x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: אסטרטגית אפריל 2 - 20% תשואה - נא לסגור במידי !

אסטרטגית אפריל 2 - 20% תשואה - נא לסגור במידי !

11:37 ; 1736.89

צהרים טובים,
    כפי שציינו בפתיחת הפוזיציה כל כולה נשענת על שחיקה שבועית תוך דשדוש במדד.
    שני התנאים התקיימו וכעת האסטרטגיה מגיעה ליעד הרווח.

היות ויעד האסטרטגיה, 20% תשואה הושג - אין להמתין ויש לבצע סגירה במיידי!

הסגירה:
    מכירת CALL 1770 (שבועי 20.4 !) - נרכש בעלות 220 ₪ ומחירו כעת 115 ₪ = הפסד 105 ₪
    קנית CALL 1740 (שבועי 20.4 !) - נכתב בתקבול 1,210 ₪ ומחירו כעת 810 ₪ = רווח 400 ₪
    קנית PUT 1740 (שבועי 20.4 !) - נכתב בתקבול 1,340 ₪ ומחירו כעת 1,060 ₪ = רווח 280 ₪
    מכירת PUT 1710 (שבועי 20.4 !) - נרכש בעלות 340 ₪ ומחירו כעת 120 ₪ = הפסד 220 ₪

האסטרטגיה נסגרת ברווח של 355 ₪ שהם 20% תשואה !

ברכות על הרווחים,
    המשך יום טוב.

פשוט לא יאמן שחקן! שאפו ענק
    אני רואה את המספרים ואני לא מאמין למראה עיניי אסטרטגיה שפתחת אתמול אתה סוגר כבר היום ב 20% רווח.
    זה מדהים!!! תודה רבה.

למיטב זכרוני,שחקן סוגר בדרכ כאשר הרווח 25%=בערך 500שח ליחידה.כנראה ששינה את דעתו ולא במאמין בדשדוש.

וואלה 350 שח ביממה לא הולך ברגל! תודה רבה לשחקן!!

אבנר, אני גם לא הייתי מסכן רווח כזה יפה כשהבנקים לא מפסיקים לעלות.
    אני עשיתי 20 יחידות, יצא לי 6700 שח בפחות מ24 שעות. יש יותר מזה?
    שחקן תותח על!

באם אתה עושה 20 יחידות אתה מתאבד שיעי.אני לא מכיר אותך,אתה אדם בוגר וזכותך לעשות כרצונך.אבל משנה זהירות לא תזיק.להזכיר: לפני כשנה שחקן על יחידה אחת שנמשכה כמו מסטיק,היה מופסד קרוב ל10kעם הגנות, שלדעתי לא שוות כלום למעט הצורך בבטחונות.מוטב שתזהר ידידי.

תודה רבה על הדאגה, אני מעריך את זה.
    אם אני עושה 20 יחידות זה כי אני יכול להרשות לעצמי להפסיד את הכסף הזה, עם כל הסיכונים היוצאים מכך.
    נכון, היו גם אסטרטגיות שנכנסו לתקופות של הפסדים, ובסוף אחרי גלגולים נסגרו לכל הפחות באפס או ברווח קטן (תפעולית אחרי עמלות וכאלה).
    אני מאוד מעריך את המקצועיות של שחקן, יש לו ראיה מאוד מיוחדת ונכונה על השוק.
    יחד עם זאת, יש לי את השיקולים שלי ואת הראש שלי, ככה שאני מחליט אם לבצע ובאיזה נפח לפעול.
    כולנו פה אנשים בוגרים וצריכים לזכור שרק אנחנו אחראים ללחיצת כפתור שהיד עושה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות