x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 21

נושא: ניתוח טכני נפט

ניתוח טכני נפט

הזהב השחור נראה כמתכנס לתעלה ונעצר על תמיכת פיבו' 61.8 משאומר שהירידה הייתה טכנית בלבד אבל כן מסתמן כיוון מסויים כלפי מטה עם גבולות בין 79$-75$ המשך הכיוון יבחן בהתנגדות של ממוצעים נעים אקס' 144 ו169 (ברמה של 77$ שזה יוצא די באמצע לצערנו).

כל עוד ישנו חוסר וודאות בשוק רמה של 77$ לא אמורה להפרץ ונמשיך לרדת עם התעלה וכאשר התנגדות פיבו' 61.8 תפרץ מטה אנו נגיע ל73.5$

שלום

תודה על הניתוח.
    כרגע אנחנו ב72-60.
    שזה מה אומר ?

תודה על תשובתך.
    מנש
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים,,,

Re: ניתוח טכני נפט

המומנטום בשפל וRSI במכירות יתר כמו גם כן הסטוקסטיק אמור להיות תיקון מעלה עד 73.7 אפילו אולי עד 74 ואז ימשיכו הירידות היעד אמור להיות 72.2 ואז 71.1

Reתודה

סוף סוף מישהו שמדבר עברית.

איפו לומדים את הידע הזה .
    אני רוצה גם.

אני רציני .
    תודה ולילה טוב.
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים,,,

[quote="סטס"]המומנטום בשפל וRSI במכירות יתר כמו גם כן הסטוקסטיק אמור להיות תיקון

אם תוכל לתת הסבר קצר ל-RSI-מכירות יתר וסטוקיסטיק.
    הודה לך מאוד .
    וכן אם יש לך מילון מונחים שאתה יודע עליו .
    כמו כן המלצה לספרים.

תודה

מנש

http://www.globes.co.il/news/article.as ... 1000449118

קראתי קצת מהרשת.

חייב ספרות או קורס בנידון.

תודה

ציטוט פורסם במקור על ידי סטס
    הזהב השחור נראה כמתכנס לתעלה ונעצר על תמיכת פיבו' 61.8 משאומר שהירידה הייתה טכנית בלבד אבל כן מסתמן כיוון מסויים כלפי מטה עם גבולות בין 79$-75$ המשך הכיוון יבחן בהתנגדות של ממוצעים נעים אקס' 144 ו169 (ברמה של 77$ שזה יוצא די באמצע לצערנו).

כל עוד ישנו חוסר וודאות בשוק רמה של 77$ לא אמורה להפרץ ונמשיך לרדת עם התעלה וכאשר התנגדות פיבו' 61.8 תפרץ מטה אנו נגיע ל73.5$
    אם אתה רוצה לנתח את הנפט, תנתח את הנפט. למה לנתח דולר/נפט? ולמה בגרף שעה?
    איך אתה מתכוון להסיק מסקנות ארוכות טווח מגרף שעה ?

הנפט כרגע חסר מגמה (בגל המשני) ובמגמה יורדת בגל המינורי.
    רמת התמיכה המשמעותית עוד לפניו ב- 72 $. שבירת רמת התמיכה הזו מטה, תהווה איתות חולשה.

התנגדות קרובה באיזור 79 $.

מתנדי המומנטום בטריטוריה דובית.

בהצלחה,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

היי רונן -אני קורא מושבע שלך בדהמרקר.
    ונהנה לראות את הניתוחים שלך וכן את ההסברים על המדדים החשובים.
    תודה רבה

ציטוט פורסם במקור על ידי bpy
    היי רונן -אני קורא מושבע שלך בדהמרקר.
    ונהנה לראות את הניתוחים שלך וכן את ההסברים על המדדים החשובים.
    תודה רבה
    תודה לך
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

מני אתה יכול למצוא המון מידע ברשת על כל האינדיקטורים ומדדים כמובן יש יותר באתרים באנגלית אך גם בעברית יש הרבה, מהנסיון שלי הספר או הקורס צריך שיבוא על מנת לסדר את הידע שכבר נרכש מהרשת(כך לפחות אני עשיתי)

רונן אני בא ממסחר במט"ח וזה משיש לי מבחינת תוכנות מסחר, אני גם סוחר תוך יומי לכן לא מסתכל על טווך ארוך.

תודה על הניתוח שלך.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות