x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 26

נושא: בעיתיות המסחר במט"ח

בעיתיות המסחר במט"ח

כולנו מכירים את הבעיתיות של מסחר במט"ח יותר נכון את הבעיתיות בחברות הנותנות לנו אפשרות לסחור דרכם(בעיקר בגלל חוסר רגולציה). אחת הבעיות שבעבר נשמעה רבות(עכשיו נשמעת הרבה פחות אך עדיין נשמעת) זה "הזיזו לי את הגרף" או "המחיר בגרף קפץ מוזר" או כל ניסוח אחר אך הרעיון די מובן. בשרשור זה יהיה ניתן לבדוק טענות אלא ע"י השוואה עם חברים אחרים. במידה והגרף/מחיר זז בצורה חריגה/בלתי ניתנת להסבר תירשמו זאת כאן ולפי התגובות תוכלו לדעת האם התזוזה אכן קרתה, אני לא יודע מה נעשה עם המידע כאן והאם בכלל ניתן לעשות עם זה משהו אך נבדוק כל מקרה לגופו, מה שבטוח אותו סוחר ידע למשוך את הכספים מהברוקר ולעבור לאחר. כל תלונה אשר תיהיה, תהיה ללא שם הברוקר אלא רק הצמד או הסחורה והמחיר, אני מדגיש שוב אנחנו לא נרשום שום שם של חברה אותה תגובה תמחק ישר. אני באמת מקווה ששירשור זה ישאר בלי תלונות אך במידה ויהיו מקווה שאותם סוחרים ידעו להיות צרכנים נבונים.

Re: בעיתיות המסחר במט"ח

שבוע טוב.

יוזמה מבורכת.
    אני ממליץ.
    לעבוד עם כמה גרפים ,של כל מיני חברות/'אתרים

ועוד דבר.

לפעמים נוצר פער בן תאריכי הפקיעה.
    בן החברות .לבורסה.
    דבר מכשיל כשלעצמו.

שבוע טוב ובהצלחה.
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים,,,

סטס

איך אפשר למצוא חברה שהיא לא עושה שוק?

א.קודם כל שואלים את החברה האם היא עושה שוק.
    ב.קוראים את החוזה (ואפשר לבקש מהנציג שלהם שיפנה לסעיפים הרלוונטים)
    ג.שימו לב שישנם חברות שלא עושות שוק מסכום מסויים(דבר שאני לא יודע איך להתייחס אליו)
    ד.בודקים בחוזה שרשום שהם מתכסים על כל העסקות
    ה.שואלים מול מי הם מתכסים
    ו.שואלים חברים ואנשים בפורומים
    ניתן גם לבדוק ע"י הדברים הבאים: לחברות שלא עושות שוק אין ספרדים קבועים ובגדול הם לא מתחייבים על SL TP

סליחה מראש על הבורות,
    מה בדיוק הבעיה במסחר דרך חברה ש"עושה שוק" ?

תחפש בפורום שרשור שנקרא "עולם המט"ח מתחלק ל2" הוא נמצא בשרשורים הראשונים.

ציטוט פורסם במקור על ידי סטס
    כולנו מכירים את הבעיתיות של מסחר במט"ח יותר נכון את הבעיתיות בחברות הנותנות לנו אפשרות לסחור דרכם(בעיקר בגלל חוסר רגולציה). אחת הבעיות שבעבר נשמעה רבות(עכשיו נשמעת הרבה פחות אך עדיין נשמעת) זה "הזיזו לי את הגרף" או "המחיר בגרף קפץ מוזר" או כל ניסוח אחר אך הרעיון די מובן. בשרשור זה יהיה ניתן לבדוק טענות אלא ע"י השוואה עם חברים אחרים. במידה והגרף/מחיר זז בצורה חריגה/בלתי ניתנת להסבר תירשמו זאת כאן ולפי התגובות תוכלו לדעת האם התזוזה אכן קרתה, אני לא יודע מה נעשה עם המידע כאן והאם בכלל ניתן לעשות עם זה משהו אך נבדוק כל מקרה לגופו, מה שבטוח אותו סוחר ידע למשוך את הכספים מהברוקר ולעבור לאחר. כל תלונה אשר תיהיה, תהיה ללא שם הברוקר אלא רק הצמד או הסחורה והמחיר, אני מדגיש שוב אנחנו לא נרשום שום שם של חברה אותה תגובה תמחק ישר. אני באמת מקווה ששירשור זה ישאר בלי תלונות אך במידה ויהיו מקווה שאותם סוחרים ידעו להיות צרכנים נבונים.
    פשוט מאוד בזמן שאתה סוחר עם הברוקר שלך תשים בצד גם שערים של netdania ותשווה אם השערים בערך אותו דבר סטייה של פיפס שתיים זה בסדר לא יותר מזה

זה סוג של פתרון אבל בין נטדניה לבין חלק מהברוקרים ההבדל יכול לנוע בין 5 ל5-(מינוס) פיפס ולא קבוע שאלא 10 פיפס עכשיו אם אתה סוחר יומי אתה מבין מה זה 10 פיפס בעסקה... יותר מזה יש ברוקרים שמקבלים גרפים מנטדניה(עם מקור המיטוט שלהם) וציטוט מבנקים אחרים למחירים ואז יוצא מצב מוזר שיש אצל אותו הברוקר מחיר בעסקה ומחיר בגרף שונים(והההפרש לא קבוע)

לידיעה בלבד מאחד ששרוף על נטדניה שלאחרונה נטדניה מזייף ובהרבה ולא חסר דוגמאות למכביר רוצים אחד הנה וכמו שאני אוהב תמונה אחד שווה אלף מילים שמישהו ימצא לי איפה שהוא על הצמד המצורף בגרף את הLOW שרשום בתאריך הנ"ל ולא חסר גרפים אחרים שיש כאלה הפרשים

העניין בבדיקה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות