x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: היכן לומדים פקודות להתחברות לAPI או TASKBAR ואלו תוכנות מסחר תומכות בפקודות מבחוץ?

היכן לומדים פקודות להתחברות לAPI או TASKBAR ואלו תוכנות מסחר תומכות בפקודות מבחוץ?

שלום שחקן,

יש לי רקע בתכנות ויש לי מחשבה לנסות לכתוב איזשהו קוד שיסחור במקומי באופציות מעוף או יפתח לי את האסטרטגיות החודשיות ולראות מה יצא.
    אני מוכן גם לקחת קורס בתשלום אם יש.

כידוע לי ל FMR יש את ממשק ה TASKBAR שמאפשר גישה כזאת,
    אבל לא מוצא מידע לגבי קורסים לכתיבת הקוד או מידע לגבי שפת הקוד והממשק.

בנוסף אילו תוכנות מסחר מתאימות יש להן API או שאפשר להתחבר אליהם מבחוץ ולתת פקודות?
    היכן לומדים איך לבנות את מבנה הקוד המתאים? או לחליפין איך מקבלים את פקודות השפה של הקוד שהתוכנה תומכת?
    האם יש קורסים כלשהם?

לחליפין שמעתי שתוכנות מסחר חו"ל כמו של אינטרקטיב ברוקרס מאוד מתקדמות ואולי סוחרות באופציות מעוף ויכולות להתאים, האם זה נכון?

אשמח אם תוכל להאיר את עיניי.

תודה מראש וחג פסח שמח

נשמע מעניין! אני חושב שדרך תוכנת המסחר FMR שרוב בתי ההשקעות מציעים (כמדומני בתשלום) אתה יכול להתחבר דרך API.
    בכל מקרה נשמע פיצ׳ר מושלם למנויי הפרו של שחקן

שלום אלפרד ותמיר.
    ל PRO יש מערכת כזו שבוחנת בזמן אמת את האסטרטגיה, מעדכנת עם הגעה ליעד, מציגה גרפים רווח בזמן אמת, נתוני זמן אמת ווכדומה.
    מבחינת פיתוח תוכנה שכזו - ה API הוא לא הסיפור ודרך FMR ניתן לייצא. כן מומלץ להבים את יתרונות וחסרונות השפות השונות בכתיבת
    קוד (לדוגמה מהירות מול וובי) וישנן לא מעט מתכנתים שישמחו לסייע לך.
    אין קורסים יעודיים לעניין הזה אבל בסופו של דבר אתה רוצה לקחת אקסל, לשתול אותו ב BACK ואז הפרונט שלך הוא קניה / מכירה וכן הלאה.
    לא משהו מסובך דרמטית ברמת הקוד, כן מסובך ברמה המקצועית של הנגזרים.
    עבודה דרך אינטראקטיב לא תסייע לך מאחר ואלו לא פיצרים גמישים אלא הוראות קבועות לביצע, מעין שרשרות IF שלא באמת
    תוכל דרכן להגדיר לדוגמה יעד רווח גמיש, הולך ועולה כתוצאה מירידה / עליה בסטיה ובין שעות מסוימות.
    באם אתה זקוק להכוונה ללא תשלום את יכול ליצור קשר עם מנהל טכני (מנהל הצוות של המתכנתים) והוא יכוון אותך מה לבצע (במידה ואתה יכול זאת בעצמך) או מה ולמי לפנות.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות