x

עמוד 3 מתוך 47 ראשוןראשון 1234513 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 468

נושא: שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

Re: שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

ציטוט פורסם במקור על ידי sun99
    דמי כיס כתב:
    התיחסות:
    יכול להיות שלך כדאי לנהל החודש שתי מערכות של שוקת אחת רחבה לאור הנסיון שלך, ואחת של שחקן, כמובן בתנאי שלא תתבלבל, ותוכל למצוא את רגלך וידך בעניין.

כיוון שנראה לי שששחקן היה חייב בנוסף לכל השיקולים האחרים שציינתי בהודעה קודמת , ללכת למכנה המשותף הרחב ביותר.
    בהחלט יתכן. אם השוקת רחבה יותר מהשוקת של שחקן, זה יכול להוסיף ביטחון על חשבון רווח. אבל זה לא יותר מסוכן. על סמך הבדיקות שלנו, ראינו שאופציות רחוקות יותר, נשחקות קודם. ומעניין אותי לדעת למה שחקן בחר ב P990 ולא במשהו יותר רחוק.

מהניסיון שראיתי במשך חודשיים (וזה לא ניסיון מספיק), ראיתי שפעמיים אחרי בניית השוקת, הערך שלה על הנייר ירד. יש לזה פרשנות אחת חשובה: אם הערך על הנייר ירד, סימן שבניית השוקת מאוחר יותר, הייתה יעילה יותר. מזה הסקתי שכל כך רחוק מהסוף, אפשר בשקט לקנות אופציות רחוקות. תמיד יש זמן ללכת על יקרות יותר.

בכל אופן, שחקן הבטיח שיותר מאוחר, יביא את כל השיקולים שלו. אז בוא נראה מה הוא אומר.

אופיר, ביצעת את השוקת? אם כן באילו מחירים?

לכל כותבי השוקת יש מאמר שפורסם בהארץ ויכול להיות מעניין במיוחד עבור כותבי שוקתות מרובות.

http://www.haaretz.com/hasite/spages/1033421.html

ציטוט פורסם במקור על ידי דמקה
    לכל כותבי השוקת יש מאמר שפורסם בהארץ ויכול להיות מעניין במיוחד עבור כותבי שוקתות מרובות.

http://www.haaretz.com/hasite/spages/1033421.html
    זה אחד הדברים שאנחנו מקווים ששחקן יתייחס אליהם. אבל לא כשכותבים את השוקת פעם אחת. אלא כשכותבים אותה כמה עשרות פעמים.

שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

ביצעתי כתיבת שוקת רחבה בסטרייקים 970-1300 ללא הגנות.
    מקווה שהכתיבה כאן תעזור לי לעמוד בכללים שקבעתי לעצמי וציינתי באחד הדיונים בעבר.
    באמת מעניין אותי יהיה לראות איך שחקן מנהל את השוקת שהציע.

ביצעתי *5 פעמים ב 24.12 בשעה 15:20

בטחונות לכל פעם = 1200 ₪ / בבנק אחרי תוספת 10% הבטחונות = 1320 ₪

חישוב לפעם אחת
    כתיבה put 990 רווח 160 ש"ח
    קנייה put 980 עלות 140 ש"ח

כתיבה call 1260 רווח 55 ש"ח
    קנייה call 1280 עלות 40 ₪

עמלות 2.5 ₪(בהנחה שלא נסגור וביצענו רק צד אחד אז משלמים רק צד אחד עמלות )* 4 יח = -10 ₪

סה"כ הכנסה = +25 ₪

= 2% תשואה

ציטוט פורסם במקור על ידי gomer
    לא. כרגע אני מעדיף ללכת לפי הראש שלי.
    גבול עליון שלי 1260, גבול תחתון 940.

אני מתמקד באופציות באזור המחירים של 50-70 ש"ח, מתוך הנחה שאלו ישחקו ראשונות. רוצה להוציא 2000 ש"ח ככה על התקופה הראשונה. ה 990 של שחקן גבוה לי, ונראה לי שיקח זמן עד שהשחיקה תגיעה אליה.

אני לא יודע מה השיקולים שלו. אולי הוא מתכנן תזוזה ראשונה רק בעוד שבועיים. בכל אופן, תמיד אפשר להצטרף אליו. זה לא בעיה.

דמי כיס: שמתי לב שברמות המחירים שאתה מדבר בפוטים, ההפרשים בין סטריק לסטריק 10-15 ש"ח, המקום הראשון שיש פער של 30 ש"ח זה 980-990. כל זאת עם שומרים על העיקרון של שחקן, הגנה בסטרייק אחד.

ציטוט פורסם במקור על ידי דמי כיס
    ציטוט פורסם במקור על ידי gomer
    לא. כרגע אני מעדיף ללכת לפי הראש שלי.
    גבול עליון שלי 1260, גבול תחתון 940.

אני מתמקד באופציות באזור המחירים של 50-70 ש"ח, מתוך הנחה שאלו ישחקו ראשונות. רוצה להוציא 2000 ש"ח ככה על התקופה הראשונה. ה 990 של שחקן גבוה לי, ונראה לי שיקח זמן עד שהשחיקה תגיעה אליה.

אני לא יודע מה השיקולים שלו. אולי הוא מתכנן תזוזה ראשונה רק בעוד שבועיים. בכל אופן, תמיד אפשר להצטרף אליו. זה לא בעיה.

ציטוט פורסם במקור על ידי sun99
    דמי כיס: שמתי לב שברמות המחירים שאתה מדבר בפוטים, ההפרשים בין סטריק לסטריק 10-15 ש"ח, המקום הראשון שיש פער של 30 ש"ח זה 980-990. כל זאת עם שומרים על העיקרון של שחקן, הגנה בסטרייק אחד.
    נכון. מכאן שלא שמרתי על העיקרון הזה .

שחקן עושה שוקת, שכל אחד יכול להשתתף בה. גם מי שביטחונותיו מוגבלים. הוא מנסה לשמור על עיקרון ה 1000 ש"ח ביטחונות לשוקת. אני לא בטוח שהעיקרון הזה מתאים לי.

יוסי אמר בקורס, שכשמדובר במחירים כאלו לא צריך הגנה. אני מקבל את זה כי גם אם יקרה אסון מוחלט, לא תהיה תזוזה ביום אחד של 12%. ואז ההגנה לא רלוונטית, ואני אוכל להחליט מה לעשות (לחתוך הפסד או כל דבר אחר). בשיא המשבר (מזיכרון), התזוזה היומית הגדולה ביותר הייתה של 5%. תאמין לי שאם אני רואה מחר תזוזה של 5%, אני חותך החוצה. יש גם עניין של עמלות שמעיק כאשר מדובר על מחירים נמוכים. על מנת להרוויח 30 ש"ח, צריך לעלות כאמור ל 980-990. וסיבוב על האזור הזה הוא שתי קניות ושתי מכירות. ארבע פעולות. מה שמשאיר כבר רק 20 ש"ח. אני מכרתי 940 במחיר ממוצע של 60 ש"ח ליחידה. וכל סיבוב שם לוקח רק 2 עמלות.

ברור שעם התקדמות החודש וקירובים, זמן ההגנות יגיע גם יגיע. אבל נראה לי שבמשוואה של הגנה מול התרחקות נוספת, עדיפה ההתרחקות הנוספת. אני מרוויח כמעט פי 3 ונמצא 5 סטרייקים יותר רחוק.

שמתי קניה של P880 במחיר מאד זול. יתפוס, יתפוס. לא אז לא. זה רק לעניין ביטחונות, כי אם יתפוס, אוכל למכור עוד כמה P940 עם אותם ביטחונות.

אני שוב אומר. (לדעתי) במרחקים האלו, ההגנה היא לא בביטחונות, אלא בכלב השמירה.

אבל כמובן שאני לא ממליץ ללכת לפי דרכי. הירוק של העליות הוא כלום לעומת כמה שאני ירוק מול שחקן. אז כמובן שעדיף לכולם ללכת לפי דרכו. אני עושה מה שטוב לי, בלי לקחת שום אחריות על אחרים.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות