x

עמוד 1 מתוך 14 12311 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 138

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע 3/1/09

אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע 3/1/09

אופציות
    אסטרטגיית השבוע החולף היתה מוצלחת והשיגה את יעד 10% הרווח. האסטרטגיה הניחה דשדוש מלא, ומעבר לכך שאכן אלו היו פני הדברים, נאלצנו להוסיף בחירת כיוון קלה בדמות כתיבת call. הכתיבה הגיעה לאחר סנטימנט שלילי קל, ודי היה בה בכדי להשלים את המלאכה, משום שאלמלא הכתיבה לא היינו מגיעים ל 10% הרווח. האסטרטגיה התאימה כאסטרטגיה ראשית חודשית מאחר והניחה דשדוש לצד אפשרויות תיקון רחבות, אך כנאמנים לתכנית העבודה, נסגרה האסטרטגיה כבר לאחר ארבעה ימי מסחר.

השבוע, אמנם אנו בשבוע שני לחודש אך מבחינת מרחק – כשבוע ראשון בשל אורכו של החודש. הסטיה מעט עלתה וכך גם התטא אך מעבר לכך לא נרשם שינוי דרמטי כלשהו, ולכן גם אם ברצוננו לבחור אסטרטגיית כיוון הרי שחובה לעדנה עם אסטרטגיית דשדוש דומיננטית. להבדיל משבוע שעבר, די יהיה בדשדוש בכדי להשיג את היעד, וגם בכך יש בשורה.
    כמובן, שאין לשלול אפשרות של עליה בסטיות התקן העלולה לייקר את הכתיבות כמו גם את הצורך בהגנות מלאות בשלב זה.

ההנחות בבסיס אסטרטגיה זו:
    # כתיבות השחקנים עוד מאוד מוקדמות אך בשלב זה מסמנות את רמת 1200 הנקודות כגבול עליון ואת רמת 1060 כגבול תחתון. אמת כי אנו רחוקים מפקיעה אך מכיוון שהאסטרטגיה הדומיננטית היא אוכפים סביב 1120-1130, ניתן להניח כי יותר מאשר כיוון ההנחה היא דשדוש
    # סטיית התקן עלתה קלות מעבר לרף 20 הנקודות.
    # התטא עלתה ויכולה כעת להוות פקטור מרכזי משום שדי בה לבדה בכדי להשיג את יעד הרווח.
    # יחס C/P עודנו מלמד עליות ויתרה מכך בכל מהלך השבוע ראינו אופטימיות בדמות מדד גלום הגבוה לעיתים אף נקודותיים ממדד יציג.
    # אין אירועי קיצון השבוע אך בהסתמך על נגזרי ארה"ב והעליה בויקס, הרי שניתן להקיש כי דבר דומה יתרחש אף אצלנו השבוע, קרי עליה קלה בסטיות התקן, והיפוך יחס C/P. מצב מעניין לפיו אנו לא מנתחים את ההווה אלא את העתיד.

האסטרטגיה המוצעת היא בשלב הטרום עפ"י מדד 1145. יש לערוך התאמות כנדרש.

נכתוב צילינדר קלאסי:
    נרכוש PUT 1120
    נכתוב CALL 1170

נציב במרכז הצילינדר אוכף:
    נכתוב CALL 1140
    נכתוב PUT 1140

לצרכי הגנה:
    נרכוש 2 יחידות CALL 1200

האסטרטגיה תומכת במגמת ירידה כמו גם במגמת דשדוש. האוכף מוטה מעט מטה, דווקא בשל השוני מנגזרי ארה"ב אך כמובן שהדבר אינו משמעותי היות והתקבול עבורו מספק הגנה בדמות כ 50 נקודות לכיוון. גם שוק עולה לא צפוי להסב נזק משמעותי, ורק שוק עולה חדות ידרוש תיקון, שכמובן צפוי להיות נוח בשל ההגנה שבוצעה.

כבכל שבוע, יעד הרווח הוא 10% ויש לממש מייד עם ההגעה אליו.

בהצלחה !

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע 3/1/09

רב תודות ושנה מוצלחת!
    מחירי ביצוע וגרף הפוזיציה (בטחונות - 8800 ש"ח)

מחיר הביצוע שלי במדד גלום 1147 וקצת:
    פוט 1120 - 1340 שקל
    קול 1140 - 2840 שקל
    פוט 1140 - 2020 שקל
    קול 1170 - 1240 שקל
    קול 1200 - 400 לכל יחידה

בצעתי כמעט באותם מחירים שציין מומחה. שחקן שאלה : לא בגלל שאני ממהר אבל אני כן הייתי רוצה לדעת מאיזה שלב בדיוק מתחילה השחיקה היומית? כלומר אם המדד היה נסגר במחיר הביצוע שלי וכל שאר הנגזרים היו במקום אז הייתי מרויח את השחיקה. השאלה - ממתי אני יכול להתחיל לעכוב אחריה?

תודה על האסטרטגיה אני יעדכן את כולם מתי מגיע ל 10 אחוז.
    ושוב תודה.

קצת ציני אבל מה לעשות לא יכולתי להתאפק

איפה כל החבר'ה עם ההודעות בנוסח כדלהלן: (בערך)

אני ביצעתי במחירי X יעד הרווח הוא Y האסטרטגיה היא לשוק יורדת מה פתאום לשוק עולה פחחחח לא נכון לשוק מדשדש......................................

בוצע פעמיים.שבוע טוב ומוצלח .תודה רבה שחקן

הרגת אותי יואל.

בוקר טוב אפי
    רציתי לשאול אותך מתי ואיפה מרצה יוסי אלוף בירושלים
    רציתי לשאול אותו איזו שאלה
    תודה
    דוד

בוצע 11 פעמים...