x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: פרויקט שרונה גינדי

פרויקט שרונה גינדי

המחירים בפרוייקט מענינים בסביבות 800 אלף ש"ת. הבנתי שעדיין אין היתרי בניה ולא סגרו עדין עם קבלן מבצע סבירות גבוהה לדניה סיבוס. זמן ביצוע כ 4 שנים.
    מה דעתך מורנו לאור הנתונים הנ"ל לגבי סיכון סכוי?
    50 אחוז מערך הדירה צריכים להיות משולמים עם קבלת ההיתר.

Re: פרויקט שרונה גינדי

ציטוט פורסם במקור על ידי דנה388
    המחירים בפרוייקט מענינים בסביבות 800 אלף ש"ת. הבנתי שעדיין אין היתרי בניה ולא סגרו עדין עם קבלן מבצע סבירות גבוהה לדניה סיבוס. זמן ביצוע כ 4 שנים.
    מה דעתך מורנו לאור הנתונים הנ"ל לגבי סיכון סכוי?
    50 אחוז מערך הדירה צריכים להיות משולמים עם קבלת ההיתר.
    800 אלף שח לדלת או לממד?

אין מצב, קרקע לדירה עלתה להם יותר.

שווה בדיקה מחדש,צר לי לנפץ את החלום.אין מחירים כאלו .

800 אלף דולר

היי דנה,

כמשפטן המלצתי לכלל החברים היא לא לעשות כל פעולה בקרקע שטרם ניתן לה היתר , כיוון שאין ספק כי הסיכון במצב מעין גבוה.
    מאידך, אני מאמין כי אכן ההיתר המיוחל עתיד להתקבל ואין להסיק מתחילת תשובתי אחרת אלא לנקוט במשנה זהירות מקובלים ובליווי איש מקצוע.

באשר למחיר , איני בקיא בנושא אך כמובן שהמחיר שהצגת ביחס לאזור הסיטי המדובר הוא נמוך והייתי מצטרף לממליצים לבדוק זאת שנית, כמדומני שיווק היחידות הוא ברף ממוצע של יותר מכפול .

בכבוד רב,

לירן מורנו, עו"ד
    המידע המוצג בפורום הנ"ל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מעורך הדין וממנהלי האתר כל אחריות.

יש לי בעיה עם שיטת המכירה בלחץ שלהם. כל העניין הזה שעומדים עם סטופר ביד ומלחיצים את הקונים, לא נראה טוב.

היי ,

הייתה כתבה בעיתון של השבת האחרונה על שיטות המכירה של החברה ( זהו תקצירה של הכתבה ) :
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3800715,00.html

תודה לכל המגיבים.
    חברה שלי היתה בפגישה ונתנה לי את הנתונים לצורך התיעצות. יכול להיות שהמחיר מקורו באי הבנה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות