x

עמוד 3 מתוך 8 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 71

נושא: שאלות בנוגע לתיק מנייתי לדוגמא

Re: שאלות בנוגע להרכב תיק מנייתי לדוגמא

ציטוט פורסם במקור על ידי nzimmerman
    שלום רונן,
    ראשית כל אני שמח שהפורום נפתח שוב ושאתה איתנו.

רציתי לשאול לגבי הרכב המניות בתיק:
    כיצד אתה קובע מהי מניית עוגן בתיק? האם מניית עוגן נשארת בתיק גם כאשר יש תיקון ברמה משנית (שבועית) או שגם מניות אלו יכולות לצאת מהתיק?
    כיצד קובעים מהם מניות "גוף" ומניות "ריסק" האם השיוך למדד כלשהו(TA100, תלטק וכד') או על פי תנודתיות המניה?

תודה.
    ניר
    שאלת שאלה גדולה !

1) גם מניית עוגן עפה בסטופ לוס. סטופ לוס הוא המלך.
    2) ידע... ידע... ידע פשוט ללמוד את המניות ולא לגעת במה שלא מכירים. מניות בעלות פוטנציאל צמיחה העונה להגדרות התיק - מניות גוף. מניות תזזיתיות, עם פוטנציאל מאד גדול (וכך גם הסיכון) - מניות ריסק.

בהצלחה,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

ניהול תיק

בוקר טוב
    בעקבות המאמץ שאתה משקיע לעזור למשקיעים הקטנים רואים את התגובות האוהדות מקיר לקיר
    ואני כמובן מצטרף אליהם
    האם אתה יכול לעדכן את נקודות ה- SL של המניות בתיק
    תודה
    אייל

Re: ניהול תיק

תנו לי כמה שעות להתארגן, והכל יסתדר.

מזכיר לכולכם שסטופ לוס הוא עניין אישי המשקף את סכום המקסימלי אותו אתם מוכנים לאבד בטרייד במידה והוא לא יתקדם לכיוון הצפוי. נקודה זו מותנית כמובן גם בגודל הפוזיציה.

הסטופ לוס שאני מפרסם אינו המלצה, אלא הצגת הדברים כפי שהם בתיק שלי, בכפוף לרווח שכבר צברתי ולסכום שאני באופן אישי מוכן לאבד מנקודת השיא האחרונה.

לא להעתיק אותו באופן עיוור - זו תהיה טעות.

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

שלום רונן תודה רבה על הכל . בני . שאלה קצרה..

באשכול על בניית תיק המניות מצורף גרף בו כל המניות מסודרות ע"פ הגדרתן, לרבות א.קנייה, מכירה, רווח והפסד יומי וכד.

רציתי לדעת כיצד אפשר להשיג מערכת כזו אשר כאמור מאפשרת את ניהול תיק המניות בצורה נוחה וברורה.

תודה רבה ושבת שלום

בני

Re: שלום רונן תודה רבה על הכל . בני . שאלה קצרה..

ציטוט פורסם במקור על ידי benjamin
    באשכול על בניית תיק המניות מצורף גרף בו כל המניות מסודרות ע"פ הגדרתן, לרבות א.קנייה, מכירה, רווח והפסד יומי וכד.

רציתי לדעת כיצד אפשר להשיג מערכת כזו אשר כאמור מאפשרת את ניהול תיק המניות בצורה נוחה וברורה.

תודה רבה ושבת שלום

בני
    אני עובד כעת על שיפורים לקובץ אקסל זה וברגע שאהיה מרוצה ממה שיש בידי (וזה לא פשוט אצלי) אפיץ אותו לכולם.

שבת שלום

רונן
    ---

Re: שלום רונן תודה רבה על הכל . בני . שאלה קצרה..

תודה רבה רונן

לאחר קריאה של ניתוחים שלך בפורומים השונים אני חייב לציין את המקצוענות הרבה.
    סחרתי תקופה לא מבוטלת בחוזים עתידיים EMINI וכיוצב, בזמני הפנוי ( ואין לי הרבה ), והניתוחים וההסברים שלך פשוט מחברים לי הרבה דברים שהיו חסרים אצלי בעבר.
    שוב תודה ושבוע טוב
    בני

היי רונן שאלה לגבי תיק המניות אשר אתה כותב בעניינו באשכול נפ

רונן בוקר טוב

בנוגע לניהול תיק מניות מסודר, באשכול נוסף שאתה כותב. מה קורה באם איתות הקנייה היה לפני כ 20 יום לערך ובינתיים המנייה ירדה לשער נמוך יותר אך עדיין לא הגיע לסטופ שהצעת. כאמור עדיין לא קניתי את המנייה. האם לקנות או שמה עבד מומנט העלייה כלפי מעלה.

הכוונה למניות אשר הגדרת אותן כריסק מוגדל בתיק

תודה רבה

בני

היי רונן שאלה לגבי תיק המניות אשר אתה כותב בעניינו באשכול נפ

רונן בוקר טוב

בנוגע לניהול תיק מניות מסודר, באשכול נוסף שאתה כותב. מה קורה באם איתות הקנייה היה לפני כ 20 יום לערך ובינתיים המנייה ירדה לשער נמוך יותר אך עדיין לא הגיע לסטופ שהצעת. כאמור עדיין לא קניתי את המנייה. האם לקנות או שמה עבד מומנט העלייה כלפי מעלה.

תודה רבה

בני

Re: היי רונן שאלה לגבי תיק המניות אשר אתה כותב בעניינו באשכול נפ

ציטוט פורסם במקור על ידי benjamin
    רונן בוקר טוב

תודה רבה

בני
    לא רצים אחרי הרכבת אחרי שיצאה מהתחנה ...
    ממתינים לאיתות הקניה הבא.

בהצלחה

רונן
    ---

הצעה לרונן

סליחה על ההתערבות.
    אני לא מאמין בניתוח טכני אבל לא איכפת לי לדעת שאני טועה ובגדול.
    אני מציע לרונן לאחר ניתוח מניה להגיע למסקנא אם כדאי לקנות או למכור לקבוע מראש נקודות יציאה ולראות האם לפחות רוב התחזיות מתגשמות.

הצלחה של 50% היא גם בלי לדעת כלום לכן חשוב לראות האם רוב ההחלטות שמתקבלות על סמך ניתוח טכני מצליחות.
    אני מדגיש רוב ולא הכל. אני לא מצפה למאה אחוז וגם לא לתשעים אחוז ,שבעים וחמש אחוזי הצלחה מהעסקאות מספקים אותי בתנאי שההפסדים לא יהיו יותר על הרווחים לא במספר העסקאות אלא בכסף בפועל.
    בהצלחה !!!!

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות