x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 14 מתוך 14

נושא: אסטרטגית אוגוסט - סגירה בפקיעה - 20% תשואה!

אני מהלקוחות פרו שפחות מדברים אבל עושים כמעט את כל האסטרטגיות. ואני מנהל מעקב גם אחרי האסטרטגיות שאני לא עושה. אלה המספרים של מרץ עד עכשיו. 13 אסטרטגיות, ממוצע 16.5% לאסטרטגיה ומה שלי הכי חשוב זה ש11 מתוך ה16 נסגרו באותו היום ולפעמים אחרי שעה.
    בקשר לאסטרטגיית אוגוסט היו הרבה הזדמנויות לסגור אותה באפס ואני לא מבין למה שחקן החליט להישאר איתה עד לרווח אבל אני כבר לפני חודשיים נפטרתי ממנה והעדפתי להשקיע באסטרטגיות אחרות בפרו.

שים לב שתמיד שחקן פותח גם "הגנות" שלא שוות דבר אבל פותרות את בעיית הבטחונות.

ציטוט פורסם במקור על ידי avner081150 צפה בהודעה
    מכיר היטב את שחקן מעל עשור וגם השתתפתי בקורסים שלו.הוא תותח על ועל זה אין ויכוח.
    צבע אדום ברולטה היה רק כדוגמא.בסיבוב הרולטה הכל רנדומלי כמו בהטלת מטבע.סטטיסטית לאורך זמן, בשיטת ההכפלות תמיד תרויח באם אין מגבלת סכום.
    אני אישית לא מסתפק ביחידה אחת.מספר רב של פעמים שהעסק התחיל להסתבך,חתכתי הפסדים.אני לא גיבור גדול כאשר מדובר בכסף אמיתי.הרבה פעמים לא נכנסתי מראש כי נראה לי מפחיד ואכ הצטערתי.
    היום שהקורונה מאחורינו יש מקום לדעתי לפתוח מחדש קורסים בכיתות ולהוסיף לתוכנית הלימודים את האופ השבועיות שלא היו קיימות לפני עשור.לפי כמות ואורך ה"ליקוקים"(מיותר לחלוטין ומגעיל),יש לי הרגשה שישנם כאן הרבה טירונים חסרי השכלה בסיסית באופציות.זהו תחום מסוכן מאוד וחשוב שיזהרו.לא מזמן אחד התרברב שהימר על 10 יחידות.אותי זה מעציב.
    בוא תציין מכל מה שאמרתי מה לא נכון?

1. אני גם לא כל כך מבין אותך, קודם כל אין לצפות ל 100% הצלחה, הוא בן אדם אחרי הכל

2. אם אתה הרבה זמן באתר כמו שאתה מציין ופותח מלא יחידות לפי 3K בטחונות אז אתה מבין שזה לא נכון,
    אם אתה הולך לפי ההצעה שלי לשריין 15K ליחידה, זה משאיר לך מרווח נשימה מאוד גדול.

ארשום כאן שבאמת רצוי שבכל פתיחת אסטרטגיה ששחקן יתן איזושהיא אזהרה בתחתית הפוסט, במיוחד בשביל החדשים באתר, ש 3K שריון ליחידה עלול לא להספיק אלא צריך לשריין יותר.

3. אם יש לך בעיה/טענה עם האסטרטגיה יש פוסט שנקרא "דיון אסטרטגיה" תרשום את הרשמים/התנגדויות/בעיות שיש לך עם האסטרטגיה הרי בשביל זה הפוסט נועד...

4. לתת ביקורת ללא הצעת אלטרנטיבה בעיניי זה לא יפה, אתה מוזמן להציג פה אסטרטגיות משלך בכדי להראות לנו איך לעשות אסטרטגיות בצורה נכונה כפי הבנתך,
    היו פה שנים רבות שאנשים פתחו מדי חודש את האסטרטגיות שלהם עם עדכונים שעשו כמו אוכף/שוקת חודשי או צילינדר וזה היה ממש יפה.
    אני אשמח לראות אסטרטגיות שלך פה באתר

5. למה אתה לא מדבר על האסטרטגיות שהוא נתן שנסגרו פה תוך יום או יומיים או שלושה? או שזה גם סוג של צבע אדום ברולטה?

6. ה"ליקוק" המגעיל שלי בא כתוצאה מחוסר הוגנות שלך (כך אני רואה זאת), כלפי האדם שפתח את האתר הזה.
    הוא חייב לי או לך או למישהו כאן משהו?
    הוא ביקש ממך או ממישהו כסף (או טובת הנאה אחרת) על מה שהוא מפרסם פה? על ההשקעה שלו? הזמן בלענות לתשובות?
    על פרסום האסטרטגיה שלו (חייב לציין שוב שמוצלחות) באופן גלוי וללא עלות?
    על פרסום סקירה שבועית? הכניסה שלו לצ'אט פעם בחודש? ועוד מלא דברים טובים.
    כמה פעמים שביקשו פה אנשים לשדרוג האתר ואפילו מוכנים לשלם הוא אמר שלא מסכים לקחת (כן מבאס שלא התבצע שדרוג זמן רב אבל קשה לי להלין)

נגיד אם האסטרטגיות לא טובות או המידע שנותן לא טוב או לא יודע מה אז ניחא.

אם היית מבקר משהו לגיטימי, נגיד למה להמשיך לגלגל עוד ועוד ולא לסגור מתישהו? או על חישוב הרווח באחוזים שלדעתי לא מדוייק אז לא הייתי אומר כלום,
    אבל להתלונן על זה שהוא מאכיל אותך בכפית אסטרטגיה מהתחלה ועד הסוף בביטחה ובהצלחה ובאופן שקוף וללא עלות, ושאתה לא חייב לבצע אותה בכלל? תגיד אתה רציני?

לילה טוב

כנראה שלא ירדת לסוף דעתי.הביקורות המעטות שהיו לי מול שחקן נכתבו בעבר ורק אציין דוגמה אחת כמו תיקונים שעושה בשעה 17:25,שמוסכם שרק סופרמן מסוגל לעשות.התערבתי אתמול בכתיבה כהערות לאורח מסויים ומשם זה התגלגל הלאה שהביקורת הבונה שלי היתה מול אורחים שלדעתי חסרי ניסיון,שיגלו משנה זהירות.
    שבת שלום.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות