x

עמוד 3 מתוך 14 ראשוןראשון 1234513 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 138

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 31/1/10

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 31/1/10

- דמי כיס, אכן כי כן, אם יהיו ירידות נוספות, אז יתחיל להצטבר רווח, "ושחקן" הסביר את עצמו כי הוא כתב:
    : # כבשבוע שעבר – אם אירופה סיימה מעל 1%, כשארה"ב היתה ירוקה וזו סיימה כ 1% מטה הרי שנוצר סנטימנט שלילי בהחלט בבוקר שני, מה גם שהארביטראז' הממוצע באירופה הוא מינוס 0.7%.

- ומצד שני, "הקואליציה" שרצתה פקיעה גבוהה, תקועה עם מאות מיליונים של סחורה שנקלטה בפתיחה לפקיעה, ובמחירי מכסימום לוקלי, "והם" חוששים מירידות חריפות אשר יפעילו את "הסטופ-לוסים" באופן כמותי, וידרדרו את המדד מתחת ל-1000,

- וחוץ מזה, "הם" מודעים לאפקט האדום של פתיחת אירופה, והתרופה לכך תינתן בשער הבסיס ליום שני, אז המלחמה היום היא על גובה שער הבסיס של יום שני, בהצלחה לכולם, תודה

GSK באיזה סימולציה אתה רואה דבר כזה? האם מדובר על הקובץ של RH2000 ואם כן אז איפה אפשר לשנות פרמטר סטיית תקן שם ולראות תוצאות בהתאם
    ואם זה לא הקובץ שלו אז אשמח אם תוכל להעלות פה קישור או קובץ עם אפשרות כזו של שינוי של פרמטר סטיית התקן

תודה :roll:

ציטוט פורסם במקור על ידי gsk
    אני מצטרף לשאלה של דמי כיס. גם לי יצא בסימולציה שדווקא ירידה בסטיית התקן תייקר את האסטרטגיה (=הפסד ערך של האסט').

ציטוט פורסם במקור על ידי rono968
    GSK באיזה סימולציה אתה רואה דבר כזה? האם מדובר על הקובץ של RH2000 ואם כן אז איפה אפשר לשנות פרמטר סטיית תקן שם ולראות תוצאות בהתאם
    ואם זה לא הקובץ שלו אז אשמח אם תוכל להעלות פה קישור או קובץ עם אפשרות כזו של שינוי של פרמטר סטיית התקן

תודה :roll:

ציטוט פורסם במקור על ידי gsk
    אני מצטרף לשאלה של דמי כיס. גם לי יצא בסימולציה שדווקא ירידה בסטיית התקן תייקר את האסטרטגיה (=הפסד ערך של האסט').
    http://www.optionline.co.il

יש לי שני שאלות :
    1. מה קובץ RH2000 ואיכן אני יכול להשיג אותו ?
    2. אך אני יכול לקבל SMS לגבי עידכונים של הפוזיציה ?

ציטוט פורסם במקור על ידי elarik
    יש לי שני שאלות :
    1. מה קובץ RH2000 ואיכן אני יכול להשיג אותו ?
    2. אך אני יכול לקבל SMS לגבי עידכונים של הפוזיציה ?
    1
    viewtopic.php?f=108&t=6249
    2
    http://s-maof.com/sms_live/sms_live.html

ארז לא מדובר בשוקת אלה בחוזה ...זה שני דברים שונים .
    אני מאמין שהשחק לא התבלבל כי הוא גם רשם במפורש כי זה חוזה .

הסבר קצר לאסטרטגיה
    כפי שאני מבין אותה

למעשה יש לנו כאן צילינדר
    קניה של פוט ומכירה של קול
    מה שאומר שבירידות הרווח אינו מוגבל ובעליות ההפסד אינו מוגבל.
    לכן קנינו קול 1130 מרוחק 3 סטרייקים כדי לייצר הגנה ולהקטין בטחונות.
    ומאחר וקבענו יעד של 10% אנחנו מנצלים את הפוט שרכשנו על מנת
    לגדר סיכון ע"י כתיבת פוט נמוך יותר.
    כך יצאנו מוגנים יותר בלי כמעט השפעה על הרווח.

לא כל כך הבנתי את הסיבוך באסט של שחקן
    מי שימכור קול 1070 ויקנה קול 1130 או לחילופין יקנה פוט 1130 וימכור פוט 1070 יצא לו בדיוק כמו האס' של שחקן רק פחות עמלות.
    מבחינה מתמטית אפשר לעשות תיקונים לצורה הזו בדיוק כמו לצורה של שחקן.

- לונג, Long, גם אני הבנתי כמוך, ולכן ההגנה של קול 1130 קרובה יותר, ומצד שני, חבל לשלם הרבה על גידור הסיכון ע"י כתיבת הפוט הנמוך, וזה בגלל שהיציאה מהאסטרטגיה תקדים את הכניסה לסיכון, אז שמע, לונג, פתחת לי הראש, להבין את טקטיקת "השחקן", תודה

- לונג, להלן קטעים נבחרים על "מלחמת מיסוי הבנקים, ותקנות הרגולציה הקשות לבנקים"

The Associated Press January 30, 2010, 2:54PM ET
    By LYNN BERRY and EDITH M. LEDERER

U.S. Rep. Barney Frank said a bank tax and other tough new measures would be introduced by the individual countries but in a coordinated way to prevent bankers from moving from one place to another to escape regulation

The measures have been criticized by banks and hedge funds, fearful that more and more regulation could have the unintended effect of halting what most agree is a nascent economic recovery around the globe

Frank, who emerged from the closed-door meeting as its unofficial spokesman, rejected the notion that the Obama administration could sink the economy again with too many new controls on the banking industry
    The financial industry understands tough regulation is coming and it can be done thoughtfully," he said

- ומי שרוצה לקרוא את כל הכתבה, אז להלן הלינק לכתבה:
    http://www.businessweek.com/ap/financia ... I8SRO2.htm

- ומכאן לשאלת מיליון הדולר: "הואיל וועדת הסנט לבנקים, מתכנסת ביום שלישי הזה, והואיל "והירידות בשווקים" משרתות את לובי הבנקאים בסנט, אז האם ימשוך התיקון עד ליום שלישי? ימים יגידו, אז שבוע טוב, ובהצלחה לכולם, תודה

אם יורשה לי להתערב...
    אפשר לבנות את הפוזיצייה מ-2 אופציות שונות, ולהגיע לאותה תוצאה בדיוק. רכישת P1130 וכתיבת P1070 יתנו את אותה הפוזיצייה בפחות פעולות וללא צורך בבטחונות, כך שיהיה פשוט ונוח יותר לסגור אותה בבוא העת.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות