x

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 21 עד 26 מתוך 26

נושא: בעיתיות המסחר במט"ח

Re: בעיתיות המסחר במט"ח

תראה בדקתי את העניין והתשובה שקיבלתי לא לרוחי לכן אני צריך לבדוק זאת שוב.

אבל ההסבר הוא כזה (ןמתוך נוחות אני ישתמש במספרים עגולים)

נניח המסחר ננעל ב1.5 שמת שניה לפני כן 2 פקודות עתידיות (שורט ולונג) בשער 1.4 עם פתיחת המסחר היה גאפ ל1.3 פקודת שורט אכן תופעל במחיר 1.3 כי לא היה מחיר אחר ההגיון אומר ששכולם מוחרים והמחיר "בורח" ביחד עם זאת פקודת לונג תכנס ב1.4 כי יכול להיות שהיו כאלה שקנו בזמן שכולם מכרו זאת אומרת שהייתה נזילות ואז השער קופץ ל1.3 ואתה במינוס.

אני מדגיש שאני חייב לבדוק את העניין לעומק.

אמרתי לך! ואני גם יודע לאיזה חברה התקשרת.

עכשיו תתקשר לחברה עם דסק מסחר, שהיא עושה שוק, והם יתנו לך את התשובה שתרצה.

ולכן מכיוון שאנחנו מרוצים סה"כ מחברת NDD זאת שהתקשרת אליהם, הפיתרון הוא להקשיב להמלצה שלהם ולמחוק את כל הוראות הכניסה לפוזיציה, וכן את כל הוראות ה take profit, בין אם limit או stop לפני הסופ"ש.

הוראת stop בשער המגלם הפסד, לא משנה, היא יכולה להשאר, בהנחה שבכל מקרה ביום ראשון בלילה התכוונת למכור. אא"כ אתה סוחר מתוחכם שמעדיף לחכות עם מימוש ההפסד עד סגירת הגאפ, ואז גם את הוראת ה stop אתה מוזמן למחוק לפני הסופ"ש.

מעניין אותי לדעת מה חברת NDD אחרת היתה עושה. אני צריך לחפש, ולבדוק את הגרפים שלה.

כן, אשמח אם תבדוק לעומק ותעדכן.

תודה.

מיסטר WWOOF

מקריאת הדברים שלך אני מגיע למסקנה שהחברה שאתה עובד איתם זה לא NDD או לחילופין מתכסה רק חלקית ולכן כשיש להם רווח בטוח כמו מקרים של גאפ בסופ"ש הם לא מתכסים רק אחרי שאתה בהפסד ואת הפער הם מכניסים לכיס שלהם

לסיכום הייתי אומר שתבדוק לעומק האם באמת היא מתכסה על כל עיסקה no matter what או שבמקרים שהרווח בטוח היא עושה קונצים

יום טוב שיהיה לך

ורק הצלחה

נ.ב. תזכור שמסחר במטח טומן בחובו סיכון משמעותי

qjol

בלבלת אותי, ואני גם לא מבין לעומק את הביטוי "מתכסה חלקית".

אני עובד עם חברה שהיא כן NDD. כלומר אין דסק מסחר. הפעולות מתבצעות על אמת מול הבנקים הגדולים. הברוקר שלי מרוויח רק מהעמלות. אין לו אינטרס שאני אפסיד. הוא לא מרוויח מזה. ההפך. ככל שארוויח יותר, כך אגדיל את הסיכון יותר, והוא ירוויח מכל העמלות. הברוקר שלי רוצה שאני ארוויח המון כסף ועושה הכל ע"מ לעזור לי בזה.

יחד עם זאת, "הקונצים" בגאפ של תחילת השבוע, זה דבר שהופתעתי לגלות, וגם סטס הופתע. (אה, הבנתי, אתה טוען שאולי הם לא "מתכסים" ... המממ .. )

אם גם אתה עובד עם NDD, אנא עדכן אם אתה רואה גאפים בגרפים של הברוקר שלך, או לא. או שתשאל אותם מה הם יעשו בתרחיש שתיארתי, וגם סטס תאר בפשטות.

תודה

qjol אני לא יכנס עכשיו לעניין של התכסות/התכסות חלקית.....
    וזאת מאותם הסיבות שאינני יכול לציין ומאוד רוצה, אני מקווה שבתןופה הקרובה כל הקלפים יפתחו.

wwoof למרות הביטחון שלך מאיפה לי המידע הזה, אתה טועה. :roll:

הבדיקה שעשיתי הייתה מעל לרמה של ברוקרים, וכמו שציינתי אינני יכול לפרט כרגע

שבת שלום.

שלום חברים,

בחינת החברה כעושה שוק כן או לא חשובה מאין כמוה, לא נוכל להגיד כי כל עושי השוק חוטאים לתפקידם אך ללא ספק חשופים לניגוד עניינים עם המשקיע.
    מנגד חברות שאינן עושי שוק מרויחות את לחמן בעיקר מעמלות המסחר ולפחות ברציונל רצונן הוא שהמשקיע ירויח.

פינקסו היא אחת מאילו שאינן עושות שוק , תבחנו אותה.

http://www.finexo.co.il/minisites/Stock ... aign=smaof

בהצלחה
    המידע המוצג בפורום הנ"ל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מעורך הדין וממנהלי האתר כל אחריות.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות