x

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 34

נושא: סימולטור מתוקן

Re: סימולטור מתוקן

בעיה בשינוי שנת פקיעה
    כשאני משנה את השנה ל 2010, מופיע במקום השנה " 02 יולי "

ציטוט פורסם במקור על ידי devy
    רון
    ראשית תודה על ההשקעה
    אכן בקובץ של 2003 יש בעיה בלשונית CHART הכפתורים נעלמים.
    האם ישנה דרך להחזירם?
    אני מבין שלפחות בגיליון טסט זה בסדר.

כאשר היתה לי גישה ל-2003 שמתי לב שבכל לחיצה הכפתורים זזים שמאלה עד שנעלמו כליל. עכשיו אין לי אפשרות לבדוק. זהו באג באקסל עצמו שתוקן ב-2007. אם זה המצב אצלך ואתה עדיין מעוניין להשתמש בגיליון (אוליי פשוט עדיף לבטלו) , תוכל לסמן את הכפתורים (לבטל הגנת גיליון+לחצן ימני בעכבר על הכפתור הסורר - אפשר לעשות גרופינג של כל הלחצנים ולהזיז את כולם יחד) ולהזיז אותם הרבה ימינה.

דבי, הכי טוב שתנסה להשיג 2007.

ציטוט פורסם במקור על ידי ML1
    בעיה בשינוי שנת פקיעה
    כשאני משנה את השנה ל 2010, מופיע במקום השנה " 02 יולי "
    האם אתה עובד על 2003 כי בגירסא שלי אין בעיה ואין לי גישה לאקסל 2003?
    תנסה לפרמט את התא : בטל הגנת גיליון-מקש ימני-פורמט תאים מספרים.

מצויין
    אכן בתא השנה היה רשום חודש ושנה, שיניתי למספרים ללא נקודה עשרונית וזה סודר,
    תודה

המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון
    תודה.

הי רון
    יש לי בעיה עם "רכז פוזיציה" בגיליון 2007.
    מכרתי P1100 אחד, במחיר של 560.
    כעבור מס' ימים, קניתי 3 P1100, במחיר של 55 כל אחד.
    לאחר שעשיתי רכז פוזיציה, הוא צמצם לי את שתי השורות לשורה אחת,
    כאשר הערך בעמודה של "מחיר ביצוע" הוא 198-
    כתוצאה מכך, הגרף והטבלה של התגמול בפקיעה לא מחושבים טוב מכיוון שהוא לא מתחשב בשתי ה - P1100 שברשותי.

עודד.

ציטוט פורסם במקור על ידי gabbayo
    הי רון
    כתוצאה מכך, הגרף והטבלה של התגמול בפקיעה לא מחושבים טוב מכיוון שהוא לא מתחשב בשתי ה - P1100 שברשותי.

עודד.

צודק. התוכנית מתייחסת למחיר ביצוע שלילי כאל שגוי אבל עכשיו כשמרכזים פוזיציה זו אפשרות קיימת שלא לקחתי בחשבון בחישוב רווח פקיעה וסגירה. בנתיים מה שהייתי מציע לך לעשות זה לעבוד ב-2 שלבים. את הקניה של P1100 תרשום רק כמות 1 במחיר 55. תריץ רכז פוזיציה והתוכנה אמורה להעלים את האופציה ולשים את הפרש התזרים בתא CASHADJ. אחר כך תוסיף בניחותא את 2 הקניות הנותרות.

לחילופין העלתי רק אקסל 2007 כולל התיקון ע"מ שמי שיוריד יקבל כבר גירסא מתוקנת.

http://www.sendspace.com/mysendspace/fi ... der=um0cl7

ציטוט פורסם במקור על ידי RH2000
    ציטוט פורסם במקור על ידי gabbayo
    הי רון

עודד.

צודק. התוכנית מתייחסת למחיר ביצוע שלילי כאל שגוי אבל עכשיו כשמרכזים פוזיציה זו אפשרות קיימת שלא לקחתי בחשבון בחישוב רווח פקיעה וסגירה. בנתיים מה שהייתי מציע לך לעשות זה לעבוד ב-2 שלבים. את הקניה של P1100 תרשום רק כמות 1 במחיר 55. תריץ רכז פוזיציה והתוכנה אמורה להעלים את האופציה ולשים את הפרש התזרים בתא CASHADJ. אחר כך תוסיף בניחותא את 2 הקניות הנותרות.

http://www.sendspace.com/mysendspace/fi ... der=um0cl7
    הי רון,
    התיקיה ריקה...
    תודה.
    סוחר אופציות מעו"ף שלא שומר על הכללים עלול לאכול חצץ מכף של טרקטור.
    .No emotions, only mathematics

http://www.sendspace.com/mysendspace/fi ... der=um0cl7[/quote]
    הי רון,
    התיקיה ריקה...
    תודה.[/quote]

הממ.. אני לוחץ על הקישור והוא דווקא עובד וגם מראה איזה הורדה אחת.בכל מקרה קבל קישור גם לרפיד רק אקסל 2007
    http://rapidshare.com/files/324480772/TA-1209Final.xlsm

תודה, רון.
    התיקון עובד.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות