x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 15 מתוך 15

נושא: האסטרטגיה השבועית נראית רע!

Re: האסטרטגיה השבועית נראית רע!

לא מבין מה אנשים פה לקחו הכל כל כך אישית.
    א השבוע זו הפעם הראשונה שלקחתי את האסטרטגיה וכנראה בחרתי שבוע לא קל. לא יודע מה פה בעבר ככה שלא מכיר תלונות וקיטורים.
    אין לי שום ביקורת על השחקן ואני חושב שהאסטרטגיה עצמה מעולה, רק שורט סקוויז חמור יגרום לה להפסדים ועובדה שכמעט בכל רגע נתון מאז יום ראשון היא היתה ברווח (אולי חוץ מביום שני בבוקר).
    אני גם האחרון שיאשים אנשים אחרים בהפסדים כספיים שלי, כל אחד אחראי לכסף שלו ובטח אם הוא מקבל מעין שירות איתותים ועוד בחינם.
    אבל דווקא מהסיבה הזאת שאני אוהב להיות אחראי לגורלי רציתי לדעת מה התוכנית יציאה, מה הסטופ לוס וזה לא צוין בשום מקום על ידי השחקן. לשבת כל היום בפורום ולעשות REFRESH לחכות שהשחקן יעלה ויעדכן אין לי זמן לזה לכן רציתי לדעת מראש מה לעשות בתרחיש של המשך עליות חדות. בינתיים יש חזל"ש למרות הסגירה החזקה בארה"ב. :geek:
    רציתי לדעת מה היעד החדש מחר נגיד כדי שיביא ל-10 אחוז המיוחלים וסגירת פוזיציה, דובר על 1045 אבל עכשיו כבר עבר עוד יום אז אולי זה יתקבל במדד יותר גבוה?
    תודה

ששון יש לך כבר 10% ושחקן הוציא הודעת סגירה אז תצא.
    מה שמפריע כאן לאנשים ואולי אתה חדש ולא מכיר את התופעה וזה בסדר,
    שלפעמים חצי שעה אחרי שעולה האסטרטגיה כבר יוצאים כל מיני חכמולוגים שמסבירים למה האסטרטגיה לא תצליח וכדומה.זה יוצר לחץ מיותר ואפילו בכותרת שפירסמת שהיא שהאסטרטגיה נראית רע יש להלחיץ אנשים.

לא רק שהיא לא נראתה רע אלא לאורך כל הדרך אפילו לא היתה בהפסד !
    זה בסדר להיות לחוץ משורט סקוויז ואתה לא צריך לעשות ריפרש - כמו שכתבת תסמוך על עצמך: אם אתה חושב שיהיה תבצע סגירה וזהו.

אני מבצע את האסטרטגיות של שחקן קצת פחות משנה גם כמעקב וגם בתיק האישי שלי ובשנה האחרונה היה פעם אחת שהיא נסגרה בהפסד !
    חצי שנה ברצף שהאסטרטגיה נותנת בממוצע 10% בשבוע ! אני אומר בממוצע כי כמו שיש שבועות ששחקן אומר לסגור גם ב 5% רווח ולהסתפק בזה יש שבועות שבבוקר למחרת אתה כבר ב 15% ויש גם פעמים שב 50% רווח.
    הבעיה שלאורך הדרך הרבה פעמים אנשים נלחצו וסגרו ומשייכים את זה לפעמים לתגובות לחוצות שהיו כאן.

הבעיה היחידה שאנשים לא מבינים כאן
    זה שהצהרות מבהילות,היסטריות ומפחידות, עלולות
    לגרום בפרט למתחילים לעשות טעויות כמו
    שקרה אין ספור פעמים והם סגרו אסטרטגיות
    בהפסד כששעה אחרי זה אם לא היו מוכרים היו
    ברווח. לכן לכל אחת ואחד תהיה אחריות אישית
    לבטא את רחשי ליבו בצורה פחות היסטרית ובומבסטית
    תזכרו, חיים ומוות ביד הלשון.

בהצלחה לכולם

- אלטון בראון, וואו - איזה שם גנוב, וגם כבוד לזמר האהוב עלי, אז גם אני מסכים איתך שזה כבר לא נראה רע, והאסטרטגיה תיראה מחר אחלה.....

- "ועושי השוק" של ת"א25 נפלו בפח, וזה בגלל שעד יום רביעי נקלטו היצעים של וול סטריט ואירופה ללא ירידת השער, והמדדים נשמרו ולא נפגעו, וזה למרות שעברו כספים מוול סטריט לטרז'רי נויטס, ואת זה גילינו בירידת תשואות אג"ח האוצר האמריקני, כלומר, עליית הביקושים לבונדס

- אבל בימים חמישי+שישי החלו מדדי וול סטריט ואירופה לרדת, אז האם יוצא לדרך תיקון נוסף? את התשובה נקבל השבוע, אז שבוע טוב לכולם, ובהצלחה לפקיעה

והיה אם שוב יוצא הזמר אל הדרך,
    שוב יורדים וול סטריט ואירופה ובוכים.
    מניה, אל אנה את יורדת ?
    מניה, עצוב על השווקים.

שוב נושאת את פת-קבר ומים,
    תרמילים, תוגה של היצעים,
    שוב תולה את עין בשמים
    ומשעול בנתיב התיקונים.

שוב האור דועך על מניותיך,
    שם השיר נפתח באהבה.
    מניה, ראשית הירידה היא,
    ואיני יודע את סופה.

עלטה. רק קול רנת-הנשק.
    אי בזה הדרך בירידה.
    את, מנייתי, גלוית-עינים.
    רק כדור-המות הוא סומא !

היא סמואה עד מות, המתכת,
    אך כוכבי-הדרך עוד צחים.
    המניות יודעות לאן לרדת,
    שובי, מניה, אל הדרכים.

עמהן תשאי סמורת-הפלד
    עקשנות, פלדה ולחם-חק.
    מניה שלי, אם את נופלת,
    גם שירי יפל עמך רחוק.

עמדך היא קרן מקפת,
    ילחם, לא ישאירך לבד.
    עד אשר יקטף עמך רקפת
    בהרים אל נכח באב-אל-ואד.

כי נפל בירכתי-הדרך
    צל עובר ימינו הבורחים.
    מניה שלנו, שאי, קודרת
    תם זכרנו, הלאה - בדרכים.

- ששון, אתה טועה בכל, חוץ מדבר אחד בלבד, "לשבת כל היום בפורום ולעשות REFRESH ולחכות שהשחקן יעלה ויעדכן" ...וגם לזה יש פיתרון, אם ישלחו אימילים לנמענים, אבל אני חושש שזה נוגד את הוראות הרשות לניירות ערך, אז שיהיה לך שבוע טוב, ובהצלחה לפקיעה, תודה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות