x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: מערכת מסחר

מערכת מסחר

שלום, אני סוחר באופציות דרך אקסלנס עם מע אורדרנט, והיא מאוד איטית ונתקעת, האם יש לחברים כאן המלצות על מערכות אחרות ?

לי יש מערכת אורדרנט פרו דרך IBI וגם אני לא מרוצה ממנה,
    הייתי מחובר לפני זה ל IBI טרייד+ המבוססת על מערכת טרייד1 ולצערי הפסיקו לעבוד איתה.

השאלה מה המינימום אופציות שאתה עושה בחודש?

יכול להיות שהמידע בידי מיושן וכעת הכמויות שונות אבל,
    אם אתה עושה מעל 1,000 קניות/מכירות של אופציות בחודש ממליץ על FMR עם קו נל"ן,
    אם פחות אז ממליץ על מערכת מבוססת טרייד1 (TRADE ONE),
    אפשר לפנות לטרייד1 ישירות אבל הם דורשים מינימום 200-300, יש בתי השקעות שקונים את מהם את התוכנה ומשנים לה את השם למשהו פנימי ואז הם דורשים אפילו פחות מ 100 (ב IBI דרשו 80),
    אז אני ממליץ על מערכת מבוססת טרייד1,
    מכיוון שאין יותר ב IBI ואני כבר לא סוחר יומי אז אם מישהו יודע על בית השקעות שעובד עם מערכת מבוססת טרייד-1 ודורש כמות נמוכה אשמח לדעת,

תודה

תוספת עריכה:
    חשוב לבקש את המערכת של טרייד1 עם התוספת המיוחדת שמזכירה את ה FMR כולל מסחר בקליקים של עכבר, חושב שהתוספת נקראת DAY TRADE.
    כמו שאמרתי, הדרישת כמויות מינימלית אולי כבר שונה מאז שבדקתי את הנושא
    נערך לאחרונה על ידי alfredn, 06.06.2022 בשעה 15:31

אני סוחר דרך דיסקונט במערכת טרייד1. נדיר מאוד שיש ניתוקים. מרוצה מהמערכת ומדיווחי הבנק. מסודר מאוד ביחס לבית ההשקעות דרכו סחרתי לפני 10 שנים. המחיר: ערכתי במשך השנים בדיקה. אף בית השקעות לא הסכים להשוות את המחיר שאני מקבל. לא זז מדיסקונט. אני יודע שמרכנתיל גם עובד עם טרייד1. אפשר להתמקח על העמלות אם אתה מבצע נפח גדול של מסחר.

ציטוט פורסם במקור על ידי ירדני צפה בהודעה
    אני סוחר דרך דיסקונט במערכת טרייד1. נדיר מאוד שיש ניתוקים. מרוצה מהמערכת ומדיווחי הבנק. מסודר מאוד ביחס לבית ההשקעות דרכו סחרתי לפני 10 שנים. המחיר: ערכתי במשך השנים בדיקה. אף בית השקעות לא הסכים להשוות את המחיר שאני מקבל. לא זז מדיסקונט. אני יודע שמרכנתיל גם עובד עם טרייד1. אפשר להתמקח על העמלות אם אתה מבצע נפח גדול של מסחר.
    היי ירדני,

מה העמלה לאופציה? מה הדרישות לעמלות בחודש?

תודה מראש

ציטוט פורסם במקור על ידי alfredn צפה בהודעה
    היי ירדני,

מה העמלה לאופציה? מה הדרישות לעמלות בחודש?

תודה מראש
    לא אוכל לפרסם את התעריף שלי. אינני יודע מהם התנאים למצטרפים. נסה אצל השכנים. הם מגייסים למרכנתיל

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות