x

מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

נושא: פרופורציה לחיים

פרופורציה לחיים

150 שנה מעכשיו

בעוד 150 שנה, אף אחד מאתנו לא יקרא את הפוסט הזה וגם לא יהיה בחיים. 70 אחוז עד 100 אחוז מכל מה שאנחנו נלחמים עליו כרגע יישכח לגמרי. הדגיש את המילה, לגמרי.

אם נחזור לזיכרון ל-150 שנה לפנינו, זה יהיה 1872, אף אחד מאלה שנשאו את העולם על ראשם אז לא חי היום. כמעט כולנו שקוראים את זה יהיה קשה לדמיין את פניו של מישהו בתקופה ההיא.

עצרו לזמן מה ודמיינו איך חלקם בגדו בקרוביהם ומכרו אותם כעבדים תמורת חתיכת מראה. כמה הרגו בני משפחה רק בשביל פיסת אדמה או פקעות בטטה או פרות או בשביל קמצוץ מלח. איפה הבטטה, הפרות, המראה או המלח שהם השתמשו בהם כדי להשוויץ? זה אולי נשמע לנו מצחיק עכשיו, אבל ככה אנחנו בני האדם טיפשיים לפעמים, במיוחד כשזה מגיע לכוח או לנסות להיות רלוונטיים.

אני זוכר את הימים האלה בבית הספר התיכון שלי, איך אנשים מסוימים נלחמו ועשו כל כך הרבה דברים בלתי נתפסים רק כדי שהשמות שלהם יהיו ברשימה קצרה בין אלה כדי להפוך לנציגי בית ספר. נציגי בית ספר רגילים o! עברו בערך 18 שנים מאז שעזבתי את בית הספר התיכון, אף אחד בבית הספר הזה כרגע לא זוכר שאפילו למדתי שם למרות הפופולריות שלי אז. עכשיו, תדמיינו מה קורה אחרי 150 שנה?

גם כשאתה טוען שעידן האינטרנט ישמר את זיכרונך, קח לדוגמה את מייקל ג'קסון. מייקל ג'קסון נפטר בשנת 2009, זה היה רק לפני 13 שנים. תארו לעצמכם את ההשפעה שהייתה למייקל ג'קסון בכל העולם כשהוא היה בחיים. אלוהים, הוא היה כמו אלוהים. כמה צעירים של היום זוכרים אותו ביראת כבוד, כלומר אם הם בכלל מכירים אותו? בעוד 150 שנה, שמו, כשיוזכר, לא יצלצל בפעמון להרבה אנשים. זה אפילו בגלל שהוא היה פופולרי, תארו לעצמכם את רוב האנשים שלא יהיו מוכרים בעולם כמוהו?

תנו לנו לקחת את החיים בקלות, אף אחד לא יצא בחיים מהעולם הזה. . . . האדמה שאתם נלחמים ומוכנים להרוג בשבילה, מישהו עזב את האדמה הזאת, הבן אדם מת, רקוב, ונשכח. זה יהיה גם הגורל שלך. בעוד 150 שנה, אף אחד מהרכבים או הטלפונים בהם אנו משתמשים היום כדי להשוויץ לא יהיה רלוונטי. ביקום, קח את החיים בקלות!

תנו לאהבה להוביל. תהיו באמת שמחים אחד בשביל השני. בלי כוונת זדון, בלי גיבושים. בלי קנאה. אין השוואה. זו לא תחרות. בסופו של יום, לכולנו אותו גורל בקבר. זו רק שאלה של מי מגיע לשם ראשון, אבל בטוח שכולנו נלך לשם.

נערך לאחרונה על ידי מנחם, 24.12.2022 בשעה 10:47

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות