x

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 33

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 24/1/10

אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 24/1/10

אופציות
    אסטרטגיית השבוע החולף היתה מוצלחת והניבה 15% רווח ואף למעלה מכך. להזכירכם, האסטרטגיה הניחה דשדוש או ירידות ומרבית השבוע המדד אכן דשדש, אך הדבר קרה לאחר היפוך תוך יומי שסיבך מעט את העניינים. יחד עם זאת, לא היה חשש אמיתי משום שגם ללא ירידת השוק הבוקר, השחיקה היתה צפויה לתת אותותיה ורווח נאה גם אם נמוך מהרווח הבוקר.
    בנוסף, סגרנו (פעמיים) את אסטרטגיית 3/1 שסבלה כאחותה הבוגרת (17/1) מאותו היפוך מגמה תוך יומי, קרי, כתיבה בנמוך היומי לשוק מדשדש ואילו השוק מצידו מזנק.
    כאן המקום לחדד ולהזכיר – זו הסיבה בגינה איני מוצא לנכון להשתמש בסטופלוס. שתי האסטרטגיות כוונו לשוק מסויים, ואילו בפועל התרחש ההיפך הגמור. כל היופי בנגזרים שעובדה זו אינה משנה מאומה, וכותב מקצועי צריך לדעת לתקן גם אם הנחות המוצא שלו לא התממשו.

השבוע אנו בשבוע פקיעה, וכמנהגי בקודש אמליץ למי שאינו בקיא בתחום הנגזרים להימנע ממסחר בשבוע זה.

בניגוד לשבוע הקודם השבוע סטיית התקן הגבוהה (25) אינה מותירה ספק בנוגע לתנודתיות השוק, מה גם שהשחקנים צפויים לבצע סגירות מוקדם מהצפוי בשל הצלחת האוכפים החודשיים (יפורט בסקירה). אותה תנודתיות מכניסה מעט צבע במחירי האופציות, ומעלה את שווים בצורה נאה.
    באותה נשימה, השאיפה בשבוע פקיעה הינה לסגור מוקדם ככל שניתן, אך חשוב מכך כמעט תמיד נבצע אסטרטגיה הרלוונטית גם לשוק מדשדש.

ההנחות בבסיס אסטרטגיה זו:
    # כתיבות השחקנים מסמנות את רמת 1160 כגבול עליון ו 1090 כגבול תחתון. בניגוד לרגיל החודש תהא סגירה מוקדמת של פוזיציות השחקנים היות והסטיה עלתה והרווח כרגע מקסימאלי לחודש זה. לכן, חובה לעקוב אף יותר מהרגיל אחר שינויים במפת הפוזיציה.
    # סטיית התקן זינקה הבוקר ל 25%. זהו כבר לא אותו שוק מדשדש שהיקשה על עבודה רחוק מהסטרייק, אלא בהחל שוק המאפשר עבודה זהירה עם לא מעט "בשר".
    # יחס C/P בהחלט מלמד על שינוי המגמה, ומצביע כעת על שוק יציב עם נטיה קלה לירידות. בשל קוצר הזמן, יש מקום לתת לו משקל יתר מהרגיל.
    #פקטור מאקרו – אסיה צפויה להגיב בירידות חדות בשל מצבה הפנימי, כמו גםף משום שהסגירה של הבורסה המקומית בבוקר שישי היתה בשלב בו החוזים עדיין היו ירוקים. רק חוזים ירוקים בצורה ניכרת יכולים לבטל זאת.
    # כבשבוע החולף, ובהסתמך על הנתונים הללו, נבחר באסטרטגיה המכסה את מרבית מצבי השוק להוציא עליות חדות.

האסטרטגיה המוצעת היא לאחר הפתיחה עפ"י מדד 1128. יש לערוך התאמות כנדרש.
    השאיפה שלי בשבוע פקיעה היא לפשוט והקל לתיקון, לכן נבצע אסטרטגיה בסיסית יחסית, על גבול האוכף הקטום, שתאפשר לנו מרווח תמרון במידת הצורך.

נבצע רכישת הגנות:
    נרכוש put 1100
    נרכוש call 1150

נבצע מכירת אוכף/שוקת צמודה על הסטרייק:
    נכתוב call 1140
    נכתוב put1110

שימו לב, לכאורה האסטרטגיה מנוגדת לחלוטין לשוק תנודתי (סטיה 25) אך בשל ההגנות הצמודות, והאפשרות שתהא לתקן לצד הרצון לסיים את האסטרטגיה מוקדם ככל שניתן, בחרנו אותן כשכמובן הפקטור המרכזי הוא השחיקה.
    כל שצריך הוא שהמדד יוותר על מקומו ואז התטא תבצע כבר את העבודה. צריך לזכור בנוסף, כי סיכום התקבול הינו חיובי , ולכן טווח ההגנה רחוק ממחיר המימוש של האופציה הרחוקה מהסטרייק.

כבכל שבוע, יעד הרווח הוא 10% ויש לממש מייד עם ההגעה אליו.

בהצלחה !

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 24/1/10

תודה שחקן
    בוצע כפול 3
    בהצלחה לכולם

לשם הזהירות בוצע רק פעם אחת:
    קנית C1150 -300
    קניית P1100 -300
    כתיבת C1140 +600
    כתיבת P1110 +470

סה"כ תקבולים 470 ש"ח
    בטחונות 1000 ש"ח

תודה שחקן, טפו טפו טפו, מקווה לרווחים פעם שניהה השבוע !!!

בוצע

P1100+ מחיר 300 ש"ח
    C1150+ מחיר 300 ש"ח
    C1140- מחיר 610 ש"ח
    P1110- מחיר 450 ש"ח

תקבול כולל 460 ש"ח.

בהצלחה לכולם!

עשר אחוז עומד על כ50 ש"ח.
    אז צריך להכפיל בהתאם...

אין על האסטרטגיות הפשוטות.

תודה לחשקן!

מישהו יכול לכתבו כמה בטחונות האסט' לוקחות?
    משום מה יוצא לי מספר מוזר. בעקרון ההפסד המקסימלי כאן הוא 540 ש"ח. משום מה חישוב הבטחונות שלי בבית ההשקעות הוא כפול (כאילו לא מתחשבים בתקבול של האסט').

בטחונות: 1000 ש"ח לסט.

תודה לחשקן, סליחה שחקן
    R

ציטוט פורסם במקור על ידי gsk
    מישהו יכול לכתבו כמה בטחונות האסט' לוקחות?
    משום מה יוצא לי מספר מוזר. בעקרון ההפסד המקסימלי כאן הוא 540 ש"ח. משום מה חישוב הבטחונות שלי בבית ההשקעות הוא כפול (כאילו לא מתחשבים בתקבול של האסט').
    הבית השקעות כן מתייחס לזה רק בטחונות הוא כותב 1000 שח אבל יתרת מזומן שיש לך הוא מעלה במקום זה

שאלה לשחקן:

איך הגעת למסקנה שהטווח לפקיעה, ע"פ הכתיבות, הוא 1160-1090. ע"פ המפה שמפורסמת היום באתרים הפופולריים (מעודכן לסוף יום חמישי) יש מגדל ב 1120 ובלוק גדול בטווח 1100-1140. בנוסף בלוק כתיבות ב1180-1200

האם יש לך כלי אחר שמאפשר לך לראות שינוי בכתיבות ONLINE? או שהמסקנה נגזרת ממפת הכתיבות שציינתי?

בוצע פעם אחת. גם לי לא ברור איך שחקן הבין את מה שהבין ממפת הפוזציות. אני רואה בדיוק מה ש GSK רואה. יש למישהו תשובה?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות