהשתמש בכלים של כולם, אז אודה למי שיענה לי על השאלות הבאות:
    1) כיוון שהבטחונות שלי היו 2987, וקיבלתי 914, אז סך עלות האסטרטגיה היא 2073 - האם נכון?
    2) ביצעתי סימולציה של האסטרטגיה ב optionline; סך התקבולים שלי היה 914 ש"ח.
    כאשר אני מסתכל על טאב 'מחירים' אני רואה ששווי האסטרטגיה כרגע הוא 1723- ש"ח, וסה"כ כל האסטרטגיה בהפסד של 809 ש"ח. מצורף קובץ 'מחירים_נוכחי'.
    האם נכון לומר שזה היה ההפסד שלי לו הייתי סוגר את הפוזיציה במחירים הנוכחיים?
    3) בהתאם ל 1 ו 2; אם הייתי סוגר את הפוזיציה במחירים אילו, אז האם נכון להגיד שהפסדתי
    809 חלקי 2073, כלומר כמעט 40%?
    4) אני רשום לשירות SMS של האתר, אבל ללא שום קשר, אני מנסה להבין איך אני יכול לדעת על פי הסימולטור של optionline מהו המדד שבו אני יכול להבין שאני סביב אחוז רווח מסוים.
    האם הדרך לכך היא להכניס את השער בסימולטור ולראות מתי השווי בפקיעה הוא האחוז שאני רוצה?
    צירפתי קובץ 'סימולציה_1107'; אילו הנתונים עבור 10% רווח כמו שאני הבנתי; הרווח יהיה כ 214 ש"ח שהם כ 10% מעלות האסטרטגיה. האם אני צודק בדרך הפעולה שלי?
    אם אני צודק ובמידה שאני מבצע פעולות בצורה טלפונית, אז כאשר מדד מגיע לשער מסוים שמתאים לי לסגירת הפוזיציה, אז אני בעצם צריך לבצע את הסגירה סביב השערים בסימולטור?
    5) האם באורדרנט ניתן לבצע סימולציה?

מקווה שלא חפרתי לכם יותר מדי, תודה מראש על כל העזרה,
    אסף.

ציטוט פורסם במקור על ידי asafzula
    שלום לכולם,

סיימתי את קורס הנגזרים לא מזמן כך שאני די חדש/טרי בנושא האופציות.
    ביצעתי את האסטרטגיה של שחקן פעם אחת בלבד כדי להשתפשף
    קחו בחשבון שתיאורטית, אני מבין את האסטרטגיה שביצע שחקן, ומבין למה כרגע - לפני שנפתח המסחר מחר - האסטרטגיה בהפסד.
    אני מנסה ליישר קו עם השפה של החברים באתר ולהשתמש בכלים של כולם, אז אודה למי שיענה לי על השאלות הבאות:
    1) כיוון שהבטחונות שלי היו 2987, וקיבלתי 914, אז סך עלות האסטרטגיה היא 2073 - האם נכון?כן
    2) ביצעתי סימולציה של האסטרטגיה ב optionline; סך התקבולים שלי היה 914 ש"ח.
    כאשר אני מסתכל על טאב 'מחירים' אני רואה ששווי האסטרטגיה כרגע הוא 1723- ש"ח, וסה"כ כל האסטרטגיה בהפסד של 809 ש"ח. מצורף קובץ 'מחירים_נוכחי'.
    האם נכון לומר שזה היה ההפסד שלי לו הייתי סוגר את הפוזיציה במחירים הנוכחיים? כן, בקירוב
    3) בהתאם ל 1 ו 2; אם הייתי סוגר את הפוזיציה במחירים אילו, אז האם נכון להגיד שהפסדתי
    809 חלקי 2073, כלומר כמעט 40%?כן
    4) אני רשום לשירות SMS של האתר, אבל ללא שום קשר, אני מנסה להבין איך אני יכול לדעת על פי הסימולטור של optionline מהו המדד שבו אני יכול להבין שאני סביב אחוז רווח מסוים.
    האם הדרך לכך היא להכניס את השער בסימולטור ולראות מתי השווי בפקיעה הוא האחוז שאני רוצה?לא בדיוק. יש עוד פרמטרים שמשפיעים על המחיר חוץ מהמדד כמו סטיית תקן ומספר ימים שנשארו לפקיעה
    צירפתי קובץ 'סימולציה_1098'; אילו הנתונים עבור 10% רווח כמו שאני הבנתי; הרווח יהיה כ 200 ש"ח שהם כ 10% מעלות האסטרטגיה. האם אני צודק בדרך הפעולה שלי? כן
    אם אני צודק ובמידה שאני מבצע פעולות בצורה טלפונית, אז כאשר מדד מגיע לשער מסוים שמתאים לי לסגירת הפוזיציה, אז אני בעצם צריך לבצע את הסגירה סביב השערים בסימולטור? הסימולטור הנ"ל מפגר בכ-20 דק' אבל הוא יכול לתת לך בקירוב את המחירים
    5) האם באורדרנט ניתן לבצע סימולציה? לא. אבל יתכן שבית ההשקעות שלך יוכל לספק לך תוכנות סימולטור בנפרד.

מקווה שלא חפרתי לכם יותר מדי, תודה מראש על כל העזרה,
    אסף.
    ראה הערותי באדום

תודה רבה על התשובה המהירה

יום א' 12:08... יש משהו שאני צריך לדעת :o ?
    Every good deed deserves a punishment.

כן מעניין...

האמת שציפיתי לירידות יותר חדות היום.. הרבה יותר חדות.

אולי גם השחקן לא ממש בטוח מה עושים ורוצה להמתין.

לפעמים עדיף להמתין...

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות