x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 13

נושא: ניתוח טכני EUR/NZD (לבקשת qjol)

ניתוח טכני EUR/NZD (לבקשת qjol)

המטבע הניוזינלנדי ממשיך להתחזק ביחס ליורו.
    התיקון שהתרחש בחודש וחצי האחרונים, נבלם בדיוק ברמת ה- 50% של המהלך שהתחיל ב- 13 ליולי 09 ונבלם (בנתיים) ב- 21 באוק' 09 בשער 1.9695

ב- 10 לדצמ' 09, שבר הניוזינלנדי את קו המגמה המשנית של היורו, ואותת שהוא "חוזר למשחק" ומתכוון לחזור ולהתחזק.

שבירת רמת 1.9925 (המשמשת כרגע תמיכה) מטה, תסיים את הגל המשני העולה של היורו ותהפוך את הכף לטובת הניוזלנדי.
    התנגדות קרובה ברמת 2.0227.

בהצלחה,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

Re: ניתוח טכני EUR/NZD (לבקשת qjol)

השאלה האם לא מדובר על שבירת קו מגמה יורדת תוך כדי יצירת שפל גבוה יותר (1) ושיא גבוה יותר (2)

לא כל כך הבנתי אותך.
    רשמתי:
    שבירת רמת 1.9925 (המשמשת כרגע תמיכה) מטה (נקודה 3 על הגרף המצורף), תסיים את הגל המשני העולה של היורו ותהפוך את הכף לטובת הניוזלנדי.

הנה התמונה כפי שאני רואה אותה (על הגרף שלך).

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

אוקיי תודה, בכל מקרה הכוונה היתה האם אין כאן הזדמנות כניסה ללונג לטווח ארוך וסטופ קצר

ציטוט פורסם במקור על ידי qjol
    אוקיי תודה, בכל מקרה הכוונה היתה האם אין כאן הזדמנות כניסה ללונג לטווח ארוך וסטופ קצר
    במטבעות אתה חייב להיות מדוייק.
    לונג לאיזה כיוון (מטבע)? לונג EUR או לונג NZD ? ולאיזה טווח זמנים ?
    ---

לונג אצלי הכוונה כמו בגרף (הרי לא הבאנו גרף של ZNDEUR) בכל מקרה הכוונה לונג EUR שורט NZD

ובקשר לטווח זמנים למדתי ממישהו בשם רונן (אנליסט בכיר הנודע בכינוי mronen62) אני מוכן לקחת כל מה שהשוק מוכן לתת ולעבוד בשיטת טריילינג סטופ

כרגע אני לא רואה לונג יורו באף טווח זמן.
    לא עוקב באופן שוטף אחר התוך יומי, אבל יתכן שיהיה לך סיבוב לונג בעוד 20-30 דק'.
    תעקוב אחרי גרף 15 דק' וגרף 5 דק'.
    היורו חצה את הבולינג'ר מעלה לרצועה העליונה.
    תציב על הגרף גם בולינג'ר וגם Parabolic SAR ויהם יספקו לך את המידע הדרוש.

בהצלחה,

רונן
    ---

קיבלת איתות לונג עכשיו !!!
    ---

תודה להערכתך עד איזה יעד מחיר (הכוונה לא בשיטת הסטופ)

מצחיק אחד ... זה טרייד תוך-יומי קצר טווח ואני לא עוקב באופן סדיר
    (ומשעת התגובה שלך, גם אתה לא כל כך ... יכול להיות שהטרייד הסתיים עד שהגבת)

אני לא הכתובת לניהול טריידים תוך יומיים מעל גבי הפורום ...
    אולי מישהו יותר מוכשר ממני יכול.

בהצלחה,

רונן
    ---

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות