x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: האם ישראל החלה את המסע הארוך בדרך לקריסה כלכלית?

האם ישראל החלה את המסע הארוך בדרך לקריסה כלכלית?

אבקש להבין מאיפה ישלמו עבור כל ההסכמים הקואליציוניים, מי מממן את שכר השכירים ומקבלי הקצבאות שהולך עוד לתפוח? איך יורידו את מחירי החשמל ויוקר המחיה? האם זו הדפסה

לגבי חשמל ויוקר מחיה תשאל את ליברמן.לגבי דידו ישראל בגן עדן.לגבי הסכמים,הכל שטויות על הנייר,כמו שהבטיחו 50 מיליארד לרופא השיניים וקיבל ז.. בעין.
    נערך לאחרונה על ידי avner081150, 26.12.2022 בשעה 15:23

חיפושית - אני ממש לא מאמין שיעמדו בהסכמים הקואליציוניים ואף ממשלה לא באמת מתכוונת לכסות את הכל. אלו יותר
    קוים מנחים ותפיסת העולם של הממשלה.
    כלכלית - זו לא הדפסה כי זו ממשלה ולא בנק מרכזי. זה גרעון. מגדילים את החוב אבל לא מדפיסים כסף חדש.
    אם באמת אגב רוצים לממן את הדברים האלה יש מספיק אגחים ומקמים שמדינת ישראל יכולה להנפיק אבל שוב, אף אחד לא
    באמת מתכוון ליישם הכל.

שחקן היי,

בהמשך לשיחתנו אני מבין שהממשלה מבקשת להציג תקציב של חצי טריליון שקל בערך כמו לפני כן, ונוכח הריבית הגבוה זה כנראה עשוי לפגוע בכיס של כל אזרח. מאיפה הכסף הזה יגיע ואם יצליחו להשתלט על הגרעון התופח. לי במקרה זכורים שנות ה-70 כשהמדינה לא הצליחה להשתלט על הגירעון. מה דעתך
    נערך לאחרונה על ידי חיפושית כחולה, 09.02.2023 בשעה 09:17

חיפושית - לא לדאוג , יממנו את התקציב ממכירת הגז , ואם יהיה חסר אז בהעלאת מיסים לעשירון או למאיון העליון , שגם ככה נוצרו בינו לבין שאר האוכלוסיה פערי שכר לגמרי לא סבירים .

שחקן,
    לדעתך האם לממשלה יש מספיק אג"חים ומק"מים לכסות את הגירעון התופח במיליארדים בעיקבות מכירות האג"ח המסיביות המניות והיחלשות השקל במעבר למט"ח או שפשוט יגדילו את החוב?

שחקן,
    כמו בדיצמבר 22 אני עדיין מבקש להבין איך מדינת ישראל תשלם גם את כל ההסכמים הקואליציוניים, את נזקי המלחמה שלא רואים את סיומה ועלולה להתדרדר, קריסת השקל, אחרי שהחוב כבר הוגדל, בריחת ההון? הרי קיבלנו הבטחת ממשלה למעונות לילדים, הורדת יוקר המחיה, הוזלה בריבית ובמשכנתא, מה פיספסתי איזה נתון?
    נערך לאחרונה על ידי חיפושית כחולה, 10.10.2023 בשעה 11:41

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות