x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 16

נושא: USD-CAD

USD-CAD

שלום חברים

רציתי לשמוע את עמדתכם בשאלת הדולר האמריקאי מול הדולר הקנדי.
    הצמד מצוי במגמת ירידה ברורה מזה כשנה, אפילו בשיא המשבר בעת שהדולר הרים ראש, הקנדי לא מיצמץ. כעת נמצא הצמד במחיר הנמוך ביותר מזה כשנתיים.
    האם זו לא הזמנה לטרייד המאה לטובת הירוק?
    מה אומרים הגרפים והמתנדים עם השמות המוזרים?
    אודה לעצתכם
    שבוע מעולה הלוואי אמן

[left:2lwvsiv4]ארז[/left:2lwvsiv4]
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

Re: USD-CAD

שלום לכולם,
    גם אני שמתי לב למצבו של הקנדי , לא רק מול הדולר ,מול המון מטבעות. איני סוחר מאוד מיומן אבל רוב המתנדים מראים על החלשות המטבע הקנדי (מה גם שבתקופה האחרונה המתנדים יכולים מאוד לבלבל בגלל נפח המסחר הדליל). למען האמת אני כבר בלונג על USD\CAD . ואשמח לשמוע חוות דעת של יודעי דבר על העסקה הזו.

חברים צר לי להיות זה שינבא רעות.

לונג זה בנתיים לא הכיוון.
    הפיבו' של העליה החרונה(אותה תקופה מדוברת מ2007) נשבר כלפי מטה יחד איתו נשבר קו תמיכה(לא מובהק) שהיה קו התנגדות כל אלא מרמזים על המשך הירידה והקו לא נפרץ כלפי מעלה ונכון שהRSI ןROC כלפי מעלה אבל MACD לא תומך בעליה וגם הממוצעים הנעים רחוקים מלרמז על שינוי כיוון אז במקרה הטוב צפוי לנו דשדוש בין אותו קו 1.085 לבין 1.02 אבל מה שאני רואה הצמד יגיע ל0.978

אתה לא מתעלם מ- Bullish Divergence מאד מובהק ב- MACD בגרף שבועי? כמו כן, פערי הריביות בין המטבעות זניחים והצפי להעלאות ריבית גם לא נראה שונה מהותית.

- שלום לכולם,
    גם אני שמתי לב למצבו של הקנדי, לא רק מול הדולר, אלא גם מול היין הקנדי

- ולמען האמת, מתחילת דצמבר, כדאי היה להיות בשורט על JPY\CAD או בלונג על על CAD\JPY כלומר, לקנות את CAD כנגד מכירת JPY, אבל זה בתנאי שוול סטריט ממשיכה במגמת העליה

- וכאשר יורדת וול סטריט, כמו אתמול, אז הצמד הנ"ל מתנהג בהפוך על הפוך, אבל יש בזה גם ברכה למשקיע המנייתי, כי לפעמים, הצמד הזה מקדים בפאזה, את הירידה/עליה בשווקים, אז בהצלחה לכולם, תודה

EA בוקר טוב. אני מחפש את הסטייה ואני לא מוצא. אין סטייה בMACD וגם לא בסטוכסטי. נלחצתי כשקראתי שיש סטייה ולא ראיתי אבל אז לא מצאתי אותה (או שעדיין לא התעוררתי)

אולי אני לא התעוררתי, אבל לי זה נראה כמו סטיה... אני כמובן לא יודע על איזה טווחים אתה מדבר אבל בטווח הבינוני קדימה (שבועות) נראה לי יותר סביר שהכיוון יהיה למעלה. גם אם מסתכלים על מדדים כלכליים כמו תחזיות ריבית וכמו PPP נראה שהירידות בצמד מאבדות כח. אבל אולי אני טועה...

אכן סטייה וסטייה די יפה.
    אני יודע מה גורם להבדלים בינינו הנתונים שמוזנים לMACD

מה היעד?

אישית מבחינת הפוזיציה שלי אסתפק בטווח העליון של רצועת הדשדוש שציינת 1.07 - 1.08, אבל להערכתי הצמד יכול להגיע לאזור 1.13 - 1.14. מצד שני אם 1.02 ישבר למטה אז יכנראה יבקר קודם ב 0.99. סה"כ בטווח של השבועות הקרובים אני מאמין יותר בהתחזקות של הדולר. *

עם כל הכבוד לניתוח תכנית ויש הרבה כבוד. בסופו של יום השער יבוסס על הפנדמנטל והצהרות מפי אנשים בעלי דעה, שרי אוצר, נגידים וכיוצ.

הפנדמנטל יקבע את הכיוון והגרפים יתנו לך תזמון כניסה

:ugeek:

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות