x

מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: טיב טעם על שולחן הניתוחים [יתר120]

טיב טעם על שולחן הניתוחים [יתר120]

תקציר טכני:

המניה במגמה עולה בגל המשני ובתנועה עוצמתית מעלה.

יודגש כי עד כה המחזורים במניה זו היו דלים ביותר והסחירות הנמוכה היוותה סיכון גבוה.
    עליה של 180% במניה מאז אוקטובר, במחזורים דלים יחסית, חייבת להיות מגובה בתוכן וחילופי הבעלות ברשת אינן מהווים (לדעתי) פרמטר כלכלי משמעותי עדיין.
    התנודתיות החדה שמפגינה המניה בשבוע האחרון, אינה תורמת ליציבותה ומהווה אף היא גורם סיכון.

אני מצפה לתיקונון קצרצר במהלך היומיים-שלושה הקרובים (יתכן שכבר היום) - עובדה שתהווה עבור אלו מכם המעוניינים בה, הזדמנות כניסה. בתום התיקון ישאפו המחירים לשוב צפונה.

בהצלחה,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

Re: טיב טעם - תקציר טכני

רונן האם אתה יכול להעריך לאיזה שער המניה (טיב טעם) צפויה להגיע.והאם היא תצפין או תדרים בשבוע הקרוב.

שאלה נוספת לגבי מניית פרוטרום מה הצפי לגביה?

הודה גם על הסבר פשוט (לאדיוטות) מה הן היתרונות,חסרונות בהחזקת אופציות של מניה?

תודה רבה

ציטוט פורסם במקור על ידי pr2010
    רונן האם אתה יכול להעריך לאיזה שער המניה (טיב טעם) צפויה להגיע.והאם היא תצפין או תדרים בשבוע הקרוב.
    1) אינני יכול להעריך לאיזה שער תגיע המניה. אילו יכולתי, הייתי כותב זאת בסקירה.
    2) כפי שכתבתי בסקירה, אני מצפה לתיקונון קצרצר (שכבר החל אתמול). יתכן שיסתיים כבר ביום ראשון ויתכן שיימשך זמן מה. אין לי אפשרות לדעת.

לשאלתך בנוגע לאופציות, מדובר בכתבי אופציה על מניות:
    כתב אופציה היא הזכות, לרכוש מניה במחי ידוע מראש, במועד כלשהו בעתיד.
    כלומר, אתה משלם פרמיה נמוכה מאד באופן יחסי לשער המניה כיום, בשביל הזכות לרכוש את המניה בעתיד, בשער נתון, כנגד "שיעור הוספה" שנקבע מראש. מכאן שהמחיר שתשלם עבור המניה בעתיד הוא הפרמיה ששילמת, בתוספת "שיעור ההוספה" שנקבע.
    לדוגמא:
    מניית "יחזקאל" נסחרת היום בשער 100.
    האופציה עליה נסחרת בשער 2.0.
    שיעור ההוספה שנקבע הוא 99.
    מכאן שהסכום אותו תשלם עבור המניה היום הוא 101 ש"ח.
    אבל אם המניה תעלה ל- 120, יהיה בידך לקחת אותה בהנחה של 19 ש"ח, או כ-20%.
    מובן שאם המניה לא תעלה, או שהיא תרד, האופציה שבידך לא תהיה שווה דבר והפסדת 2 ש"ח ששילמת כפרמיה.

יתרון נוסף שיש בכתבי האופציה (אבל כנראה לא לך) הוא היכולת לאסוף כתבי אופציה מבלי שאף אחד ירגיש, וביום נתון כלשהו להשתלט על החברה או על אחזקה מהותית שלה, על ידי המרת כתבי האופציה למניות.
    איסוף מניות נתון למעקב הציבור ומחייב דיווח בשלבים מסויימים, ואילו איסוף כתבי אופציה, אינו מחייב דיווח ואינו בר מעקב.

מקווה שזה היה מספיק ברור.

שבת שלום,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

רונן תודה רבה על ההסבר הכן מאיר עיניים.

ממה שאני מבינה מהקריאה על המלצותייך באם אני מתלבטת בין טיב טעם לאינטרנט זהב.
    המלצתך תהיה לאינטרנט זהב?

ציטוט פורסם במקור על ידי pr2010
    רונן תודה רבה על ההסבר הכן מאיר עיניים.

ממה שאני מבינה מהקריאה על המלצותייך באם אני מתלבטת בין טיב טעם לאינטרנט זהב.
    המלצתך תהיה לאינטרנט זהב?
    לא הבנתי את הקשר בין שתיהן ...
    לאיזה טווח זמן מדובר?
    אם אני נלחץ לקיר וצריך להמר, לדעתי דווקא קמטק תשיא את התשואה הגבוהה ביותר בטווח המיידי. אבל אני לא נוהג להמר, וכל מניה יש לשקול בהתאם לאופי ההשקעה של כל משקיע ובהתאם להרכב התיק שלו.

שבת שלום

רונן
    ---

רונן טיב טעם תיקנה וירדה הרבה מאד מאז השיא לפני כמה ימים?
    האם לדעתך היא תתחיל לעלות? ומתי?

תודה על הכל

ציטוט פורסם במקור על ידי rahavj
    רונן טיב טעם תיקנה וירדה הרבה מאד מאז השיא לפני כמה ימים?
    האם לדעתך היא תתחיל לעלות? ומתי?

תודה על הכל
    העובדה כי המניה תיקנה תיקון עמוק ומשמעותי, וחצתה את גבול ה-50% ממהלך העליות האחרון, מצביעה על חולשה מסויימת.

היום נבלם התיקון על רמת ה- 2/3 ממהלך העליות האחרון. ולבסוף סגרה המניה מעל לרמת ה- 50%. במידה ותשמור על מקומה מעל לרמה זו, ניתן יהי לצפות לחזרה למהלך שוורי.

בכל מקרה, איתות הקניה הבא רק בפריצת רמת 208, במחזור גבוה.

ערב טוב,

רונן
    ---

תודה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות