x

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 39

נושא: המלצת קנייה - קמהדע

המלצת קנייה - קמהדע

ההמלצה נכתבה היום, 13/12/09.
    שער המנייה הנוכחי: 1,958
    מחיר יעד למנייה: 2,830
    המלצה: קנייה

המנייה עברה רבות בתקופה האחרונה, כאשר מכירה מאסיבית של מוסדיים מורידים את המנייה בשיעור של כ-35% בתוך פחות מחודשיים. (אחוז הירידה מחושב לביצועי המניה מתאריך 26/10 ועד לאתמול)

לאחרונה, נכנסו 2 חוזים לא גדולים במיוחד, אבל חוזים אלו ביחד עם צפי חיובי לביקורת שתתרחש בחברה בתחילת 2010, לא משאירים מקום לספק. סביר מאוד שהמנייה תתקן בתוך חודשים ספורים לפחות חלק מירידות אלו, ולכן אני ממליץ בחום על קנייה של המניה.
    iFirst - קידום אתרים | בבילון להורדה

Re: המלצת קנייה - קמהדע

ציטוט פורסם במקור על ידי Wogee
    ההמלצה נכתבה היום, 13/12/09.
    שער המנייה הנוכחי: 1,958
    מחיר יעד למנייה: 2,830
    המלצה: קנייה

המנייה עברה רבות בתקופה האחרונה, כאשר מכירה מאסיבית של מוסדיים מורידים את המנייה בשיעור של כ-35% בתוך פחות מחודשיים. (אחוז הירידה מחושב לביצועי המניה מתאריך 26/10 ועד לאתמול)

לאחרונה, נכנסו 2 חוזים לא גדולים במיוחד, אבל חוזים אלו ביחד עם צפי חיובי לביקורת שתתרחש בחברה בתחילת 2010, לא משאירים מקום לספק. סביר מאוד שהמנייה תתקן בתוך חודשים ספורים לפחות חלק מירידות אלו, ולכן אני ממליץ בחום על קנייה של המניה.
    למה ומדוע המוסדיים נזכרו למכור עכשיו את קמהדע?

מאד מתפלא עליך. המנייה במגמת ירידה ברורה תיבדוק גרף שלה.
    בנוסף ברגע של הודעה חיובית כזאת המנייה לא מזנקת חדות זה תמרור אזהרה,ראה טאואר לפני שבועיים, מזור ועוד.

המניה עברה תיקון וכעת תתחיל בעליה .חברה מטובה...

13/12/2009 09:49 מאתר הבורסה: קמהדע-
    זכתה במכרז לאספקת חיסון נגד כלבת ואנטי RH בהיקף 3מ$ בהודו
    מזל אינו מקרי. מזל הוא המפגש בין הכנה מוקדמת ובין
    הזדמנות הנכרית בדרכינו (אנתוני רובינס).

kotler1580 - המוסדיים לא מכרו עכשיו את המניה, אלא בחודשיים האחרונים הם סיימו את המכירות המסיביות שלהם. כעת שהמוסדיים לא יכבידו עם מכירות כבדות, המנייה פתוחה לעליות.
    רענן - המסחר הושפעה רבות מהמכירות של המוסדיים, וכעת שרובם סיימו לעשות את ההתאמות והמכירות הנדרשות כדי להתאים את עצמם למדדים ולתעודות הסל, המנייה רק חיכתה לסימן כדי לעשות את הדרך חזרה לשערים בהם היא הייתה לפני חודשיים.

חשוב לציין, שלא אמרתי שהמניה תתאושש במלואה, אבל לפי הערכתי רוכשי המניה בימים אלה מקבלים אותה במכיר מצויין.

שלום נדב,

לצורך גילוי נאות - האם אתה מחזיק במניה ?

תודה

לא סוחרים נגד המגמה. נקודה.
    בדיוק כשם שלא היית שוחה נגד הגלים בים ... כך אין מקום לסחור נגד כיוון השוק, אלא אם אתה מהמר או שיש לך כיסים עמוקים במיוחד.

להמר מותר ... אבל לא רצוי (אני באופן אישי נגד) ובכל מקרה רק בסכומים קטנים ועם הגדרות מאד ברורות ... עדיף שתהיה מוזיקה ברקע ונערות בלבוש מינימאלי יגישו דרינקים תוך כדי ... וגם אז רק לערב אחד ובסכום מוגבל.

המוסדיים גילו לך בדיוק מה דעתם על המניה הזו, למה שלך תהיה דעה הפוכה ?
    (למזלם יש הרבה עם דעה הפוכה, ולכן הם גם הצליחו למכור את האחזקות שלהם).

תמיד תוכל להכנס לפוזיציה במניה, במידה ותשנה את הכיוון. למה דווקא עכשיו ?

פריירים לא מתים ... הם רק מתחלפים כל הזמן.

בהצלחה,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

kapako - רכשתי אותה היום, במחיר שציינתי במעלה הדיון. (ושחושבים על זה - למה שמישהו שבוטח במנייה וממליץ עליה, לא יעשה את הצעד המתבקש ויקנה אותה? :?: )
    mronen - יש הבדל בין לסחור נגד המגמה, לבין להצטרף למגמה שמתחילה עם ראשיתה, ובכך להינות מכל פירותיה. כפי שציינתי בהמלצה, המנייה ירדה והמוסדיים נפטרו ממנה בעיקר עקב אילוצים של התאמת הקרנות ותעודת הסל. לא קרה משהו דראסטי במנייה בתקופה האחרונה שמצריך ירידה של 35% בשווי שלה. כעת, משתמו ההתאמות, נפתח כעת השער לעלייה במנייה. ושוב - אינני סוחר נגד המגמה, אלא מזהה מגמה מתחילה ומצטרף אליה בראשיתה.

אני גם נכנסתי היום.

אני מסכים עם הטענה של רונן שלא לסחור נגד המגמה אך נראה לי (ומקווה שלא אתבדה) שיש כאן מקרה של כשל שוק והזדמנות לנצל אותו לטובתי.

קמהדע נידונה להיפלט ממדד ת"א 100 באופן סופי רק בימים האחרונים וזה אילץ את קרנות הסל להיפטר מהרבה סחורה ומהר. המחיר ירד אפקטיבית בהתאם.

מדוע נכנסתי היום? חיפשתי סימנים לכך שלחץ המכירה התמתן ומצאתי אותם אתמול והיום. ראיתי גם פולסים של קניה מסיבית (כנראה מוסדיים).

יכול להיות שנפלתי למלכודת דבש (הפראייר התורן) אך גם אם מחר המחיר ירד אני מאמין שזהו מחיר אטראקטיבי ובטווח החודשיים הבאים זה יוכח.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות