x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: שינוי מכפיל האופציות מ 100 ל 50

שינוי מכפיל האופציות מ 100 ל 50

שלום שחקן,
    בעקבות החלטת הבורסה בנדון, כיצד לדעתך זה ישפיע על השחקנים הקטנים והאם מחיר האופציה יוקטן לחצי? נצטרך להכפיל את כמות האופציות בכניסה לאסטרטגיה על מנת לשמור על היקף המסחר? העמלות לדעתך יוקטנו בהתאם? נדרש לשינוי אסטרטגיות מסחר?
    תודה מראש

צהרים טובים.
    מעולם, ואני מדגיש מעולם, לא היתה החלטה יותר אומללה בבורסה המקומית. אני ורבים מעמיתיי מייחלים שהשינוי לא יתרחש מאחר
    והוא צפוי לפגוע בכולם חוץ מהנהלת הבורסה.
    מדובר על הכפלת העמלות בשל חיתוך האופציות.
    מדובר על הנגשה ללקוחות בעלי כסף קטן (זה המוצר הנכון עבורם???).
    מדובר על גידורים שעכשיו לא יותאמו למה שנעשה בעולם.

חזירות של הבורסה ולצערי מי שיפגע אלו הרבה לקוחות קטנים, לצערי גם צעירים בתחילת דרכם בשוק, שעד כה לא יכלו לרכוש
    במחירי סביב הכסף ועכשיו "באים לקראתם" בשביל שיוכלו להתחיל מנגזרים...

לשאלותיך:
    מחיר האופציה לא יקטן בחצי - אתה תשלם פי 2.
    הכפלת כמות האופציות - אין לך ברירה ממש כי מלכתחילה אתה לא מגדר את השוק אלא מחצית מהשוק.
    העמלות לא ישתנו - כאמור אתה תשלם פי 2.
    שינוי אסטרטגיות מסחר - כן. זה לא רק להכפיל פי 2 (לך תסביר לגאונים שיושבים שם) אלא הבדלי תמחור בין מספר נכסים דוגמת מצב
    שאני רוצה לגדר עם יורו/דולר וכן הלאה.

זה מה שאני מנסה להגיד המדינה וכול מרכיבה לא באות ולא מיוצרות כדי להטיב עם האזרחים כול מטרתן הוא לגרום לאזרח להיות אזרח קטן ומשועבד לתכתיבים וחוקים שהם רק לטובת המדינה ומדינת ישראל ועם ישראל הם לא אותו דבר אל תתבלבלו בכלל מה שמבלבל אותנו האזרחים שאנחנו מרכיבים את העם והמדינה ואנחנו בטוחים שאנחנו עושים מה שטוב לנו אז זהו שלא אנחנו עושים טוב רק למדינה ולפוליטיקאים שמחויבים לה.... קשה לעיכול

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות