x

מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: ככה צריך להתחיל

ככה צריך להתחיל

יום ראשון בתפקיד - חוק נאשם בפלילים + חוק שתי קדנציות כולל הכלה רטרו-אקטיבית

יום שני בתפקיד - חשיפת החוזה המושחר עם פייזר על כל סעיפיו וללא כל סייג + דרישה מיידית מכל מי שיש לו נגיעה בטיפול ביישום מדיניות ממשלתית להציג מסמך ניגוד עניינים.

יום שלישי בתפקיד - הסרה מיידית של חיסיון פרוטוקלי הקורונה וחשיפה באופן מלא וגלוי לציבור.

יום רביעי בתפקיד - ביטול מצב החירום המדומיין

יום חמישי בתפקיד - ביטול חוק הסמכויות

יום שישי בתפקיד -
    בעקבות כל הזוועה שהתגלתה בחוזה המושחר, ניגודי העניינים המובהקים, ודברים שנאמרו בקבינט הקורונה, הקמת ועדת חקירה ממלכתית לפשעי המדינה באזרחיה, מ2019-2022

יום שביעי בתפקיד -
    הכרזה על הקמת רשות למאבק בשחיתות, פירוק מנופולים וקרטלים לרבות בעלויות צולבות בעולם בתקשורת לניתוק הקשר בין טייקונים לערוצי תקשורת.

שבוע אחד של לשבור את הכלים, לטרוף את הקלפים, להקים מהומת עולם, מנהיגות, אומץ ואמת ואז אולי עוד לילדים שלנו יש סיכוי...

אין 100 ימי חסד, אין יום חסד אחד. Yair Lapid - יאיר לפיד
    בלי כל אלה כהתחלה, (גם) אתה, לא רלוונטי.

(לא אני לא תמים, טוב אולי קצת כן מה רע, לא אני לא מאמין לאף אחד מהפוליטיקאיים בטח לא לאלה שעל הגב שלנו עלו "לגדולה" ואני לא מאמין שזה יקרה אני רק יכול לקוות, כי הדבר היחיד שאני מרגיש שאסור לנו להפסיק להאמין שיכול להיות אחרת ושמגיע לנו טוב יותר)

תתחיל מהיום השני וכשבן גביר יהיה ראש ממשלה

לא בן גביר ולא נתניהו ולא בני גנץ ולא יאיר ולא אף אחד מהכנסת הנוכחית יכולים לספק את הסחורה למה אף אחד מהם לא קשור לעם ישראל הם כולם יחד וכול אחד לחוד מייצג רק את מדינת ישראל ואי לכך ובהתאם לזאת הם כולם פסולים החתירה של כול העם היא למנהיג שיבוא להנהיג את העם לא את המד

ינה המדינה לא צריכה כלום היא קיבלה מקבלת ותקבל רק אם העם יהיה מלוכד וחזק

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות